• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

سوال راجع به خواستگاری

۲۹-تير-۱۳۹۳, ۰۵:۵۴ عصر
ارسال: #1

سوال راجع به خواستگاری
HeartHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط mariaa ، maryamyari.2580@gmail.com ، nasibe_603 ، ne-gin-00 ، دیدار ، hraha97
۲۹-تير-۱۳۹۳, ۰۶:۱۵ عصر
ارسال: #2
RE: سوال راجع به خواستگاری
مهگون پسره هم قبول میکنه که تهران زندگی کنه و میتونه با شرایط زندگی تو تهران کنار بیاد ؟ از نظر درآمدی چطوره ؟
من برام مهم نیست محل زندگیم کجا باشه و حاظرم هرجایی با همسرم زندگی کنم . ولی آدما با هم فرق میکنن . موضوع مهمیه حتما صحبت کن و حتی حق مکان هم بگیر ازش اگه ازدواج کردی .

دیر آمدی،
این روزها
ایکاش هایم
بوی تو را میدهند ...
نقل قول
 سپاس شده توسط مهگون ، ne-gin-00 ، hraha97
۲۹-تير-۱۳۹۳, ۰۷:۳۶ عصر
ارسال: #3
(۲۹-تير-۱۳۹۳ ۰۶:۱۵ عصر)nirvanatina نوشته است:  مهگون پسره هم قبول میکنه که تهران زندگی کنه و میتونه با شرایط زندگی تو تهران کنار بیاد ؟ از نظر درآمدی چطوره ؟
من برام مهم نیست محل زندگیم کجا باشه و حاظرم هرجایی با همسرم زندگی کنم . ولی آدما با هم فرق میکنن . موضوع مهمیه حتما صحبت کن و حتی حق مکان هم بگیر ازش اگه ازدواج کردی .

عزیزم مادرش همش دقیق حرف نمیزنه میگه پسرم از تهران خوشش نمیاد بخاطر آلودگیش(حالا این شهری که هستن یکی از صنعتی ترین شهرهاست و خیلی آلودست!) بعد میگه پسرم گفته تهرانو دوست ندارم ولی شاید بعدن بخاطر زنو بچم برم اونجا، بعد به همکارم گفته بوده میتونه یه خونه تهران رهن کنه ولی فعلن چون اول کارشه و تازه استخدام شده نره بهتره، به خودمم گفت غرورشم یکم زیر سوال میره طرفش اول کار بگه حتما باید تهران باشیم.... نمیدونم دقیقا برنامش چیه! ولی خودم فکر میکنم چون تازه اونجا استخدام شده احتمالش کمه بخواد بیاد تهران!

من مغناطیسی هستم مقاومت ناپذیر
در برابر همه چیزهایی که حق الهی من است. من در پناه خدا هستم
و خدا هرگز دیر نمی کند.
نقل قول
 سپاس شده توسط ne-gin-00
  • گروه ژ
۳۰-تير-۱۳۹۳, ۰۲:۰۳ عصر
ارسال: #4
سلام
یکی از فامیلای دورمون چند وقت پیش مامانش زنگ زد برای خواستگاری پسرش
بعد از یک هفته دوباره زنگ زد جواب بگیره که مامانم گفت باید باهم بیشتر آشنا بشن
گفته باشه و موردی نداره

حالا چند وقته پسره فهمیدم شماره منو تو گوشیش داره و میاد تو تانگو و اینا پست های منو لایک میکنه
ولی هنوز زنگی چیزی نزده
به نظرتون من باید چیکار کنم الان؟
نقل قول
 سپاس شده توسط zibamehr1377 ، ne-gin-00 ، شاه پری
۳۰-تير-۱۳۹۳, ۰۳:۴۴ عصر
ارسال: #5
عجب حرفی ! یعنی چی غرورش زیر سوال میره طرفش اول کار بگه تهران باشیم !!!! درسته کسی کسیو نمیتونه مجبور کنه برای زندگی تو یه شهری که دوستش نداره . بازم اگه شما تحت هیچ شرایطی نمیتونی تو جایی به غیر از تهران زندگی کنی به نظرم جواب رد بدی بهتره . چون به نظر میرسه ایشون اگه تصمییم بگیره بیاد تهران به خاطر شما یه روز دوباره برمیگرده شهر خودش .

طناز من بودم کاری نمیکردم ! دوره دوره ی تکنولوژیه دیگه عادیه اینجور چیزا . لابد میخواد با طرز فکرت بیشتر آشناشه .

دیر آمدی،
این روزها
ایکاش هایم
بوی تو را میدهند ...
نقل قول
 سپاس شده توسط مهگون ، zibamehr1377 ، ne-gin-00
۳۰-تير-۱۳۹۳, ۰۵:۰۲ عصر
ارسال: #6
من که واقعا نمیتونم اونجا باشم یعنی نمیدونید هرروز چه چیزایی میبینم اونجا، بدون امکانات، فقر، اعتیاد، فرهنگ پایین... حالا اگه شهرهای دیگه بود شاید قبول میکردم، من به مامانش قاطعانه میگم من نمیتونم بیام اونجا!بعید میدونم بازم اصرار کنه.

من مغناطیسی هستم مقاومت ناپذیر
در برابر همه چیزهایی که حق الهی من است. من در پناه خدا هستم
و خدا هرگز دیر نمی کند.
نقل قول
 سپاس شده توسط nirvanatina ، zibamehr1377 ، ne-gin-00
۳۱-تير-۱۳۹۳, ۰۷:۰۱ صبح
ارسال: #7
منم تا حالا هیچ کاری نکردم فقط رفتک چند تا پستاشو لایک کردم همین فعلا
نقل قول
 سپاس شده توسط ne-gin-00
۳۱-تير-۱۳۹۳, ۰۷:۱۸ صبح
ارسال: #8
آفرین طناز جان همین درسته. به نظر منم شما کاری نکن و صبر کن تا اولین حرکت از سمت اون باشه. یعنی خودش زنگ بزنه.

ﺍﻧﺴﺎﻥ ﻫﺎ ﺑﻪ ﻣﻴﺰﺍﻥ " ﺣﻘﺎﺭﺗﺸﺎﻥ " " ﺗﻮﻫﻴﻦ " ﻣﻴﻜﻨﻨﺪ .
ﻭ ﺑﻪ ﻣﻴﺰﺍﻥ " ﻛﻤﺒﻮﺩﻫﺎﻳﺸﺎﻥ " " ﺁﺯﺍﺭﺕ ﻣﻴﺪﻫﻨﺪ ".
ﻫﺮﭼﻪ " ﺣﻘﻴﺮﺗﺮ " ﺑﺎﺷﻨﺪ، ﺑﻴﺸﺘﺮ " ﺗﻮﻫﻴﻦ ﻣﻴﻜﻨﻨﺪ " ﺗﺎ ﺣﻘﺎﺭﺗﺸﺎﻥ ﺭﺍ
ﺟﺒﺮﺍﻥ ﻛﻨﻨﺪ .
ﻭﻫﺮﭼﻪ " ﻫﻮﻳّﺘﺸﺎﻥ ﻋﻤﻴﻖ ﺗﺮ ﺑﺎﺷﺪ " ، " ﻣﺤﺘﺮﻣﺎﻧﻪ ﺗﺮ ﺭﻓﺘﺎﺭ ﻣﻴﻜﻨﻨﺪ ".

نقل قول
 سپاس شده توسط zibamehr1377 ، ne-gin-00
۳۱-تير-۱۳۹۳, ۰۷:۲۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۱-تير-۱۳۹۳ ۰۷:۲۵ صبح توسط طناز1234.)
ارسال: #9
مامانم بهشون گفته باید بیشتر آشنابشن و تموم
اونم مامانش گفته اوکی
ولی الان دو هفته است هیچی

من الان 27 سالمه و به خاطر به سری مشکلاتم تن به ازدواج نمیدادم تا الان
ولی دیگه میخوام جدی تصمیم بگیرم
دروغ نگم از اینم یکم خوشم اومده
یعنی در نگاهه اول
وگرنه هیچی
نقل قول
 سپاس شده توسط Shadi95 ، zibamehr1377 ، ne-gin-00
۳۱-تير-۱۳۹۳, ۰۹:۴۵ صبح
ارسال: #10
سلام . بچه ها بیاین یه سری سوال بگین که جلسه اول تو خواستگاری سنتی که دفعه اوله همدیگرو میبینن بشه پرسید

اینجوری که از قبلاً اینجا خوندم نوشته بودین جلسه اول زیاد ما سوال نپرسیم و خیلی حرف نزنیم. چون نمی دونیم که طرف

اصن قیافه آدمو پسندیده یا نه

ولی مثلاً وقتی یکی میاد خیلی سوال میپرسه ریز و درشت . وقتی ما 3-4 تا سوال داشته باشیم خیلی ضایعست .

یه جوریه انگار اون حق انتخاب داره فقط و ما پسندیدیم
نقل قول
 سپاس شده توسط Shadi95 ، rihanna72 ، *ناهید* ، naziDli69 ، zibamehr1377 ، ne-gin-00 ، شاه پری
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام