• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

سفره عقد ندا

۱۲-شهريور-۱۳۹۲, ۱۰:۱۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-شهريور-۱۳۹۶ ۰۸:۲۲ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
سفره عقد ندا
سفره عقد ندا طراح و مجری شیکترین سفره های عقد با مدیریت خانم ندا مقدم

تلفن:
09128369096 
09338369096
آدرس :
غرب تهران
اینستاگرام:
sofrehaghdneda

[تصویر: سفره عقد ندا]

نقل قول
 سپاس شده توسط س.م ، sara 33 ، نقشینه ، masoumeh.p ، Sadaf H ، zi zi ، yarauf ، reyhaneh25 ، MAAH ، دختر شرقی ، parisa22 ، Fariba-65H ، sahara2 ، *آوا* ، golnaghshetavous ، S@rvenaZz ، آوا.AVA ، mosafer tanha ، sasha5000 ، متولد ماه آذر ، ida ، Narsis65 ، ma 6243 ، miss.hadis ، فردوس ، sepia ، رهـــــا ، Ashayazdin
۱۲-شهريور-۱۳۹۲, ۱۰:۱۵ عصر
ارسال: #2
RE: سفره عقد ندا
عروس خانومایی که سفره عقدشون با ایشون بوده قیمت هم میگن؟من تو چندتا تاپیک دیدم سفره عقد ندا هست و بچه ها میگن این شبیه مال منه اما هیچوقت قیمتی ازشون نخوندم اینجا.در ضمن کارهاشون شیکه و به دل من میشینه :دی
نقل قول
 سپاس شده توسط mujimuji ، reyhaneh25 ، mosafer tanha ، miss.hadis
۱۶-شهريور-۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ عصر
ارسال: #3
اینجا چرا هیچ حرفی از قیمت نیست. لطفاً بگین قیمت ها از چند شروع میشه؟

همیشه لبخند بزن
نقل قول
 سپاس شده توسط reyhaneh25 ، mosafer tanha ، miss.hadis
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۲۰-شهريور-۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۰-شهريور-۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ عصر توسط Black Velvet.)
ارسال: #4

سمانه جان خیلی قشنگ بود سفرت Smile مبارک باشه عزیزم Smile بچه ها قیمت ها از چند شروع میشه من یه سفره عقد میخوام که شیک باشه قیمتشم زیاد بالا نباشه Smile

الان کارای ندا رو پسندیدم Smile ولی میخوام بدونم از چند شروع میشه اخه من واسه عقدم جشن نمیگیرم ! فقط میخوام یه سفره خوشگل داشته باشم Smile واسه عروسی که اصله کاریه یه چیز عالی بندازم Smile
نقل قول
۲۳-شهريور-۱۳۹۲, ۰۸:۰۴ صبح
ارسال: #5
یه سفره عقد بدون گل و بدون میوه آرایی، تمیز و خوشگل، حداقل قیمتش چنده؟؟؟

همیشه لبخند بزن
نقل قول
۲-مهر-۱۳۹۲, ۰۴:۵۹ صبح
ارسال: #6
سلام به شما
من میخوام از نزدیک سفره هاتون رو ببینم . آیا نمایشگاهی دارین که بشه مراجعه کرد؟

9 آبان عروس میشم .
برام دعا کنید همه چی خوب پیش بره .
نقل قول
 سپاس شده توسط mosafer tanha ، miss.hadis
۲-مهر-۱۳۹۲, ۰۶:۰۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-مهر-۱۳۹۲ ۰۶:۰۴ صبح توسط yeliel.)
ارسال: #7
(۳۱-شهريور-۱۳۹۲ ۰۷:۰۹ عصر)maryam1392 نوشته است:  سلام!
ببخشید چرا قیمت هاتون رو شفاف نمیگید خب؟ حتما که نباید تماس بگیریم! شاید یکی دوست نداشته باشه زنگ بزنه. باید چیکار کنه؟
میشه قیمت بذارین؟
بگید سفره عقدتون با اون عکسا که گذاشتین چقدر میشه؟
یا گل آراییتون قیمتش چقدره؟
فکر میکنم بهتره به فکر مشتری مداری باشین تا تبلیغات.

چه سفره عقد باشه چه مانتو چه طلا چه خدمات عروسی چه هزار تا چیز دیگه ای که توی نت میبینی برای فروش هست
بهت قیمت نمیدن -جز سیاست کاره و درست نیست
لحن صحبتتون هم اصلا قشنگ نیست - دعوا دارید یا نه -شما اگز دوست ندارید تماس بگیرید زنگ نزنید - همه جا اول زنگ میزنید یه وقت میگیرید میرید نمونه کار میبینید خوشتون اومد رزرو میکنید نیومد نمیکنید خیلی آداب ساده ایه-
شما برای شو لباس و مانتو هم بخواید برید از پشت تلفن بهتون قیمت نمیدن
تو خارج از ایران هم همینطوره

Sleepy
نقل قول
 سپاس شده توسط ندا مقدم ، یلداجون ، nargol 69 ، mahrooz ، fariba365 ، miss.hadis
۲-مهر-۱۳۹۲, ۱۲:۳۴ عصر
ارسال: #8
(۲-مهر-۱۳۹۲ ۰۴:۵۹ صبح)morira نوشته است:  سلام به شما
من میخوام از نزدیک سفره هاتون رو ببینم . آیا نمایشگاهی دارین که بشه مراجعه کرد؟

سلام عزیز دلم شما اگر دوست داشتید میتونید تماس بگیرید وتشریف بیارید دفتر برای دیدن نمونه کار.New1
نقل قول
 سپاس شده توسط miss.hadis
۱۹-مهر-۱۳۹۲, ۰۱:۳۱ صبح
ارسال: #9
واییییییییی من باکلی ذوق و شوق اومدم این تاپیک در مورد سفره عقدم توضیح بدم
دیدم اینجا هم که ......Huh
با نهایت احترام به همه نوعروسا خیلی تعجب میکنم از لحن تند بعضی از بچه ها Confused
این که قبل از عروسی آدم استرس زیاد داره یه چیز طبیعیه اما باور کنید وقتی آرامش داشته باشین و ذهنتونو درگیر حاشیه نکنید بهترین تصمیمات و میتونین بگیرینWink
اگه تاریخ عضویت منو ببینین یه جوایی مادر بزرگ سایتم و با توجه به اختلاف سلیقه و وسواسی بودن من تو انتخاب (که در نهایت از تمام مراسمم خیلی راضی بودم ) خیلیییییییی از سفره عقدم راضی بودم که تو تاپیک سفره عقد های عالی عکسم گذاشتم
واقعا کار خانم مقدم خاص وشیکه هنوز بعد از 5 ماه که از مراسم من میگذره همه فامیل و دوستان از سفره عقدم تعریف میکنن و خودم نسبت به هزینه ای که کردم و مراسمایی که بعد از عروسی خودم یا قبلش حتی رفتم و دیدم میتونم بگم یکی از بهترین انتخاب های من بود و اگر بازم برگردم به 5 ماه پیش 100 درصد همین انتخاب و میکنم

به نظرم کسایی که دنبال کارای بازاری و رنگی رنگی و.... این تیپ کارا هستن بهتره این گزینه رو حذف کنن
اما اگه کسی واقعا کار تک براش مهمه من پیشنهاد میکنم حتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــما یه تایمی رو خالی کنه و بره نمونه کارای خانم مقدم و ببینه
شخصیت خودشونم که بینظیره یه خانم فوق العاده مهربون و باحوصله
وظیفه من بودم تجربیاتمو در اختیار دوستام بزارم و کمکی بکنم
امیدوارم حرفای من شروع بحث جدید نشهNew1New1
نقل قول
 سپاس شده توسط yeliel ، nillofar azimi ، ندا مقدم ، مرکز رنگ مو شیمامحمدزاده ، Parastoo- S ، amitida ، mosafer tanha ، miss.hadis ، طراوت جون
۱۹-مهر-۱۳۹۲, ۰۷:۵۷ عصر
ارسال: #10
سفره عقد من هم سفره عقد ندا بود .من شهریور ماه عروسیم بود از قسمتی که واقعا راضی بودم سفره عقدم بود خانم مقدم واقعا برام سنگ تموم گذاشته بودن دستشون درد نکنه .قیمتشم خیلی مناسب بود نسبت به جاهای دیگه که رفته بودم .من نمیدونم دیگه بعضی ها منظورشون از ظرف خاص ودیزاین خاص چیه؟ البته سلیقه ها متفاوته
نقل قول
 سپاس شده توسط amitida ، mosafer tanha ، miss.hadis ، طراوت جون
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام