• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

سفر به اصفهان

۳-شهريور-۱۳۹۷, ۰۸:۱۴ صبح
ارسال: #251
RE: سفر به اصفهان
سلام . بچه ها مهر ماه هوا سرده اصفهان ؟ بعد زاینده رود وضعیتش چطوره ؟؟

آرزو بانوی سابق . در حال جدایی ....ایمان دارم خدا با منه ، پس قوی تر از قبل به راهم ادامه میدم . تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۳-شهريور-۱۳۹۷, ۰۹:۰۰ صبح
ارسال: #252
ارزو جان من فروردین رفتم اصفهان خیلی بهم خوش گذشت همه جا رو رفتم دیدم با اسنپ دبرین بگردین اگه با ماشین نمیری چون قیمتا خیلی ارزونه فقط حیف و صد حیف که زاینده رود اب نداره.هوا 28 درجه بود عالی بود تو مهرم احتمالا همونه.بهت خوش بگذره

نشود فاش کسی آنچه میان من و توستتصویر: images/smilies/heart.gif

امیدوارم به معجزه خدا

نقل قول
 سپاس شده توسط آرزوبانو
۳-شهريور-۱۳۹۷, ۱۱:۲۹ صبح
ارسال: #253
(۳-شهريور-۱۳۹۷ ۰۹:۰۰ صبح)'سحر خانوم...' نوشته است:  ارزو جان من فروردین رفتم اصفهان خیلی بهم خوش گذشت همه جا رو رفتم دیدم با اسنپ دبرین بگردین اگه با ماشین نمیری چون قیمتا خیلی ارزونه فقط حیف و صد حیف که زاینده رود اب نداره.هوا 28 درجه بود عالی بود تو مهرم احتمالا همونه.بهت خوش بگذره

مرسی عزیزم که جواب دادی . راستش خودم هم واسه همین که زاینده رود دیگه نیست یکم دو دل شدم مخصوصا اینکه کوچیک که بودم رفته بودم و دوست داشتم بازم ببینم . ما میخوایم سفر مجردی با دوستام بریم . شما هتل رفتید یا خونه گرفتید ؟

آرزو بانوی سابق . در حال جدایی ....ایمان دارم خدا با منه ، پس قوی تر از قبل به راهم ادامه میدم . تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط سحری...
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۳-شهريور-۱۳۹۷, ۱۱:۴۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳-شهريور-۱۳۹۷ ۱۱:۴۸ صبح توسط سحری....)
ارسال: #254
نه عزیزم ما هتل عباسی بودیم . خوش میگذره حتما برو .ادماش مومن هستن که زیاد با سلیقه من نمیخوند. ولی بهم خوش گذشت

نشود فاش کسی آنچه میان من و توستتصویر: images/smilies/heart.gif

امیدوارم به معجزه خدا

نقل قول
۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۰:۳۵ عصر
ارسال: #255
سلام دوستای گل اصفهانیتصویر: /images/smilies/new/new1.gif. بچه ها زاینده رود آب داره دیگه؟بعدش میدونین کی میخوان آبشو قطع کنن دوباره؟
و سوال بعدی اینکه تو تعطیلات خرداد اگر بخوایم بیایم خیلی گرمه هوا؟
خیلی برام مهمه زاینده رود آب داشته باشه این دفعه که میامتصویر: /images/smilies/new/hehe!.png

همه چی از٧سال پیش شروع شد !Hehe!
وزن فعلی73
هدف ۶٧ (تا اول تابستون)
--->٧٢--->٧١--->٧٠--->۶٨--->۶٧
نقل قول
۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۱:۴۸ عصر
ارسال: #256

(۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۰:۳۵ عصر)'betty' نوشته است:  سلام دوستای گل اصفهانیتصویر: /images/smilies/new/new1.gif. بچه ها زاینده رود آب داره دیگه؟بعدش میدونین کی میخوان آبشو قطع کنن دوباره؟
و سوال بعدی اینکه تو تعطیلات خرداد اگر بخوایم بیایم خیلی گرمه هوا؟
خیلی برام مهمه زاینده رود آب داشته باشه این دفعه که میامتصویر: /images/smilies/new/hehe!.png

سلام عزیزم.خوبی؟الان که آب باز.ولی دقیق نمیدونم کی می بندن .آخرین خبری که من خوندم این بوده
به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مسعود میرمحمدصادقی گفت: با آغاز سال جدید و ایام نوروز آب در رودخانه زاینده‌رود جاری  می شود.
وی ادامه داد: استمرار جریان رودخانه زاینده‌رود تا اواسط خرداد 98 ادامه دارد.
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان بیان داشت: براساس جلسات اخیر، تصمیم بر این شد که خروجی آب سد زاینده‌رود یک روز پیش از آغاز سال جدید افزایش یابد.

در مورد هوا هم بستگی به حال خودتون داره.از نظر من خیلی گرم نیست.باز میتونین درجه هوا رو با درجه هوای شهرتون مقایسه کنی توی سایت ها.ببینی نسبت به جایی که هستی چقدر گرم تر و چه لباسی باید بیاری.خوش بگذرهتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

پیج اینستاگرام شخصیمتصویر: images/smilies/blush.gif
aminimahroo
پیج اینستاگرام تبریک تاریخم
tarikh_today
نقل قول
 سپاس شده توسط زندگی سالم
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام