• تشریفات پلک
  • آرایشگاه مدیس

سفره عقد ندا

۱۲-آذر-۱۳۹۲, ۰۳:۱۸ عصر
ارسال: #21
RE: سفره عقد ندا
(۱۲-آذر-۱۳۹۲ ۰۲:۲۰ عصر)beauty*angel نوشته است:  مرسی خانوم مقدم که جوابمو دادین
بازم ازتون ممنونم
واسه اینکه اسپم نشه،کاراتون تکه و هیچ سفره عقدی مثل سفره عقدای شما قشنگ و خاص نیستNew1
فقط یه سوال دیگه،بعد عید قیمتا بیشتر میشه؟

قربونت برم عزیزم چشمات قشنگ میبینهHeart قیمتا اگر هم بیشتر بشه نگران نباش زیاد نیستNew1
نقل قول
۱۳-آذر-۱۳۹۲, ۰۲:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-آذر-۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ عصر توسط yarauf.)
ارسال: #22

دوستان دیگه بحث رو ادامه ندید در غیر این صورت اخطار میگیرید اگه اکسی اعتراض داره تو خصوصی به مدیران بخش بگه نه اینجا

با تشکر

ممنونم

عزیزم منظور من اعتراض به نحوه برخورد بود در ثانی انتقاد نه تخریب شما داری تخریب میکنی گلم

واسم دعا کنید بابام قراره عمل قلب باز انجام همزمان دریچه قلبشو هم عمل کنه
خدایا توکل بر خودت
نقل قول
۱۳-آذر-۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ عصر
ارسال: #23
(۱۳-آذر-۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ عصر)yarauf نوشته است:  دوستان دیگه بحث رو ادامه ندید در غیر این صورت اخطار میگیرید اگه اکسی اعتراض داره تو خصوصی به مدیران بخش بگه نه اینجا

با تشکر

ممنونم

عزیزم منظور من اعتراض به نحوه برخورد بود در ثانی انتقاد نه تخریب شما داری تخریب میکنی گلم

سمیه جون من واقعا نمیدونم باید چکار کنم .جواب سوال کاربرها رو میدم یه مشکل میشه نمیدم بازم مشکل ایجاد میشه اگر بری صفحه های قبل رو بخونی میبینی با همشون خیلی قشنگ برخورد کردم به همشون عزیزم ,گلم و... میگم چون شخصیت من همیجوریه .متاسفانه نمیدونم چند تا کاربر هستن که من نمیدونم چرا با من دشمنی دارن چکارشون کردم خودم خبر ندارم. به همین علت اولا شماره تلفن من صفحه اول تاپیک هست میتونن اگر سوالی دارن تماس بگیرن من شماره مو برای همین گذاشتم. دوما سوال کاربرایی رو که بخوان بد صحبت کنن و توهین کنن رو با عرض معذرت به هیچ عنوان پاسخ نمیدم. خودتون دیدید چجوری صحبت کردن. مرسی از زحماتتون
نقل قول
  • گروه ژ
  • خرید اقساطی
۱۴-آذر-۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ صبح
ارسال: #24
نمیدونم چرا من چیزی رو پسند نمیکنم. همش قشنگه ولی خیلی قدیمیه

باران باش و ببار نپرس پیاله های خالی از آن کیست
نقل قول
۱۴-آذر-۱۳۹۲, ۱۰:۲۵ صبح
ارسال: #25
مونا جون این چیزا سلیقه ای ولی من شخصا فکر نمیکنم قدیمی باشن مدلها.از نظر من که خیلی زیبا هستن.شاید شما مدلای جدیدتری دیده ولی من جدیدتر از اینا ندیدم.

وقتی میام تو نوعروس و یادم میفته امروز روز عروسی بچه هایی ست که تاریخو گفته بودن اینقدر خوشحال میشم و براشون انرژی مثبت میفرستم
نقل قول
 سپاس شده توسط ندا مقدم
۱۷-آذر-۱۳۹۲, ۰۸:۱۴ عصر
ارسال: #26
[تصویر: سفره عقد ندا]
نقل قول
 سپاس شده توسط beauty*angel ، soni ، آسمونی جون 92 ، MAHASTI ، عاشقای عاشق ، خگوشی
۱۸-آذر-۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ صبح
ارسال: #27
من یه عالمه سفره عقد دیدم ولی از هیچ کدوم خوشم نیومد همشون قدیمی شده بودن تنها سفره عقدی که به دلم نشست سفره ندا بود شیک و ساده خیلی هم راضی بودم
نقل قول
 سپاس شده توسط ندا مقدم
۱۹-آذر-۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ صبح
ارسال: #28
ندا جون خیلی خانم خوش برخوردو مهربانی است کاراشون شیک بود ولی من سفره عقد 16 متری میخواستم وگرنه حتما با ندا جون قرارداد می بستم قیمتهاشونم نسبت به کاری که ارائه میدن خیلی پایینه.
نقل قول
 سپاس شده توسط ندا مقدم
۱۹-آذر-۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ صبح
ارسال: #29
سلام دوستان ، سفره عقد من هم با خانم مقدم بود ، من هم راضی بودم ، این عکس آخری هم که ایشون گذاشتن مربوط به سفره عقد من هستش ، ایشون به خواسته خوده من که مایل بودم شمدان های خودم باشه ، احترام گذاشتن و قبول کردن سفره با شمعدان و ساعت خودم تزیین بشه. امیدوارم موفق باشند.
نقل قول
 سپاس شده توسط ندا مقدم
۲۰-آذر-۱۳۹۲, ۰۸:۴۷ صبح
ارسال: #30
سلام آیا قیمتهای تهران با کرج فرق میکنه ؟ Blush
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام