• دکتر فاطمه خانی زاده
  • علیوثوق

سفره عقد سنتی من!

۱۷-فروردين-۱۳۹۱, ۰۱:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-فروردين-۱۳۹۵ ۰۳:۱۹ عصر توسط admin3.)
ارسال: #1

سفره عقد سنتی من!
اصلاح شد و عکس ها که نمایش داده نمی شد در آپلود سنتر سایت آپلود باشد. باشد که رستگار شود!! :دی

سلام دوستان . دوم فروردین عقدم بود و بعد از 2 ماه گشتن و دیدن و بالا پایین کردن تصمیم برای چیدن سفره سنتی نهایی شد و ایده هامو از یک عکس گرفتم و چند تا ایده هم خودم دادم و تمام کارهای سفره رو انجام دادم. حدود 2 هفته زمان برد کل کارها. لباس خودم هم سنتی بود کروات همسری هم روش نستعلیق چاپ شده بود. 3 تا ساقدوش داشتم که هر سه بلوز های سفید که روش نستعلیق چاپ شده با شلوار مشکی و شال سفید پوشیده بودن. بقیه رو سعی می کنم در خلال عکس ها توضیج بدم. خیلی خوششون اومد همه و خودم واقعن راضی بودم و به نظرم بسیار متفاوت بود به نسبت سفره هایی که با حریر و تور و میوه آرایی کار میکنن. سفره رو شب قبل چیدم. میوه و شیرینی پذیرایی هم داخل سینی های بزرگ مسی گذاشته بودم روی اپن آشپزخونه و سه تا لاله (از این جاشمعی شیشه ای ها) هم گذاشته بودم یک طرف داخلش شمع روشن کرده بودم. عااالی بود همه چی واقعن. اشتباهاتم رو هم در نهایت میگم بهتون تکرار نکنین.

[تصویر: سفره عقد سنتی من! ]

شاخه نباتم که عاشقشم

سبزی که دورش رو با گل های سنگکی تزیین کرده بودم. البته پلاسیده شده ببخشید تربچه هاشم به سرقت رفته به همراه یک گل Surprised

نون و پنیر که خوردیم خودمون بعد از عقد به هم ریخته. روی هر تیکه پنیر یک پر شوید گذاشته بودم. اونم شکل ترنج بریده بودم

سماور به همراه قوری و قندان و یک استکان چای و یک قلیان چوبی قدیمی

شیرینی سنتی دستپخت سرآشپز خودم Wink

شمع هایی که با شبرنگ یک بیت شعر رو دادم برام چاپ کردم و خودم چسبوندم روش . اینم عالی شده بود

ست عقدم . سبد جای کادوها، شمع، بالشتک حلقه ، دفتر خاطرات مهمان ها و جاخودکاری. مهمونا در طی مراسم برای ما تو اون دفتر نوشتن خاطره یا جمله ی زیبایی رو

عکس از ظرف عسلم که یک جام مسی بود ندارم. روی کیکم هم یک بیت از حافظ دادم به یکی از دوستای گرافیستم برام طراحی کرد و چاپ کردم دورش هم گفتم با شکلات برام ترنج در بیاره. توی عکس اول کمی مشخص هست. البته عالی درنیاورد اما خوب!
با ساقدوش هام عکس ندارم کنار سفره و خیلی ناراحتم. اگر سفره انداختین و ساقدوش داشتین یادتون نره حتمن باهاشون عکس بندازین. من و همسری هم با سفره کم عکس داریم. اما روز بسیاااار خوبی بود و 90 درصد برنامه هام اجرایی شد. برای همتون آرزوی خوشبختی دارم New1

معذرت که طولانی شد بچه ها و معذرت از کسایی که خیلی وقت پیش خواسته بودن عکس ها رو بزارم اما به تعویق افتاد حسااابی

شخصیت مرا با برخوردم اشتباه نگیر! شخصیت من چیزی است که من هستم، اما برخوردم بستگی دارد به اینکه "تو" که هستی!!

...

به نوعروس های کم بضاعت کمک کنید. لطفن و لطفن و لطفن کمک کنید به دوستای خوب خودتون هم بگین

khooneh.nowaroos.com
نقل قول
 سپاس شده توسط مهگل ، mahshid ، fery_k ، عسل بانو. ، Elena ، انیلا (anila) ، مهربانو ، khofoloo ، maryam_gri ، بهاردخت ، sarai ، maha ، behi ، bahare71 ، nastaran ، afshan ، marziye1987 ، s_sara_j7788 ، شادگل ، shania ، وسعت ، درسا ، atena ، paeizi ، صنم ، samira khosh ، golchinshodeh ، eglantine ، maniya ، arch.sami ، AfaMtiImaR ، LHAM ، 20001 ، Atefeh ، ziba66 ، Zahraa ، جودی ، cinderella ، محدثه ، سایان ، شادی.پ ، sara_22171 ، kosar ، كيتي ، nalix85 ، mina14 ، sharshar ، mahboobe65 ، comet ، Saghi ، negar90 ، sadsadsad ، khanoomGol ، lleila664 ، sun ، ساره ، paraztoo ، eliii8 ، جی5 لاین ، aristos ، despina ، denel ، aqua ، katy ، elm2030 ، HiddenBride ، samira mz ، zi zi ، farzaneh_del ، baharabbas ، khanoomi ، سحرافشاری ، سمیرا م ، sd3 ، nargol ، naznazi ، Nanas ، aavaa ، سونا ، mahdiskhanoom ، ninaz ، delnavaz ، dordoone ، orkideh1 ، حوریا ، zamin safe ، asan ، nanal ، raha-71 ، shayna ، eternal ، مریم جونی ، میخک ، annali ، حباب ، hoori8 ، فندق ، daniyal ، مهرانا 21 ، pari1360 ، B@R@NE ، zahra-sa ، مهتاب69 ، وفا ، شوکا ، janjan2 ، س.م ، دفنــــــــه ، ostooreh ، tahtaghari ، Ghazaljoon ، sara72 ، zahra sh ، mhdshs ، tina_sheytoonak ، Far.far.far ، رهانبوي ، گل جان ، negin1991 ، shima.sa ، مین مینا ، masoumeh.p ، aryan1990sh ، masi e mehdi ، shinestar ، m.t ، نفس8008 ، mahrooz ، *somayyeh* ، parastoO 66 ، شهرآشوب ، khoshhalam ، miana ، fatima.s ، nedam ، melisa68 ، ساراخانم ، sun daughter ، parisa13 ، eln@z ، joojoo2000 ، BaNoO FaRiDeH ، پری64 ، rose468 ، mary67 ، Alice13 ، parich ، roya74 ، jasmin57 ، ##سمانه## ، atit ، خـانومی ، mahsa6900 ، نجوا89 ، ریحون ، AzadEee ، zohre.m ، lMaryam ، shirinbano ، لیلای مجنون ، نسيبه ، maryam baran ، golsaa ، narcissus ، غزال غزال ، fahime.rf ، saharjavid ، nedva ، barane1990 ، golnaghshetavous ، mahya .kh ، فرشته ی نجات ، پرسفووون ، sanamjoon ، farzan24 ، 3tayesh_t ، smclassic ، afftab ، goli_sh66 ، sahar_ashegh ، نیکو68 ، zaritala ، قرمـــ♥ــــــز ، فلیسیتی ، ماه شب 14 ، ماهرخ تبریزی ، secret ، فوزیه ، mahbube91 ، Maryam 1360 ، dianasrv ، آرزو گلی ، missL ، Maryam290 ، خانم فسقلی
۱۷-فروردين-۱۳۹۱, ۱۰:۰۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-فروردين-۱۳۹۱ ۱۰:۳۸ عصر توسط Bar@n.)
ارسال: #2

RE: سفره عقد سنتی من!
(۱۷-فروردين-۱۳۹۱ ۰۲:۱۸ عصر)maryam_gri نوشته است:  خیلی قشنگ بود عزیزم. واقعا لذت بردم از این همه ذوق . مبارکت باشه و ان شا ا.. که خوشبخت بشین. از یه چیزی که خیلی خوشم اومد این بود که خیلی با حوصله عکساتو گذاشته بودی و برای همه چیز توضیح نوشته بودی New1

اسمتم خیلی قشنگه باران جان

سپاس مریم مهربانم. خوشحالم خوشت اومده و ممنون از ذوقت New1

(۱۷-فروردين-۱۳۹۱ ۰۲:۴۴ عصر)جوجو نوشته است:  مبارک باشه ولی چرا چهره ها رو سفید کرده بودی
نمیزاشتی خوب صورت هاتون رو

جوجوی خوبم من خودم مشکلی نداشتم با گذاشتن صورت ها اما خوب یک عکس ساقدوش هام بودن اونا دوست نداشتن اما برای نشون دادن پارچه بالا سر و لباس ساقدوش ها باور کن هیچ عکس دیگه ای ندارم مجبور شدم محو کنم. بقیه عکس ها هم پیرو اون محو شد وگرنه عکس اول رو گذاشتم همین طوری.

(۱۷-فروردين-۱۳۹۱ ۰۴:۰۸ عصر)Baharnoor نوشته است:  واااااااای همه رو خودت انقدر سلیقه به خرج دادی؟؟؟؟
آفــــــــــــــــــرین
خیلی خوشگل و باسلیقه شده بود
آدم افتخار میکنه همچین خانوم هنرمندی گیرش بیاد. . .
:-*

لطف داری بهار جوون. همش کار خودم خیلی زمان برد اما خودم هم خیلی راضی بودم. اصلن چیدن سفره عقد به دست خودت لذت عقد رو چندین برابر میکنه. New1

عزیزم مبارکه.ایشالله خوشبخت باشی.این ظرفها رو خریدی؟

ممنونم دوستم. راستش نه مامان داشت ظرف ها رو چند تا هم از بقیه قرضی گرفتم. همه ی ظرف ها مسی هستن معمولن همه دارن تو خونه ها از این ظرفا

(۱۷-فروردين-۱۳۹۱ ۰۶:۱۸ عصر)marziye1987 نوشته است:  با مزه بود باران خانوم عرووووووووووووووس

شمعاتو خیلی دوست داشتمممممممممممممممممممممم
چیجوریه؟؟؟؟؟؟منم میخوام واسه خونممممم

مرسی عزیززم خوشحالم خوشت اومد. ببین شمع سفید ساده بگیر. بعد یک بیت شعر رو با فونت نستعلیق بنویس خودت. ببر بیرون از اینجاهایی که بنر و اینا چاپ می کنن معمولن چاپ با شبرنگ در اندازه کوچیک هم دارن. من 6 سانت هست طول هر مصرع. چاپ کرد برام 3 تومن گرفت آوردم خونه یکی یکی حروف رو درآوردم و چسبوندم روی شمع خیلی حوصله به خرج بده 5-6 ساعت زمان برد. مواظب باش چسبش هم خراب نشه هی دست مالی نشه یعنی. بعد حروف رو میتونی خودت به سلیقه خودت بالا و پایین بچسبونی. روی شعر هم وقتی تموم شد یک چسب شیشه ای (نواری) بچسبون تا دیگه حروف جابه جا یا کنده نشن. خیلی خیلی زیبا می شه

گفت که تو شمع شدی فارغ از این جمع شدی / جمع نیم شمع نیم دود پراکنده شدم ...

Smiling

(۱۷-فروردين-۱۳۹۱ ۰۸:۴۴ عصر)درسا نوشته است:  باران فوق العاده زیبا و خاص بود
منم از شمع ها خوشم آمد
میشه در موردشون توضیح بدی بیشتر!
یه جوری فضای عقدت ساده و صمیمی بود
ایشالا خوشبخت بشی

درسا جونم کامل توضیح دادم شمع رو چطوری درست کردم عزیزم اگه بازم سوال داشتی بپرس.
و فضا هم وااقعن همون طور که گفتی صمیمی بود مهمونا وقتی واسه شام رفتیم سر میز هر خونواده رفتیم و باهاشون عکس یادگاری گرفتیم بعد همه اونجا بهمون میگفتن مدت ها بود اینقد بهشون خوش نگذشته بود و من واقعن خستگیم در میرفت وقتی می شنیدم اینو. مثبت باش برای مراسمت و ساده بگیر همه چیز عالی میشه. New1

(۱۷-فروردين-۱۳۹۱ ۰۶:۵۴ عصر)شادگل نوشته است:  خانومی همه چی عالیه عالیی بود باور کن منمنتظر دیدن کارات بودم تا ایده بگیرم محشر بود New1New1
فقط یه چیزی تو که اینقد در مورد سفرت فکر کرده بودی و اینقد تک کار کردی ایکاش در مورد سبد هدیه و جا قلمیتم یکم بیشتر خلاقیت بخرج می دادیWink
باران جون حالا میشه در مورد کل مجلست یکم توضیح بدی اینکه کی سفره روچیدی ؟کی ساقدوشات اون سفره رو پهن کردن رو سرت؟کی عسلو اوردن ؟؟؟کلا بگو ترتیب کاراتون چه جوری بودLub

شادگل عزیزززم خوشحالم خوشت اومده . راستش در مورد ست عقد من نمونه خارجیش رو کپی برداری کردم عینن. حتمن دیدی عکس های اونا رو و راستش به ذهنم نرسید مدل دیگه ای که عوضش کنم. اما اگر ایده ای داری حتمن بگو چون برای عروسی می خوام یک دفتر دیگه درست کنم دنبال ایده هستم برای اون. مثلن یکی دیدم درخت خانودگی درست کرده بودن برای هر کس روی درخت یک برگ در نظر گرفته بودن بسته به نسبتش و روی اون کاغد نوشت و جای اسمش چسبوند و در نهایت شد یک درخت کامل. مثل شجرنه نامه ی خانوادگی.

اما در مورد مراسم :

روز اول عید سال تحویل که شد خاله و دایی اومدن خونه ی ما و رفتن بعد از ناهار من فورا دست به کار شدم. مبل ها رو جمع کردم و شروع به چیدن سفره کردم. تا 4 عصر تموم شد. 5 هم میز و صندلی ها رو آودیم و چیدیم برای هر میز هم رومیزی دوخته بودم سفید که روش یک ترنج چسبونده بودم. گل میخک مینیاتوری دسته ای گرفتم سفید و صورتی (لباس بعد ار عقدم صورتی بود) گذاشتم داخل گلدون و روی میز. روی اپن هم چیدم میوه و شیرینی و شمع هام رو. فردا صبح رفتم آرایشگاه تا دلت بخواد معلطم کرد طوری که 3-4 بار رفتم تو دستشویی گریه کردم صورتم رو شستم اومدم بیرون!!! ساعت 2 عقد بود 1:30 نشستم روی صندلی اما زود تموم شد و 2:15 خونه بودم عاقد هم کلی غر زد! بنابراین آتلیه قبل از عقد رو از دست دادم و مجبور شدم بعد از جشن برم که کمی سایه ی یک چشمم به هم خورد و هیچ کلوز آپی عکس نگرفتم!
خطبه که خونده شد همه کادو دادن. من اعلام هم نکردم کی چقدر داده دوست نداشتم. سریع عکس گرفتیم با هر کی هدیه داد و رقصیدیم کمی. بعد حلقه دستمون کردیم و عسل خوردیم دستهامون رو ضربدری از داخل هم رد کردیم واسه عسل بامزه شد. بعد از نون سنگکی که سر سفره بود خوردیم. ساعت دست هم کردیم و همسری یک دستبند بسیار زیبا هدیه گرفته بود داد بهم سوپرایزم کرد. زن داداشم برای ما چای دورنگ هم درست کرد که خیلی بامزه بود توی استکان کمر باریکا داخل یک سینی مسی.
راستی بچه ها یادم رفت بگم من برای کیک یک سینی کوچولوی مسی گذاشتم و یک کفگیر داشتیم که شکل ترنج به جای چاقو از اون استفاده کردم. عکس کیک رو ندارم الان براتون میزارم اون کفگیر و سینی هم هستن. برای کیک هم قرار بود یک کار جالب بکنیم که چون هماهنگی با همسری کم بود انجامش ندادیم و خیلی پشیمون شدیم بعدن. خیلی فان بود برای مهمونا اینکه عروس کیک نخوره هی داماد شاباش بده عروس بازم نخوره تا اینکه داماد بوسش کنه و کیک رو بخوره.
وااااای بچه ها از تعریف کردنش هم لذت میبرم امیدوارم شما ها هم به همین میزان لذت ببرید.

New1
بعد جشن و خوشحال بازی و تموم شدن مراسم.

شخصیت مرا با برخوردم اشتباه نگیر! شخصیت من چیزی است که من هستم، اما برخوردم بستگی دارد به اینکه "تو" که هستی!!

...

به نوعروس های کم بضاعت کمک کنید. لطفن و لطفن و لطفن کمک کنید به دوستای خوب خودتون هم بگین

khooneh.nowaroos.com
نقل قول
 سپاس شده توسط درسا ، maryam_gri ، marziye1987 ، eglantine ، fery_k ، ساره ، eliii8 ، HiddenBride ، nafa30 ، samira mz ، nasim.h ، مهرانا 21 ، sahar-b ، نسترن 2016 ، Maryam290
۱۸-فروردين-۱۳۹۱, ۰۲:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-فروردين-۱۳۹۱ ۰۲:۲۹ عصر توسط Bar@n.)
ارسال: #3

(۱۷-فروردين-۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ عصر)AfaMtiImaR نوشته است:  عـــالی بود دوست جونم :* مبارکت باشه :* خوشبخت باشید :*
دوتا سوال! شمعاتو توضیح میدی که چیکار کردی برای نوشته های روش؟؟ دوم اینکه ست عقد که دفتر یادگاری و جای حلقه و ... داره رو همه جا میشه پیدا کرد؟؟

سلام عزیززم و ممنونم. در مورد شمع توضیح دادم کامل ارسال های قبل رو بخون اگه سوال داشتی بازم بپرس گلم.
اما ست عقد رو خودم درست کردم. یک سبد گرفتم و یک دفتر که همه برگه هاش کاهی بود یک جاخودکاری و خودکار و شمع. بالشتک رو خودم دوختم با پشم شیشه پر کردم. زیرش ساتن سفید داره روش هم حریر شیشه ای زرشکی کشیدم. بعد گل درست کردم با حریر چسبوندم روش. اول دفترم هم دادم بیرون یک خطاط یک شعر زیبا از مشیری رو برام نوشت . در مورد ست عقد اگر راهنمایی یا ایده خواستی بگو من طرح های زیادی دارم با رنگ های متفاوت بهت لینک میدم خودت ببینی و انتخاب کنی و درست کردنش هم ساده است از دست هر کسی بر میاد. New1

(۱۸-فروردين-۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ صبح)مهگل نوشته است:  CryingCryingCrying من ازین شمع ها می خوام CryingCryingCryingCryingCrying

گلم درست کردنش خیلی ساده است کمی حوصله میخواد فقط خودت دست به کار شو. Wink

...

khooneh.nowaroos.com
نقل قول
 سپاس شده توسط مهگل ، Maryam290
۱۹-فروردين-۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-فروردين-۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ صبح توسط Bar@n.)
ارسال: #4

(۱۸-فروردين-۱۳۹۱ ۰۲:۳۸ عصر)marziye1987 نوشته است:  مرسی باران جان از توضیحتتتتتتتت
فقط یه سوال
اون کاغذ چاپی بدم بهشون بگم برام شبرنگ چاپش کنید؟همین؟
خودشون میفهمن؟

اره عزیزم . هم شبرنگ هم روز رنگ فرقی نداره. هر کدوم باشه. بگو چاپ در ابعاد کوچیک روی شبرنگ انجام میدین؟ بعد اگه گفتن آره فایلت رو بهشون بده یا بعضی ها خودشون برات می نویسن یه نستعلیق ساده است دیگه فونتش باشه مشکلی نیست. می گم من قطر شمع هام حدود 3 سانت بود با طول 6 سانت هر مصرع رو چاپ کرد عالی بود قشنگ واضح و خوانا بود. بعد که برش زد برات خودت یکی یکی در بیار و بچسبون هر طور که دلت خواست یکی بالاتر یکی پایین تر. دست خودته دیگه. اما واقعن زیبا میشه. قیمت بگیر زیاد نگیرن مال من 3 تومن شد هزینه ای نداره. Wink

(۱۸-فروردين-۱۳۹۱ ۰۳:۳۹ عصر)mahdis نوشته است:  یعنی باران جان فوقع العاده بود.خیلی خیلی لذت بردم.من کلا ار هرکاری که پشتش یه ایده و فکری خوابیده و با ذوق وشوق و دست خود آدم تهیه بشه لذت میبرم .واقعا بهت تبریک میگم به خاطر این ایده ی بسیار قشنگت به خصوص که با دست خودت هم درست شده بود.واقعا عکسهاتو که میدیدم انرژی مثبت وسادگی و اصالتش دگرگونم کرد.برات آرزوی خوشبختی میکنم و باز هم بهت تبریک میگم عروس خانوم گل.

خیلی خیلی خیلیییی ممنونم مهدیس عزیزززم منم انرژی میگیرم از شما ها دوست جوونیا New1

(۱۸-فروردين-۱۳۹۱ ۰۳:۵۱ عصر)bita12 نوشته است:  باران جان عالی بود همه چی... کاملا همه چی رو متناسب انتخاب کرده بودی حتی لباس ساقدوشا و کراوات آقا داماد خوشبخت رو... براتون از ته دل آرزوی خوشبختی می کنم شمعاتونم خیلی قشنگ بود خیلی

سلاااام بیتاااااا خوبی عزیزززم؟ مرسی مرسی لطف داری عزیزم. خوشحالم خوشت اومد. تو چیکار کردی؟ عروسیت کی هست؟ برای سفره عقدت چیکار کردی؟

...

khooneh.nowaroos.com
نقل قول
 سپاس شده توسط marziye1987 ، bita12 ، Maryam290
۱۹-فروردين-۱۳۹۱, ۱۲:۵۱ عصر
ارسال: #5

(۱۹-فروردين-۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ عصر)marziye1987 نوشته است:  الان درست شد
وایسا ببینم بعععد نظر بدمBig Grin

وای چه خوجلنننننننن
اینا رو از جایی میشه آماده خرییییییید؟
من وقت نداشته بیدمBig Grin

ایی جااانم نه عزیزن من که ندیدم آماده. اما باور کن درست کردنش کار یک روزه. اگر فرصت نداری از یک کوسن اماده استفاده کن یک رو با هر رنگ حریر یا ساتنی که میخوای استفاده کنی بدوز روش. یک رو برای دفترت میخوای که با چست حرارتی اوکی میشه همین طور سبد و جاخودکاری. خرید کنی این ها رو کار یک روزه دقیقن. باور کن سخت نیست خیلی هم خوشگل میشه. می تونی توی سالن عروسی یک میز بزاری جلوی در ورودی تقریبن بعد یک عکس دو نفره از خودتون هم بزارین و ست عقد رو بسته به رنگی که برای مراسمت ست کردی تزیین کنی و بزاری روی میز. کار قشنگی میشه Wink

...

khooneh.nowaroos.com
نقل قول
 سپاس شده توسط marziye1987 ، Maryam290
۲۰-فروردين-۱۳۹۱, ۰۸:۴۸ صبح
ارسال: #6

(۱۹-فروردين-۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ عصر)kosar نوشته است:  وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای باران چه قدر همه چی عالی بود عاشقتم بدجور که انقدر ذوق و سلیقه به خرج دادی عزیزم واقعا افرین نه هزار وسیصد افرین.
انشاا... سالهای سال در کنار همسرت شادو خوشبخت باشید و همسرت همیشه قدر همچین زن باسلیقه ای رو تا اخرش بدونه خوشبخت باشید برای همیشه.....New1New1Angel

کوثر منو ذوق مرگووووندییییییییییییییی Big Grin Big Grin مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی عزیزززززززززم و خوشحالم که خوشت اومده New1 برای تو هم بهترین ها رو آروز میکنم و نمی دونی نمی دونی و نمی دونی چیدن سفره به دست خودت چقدر لذت بخش دوستم . شاد و خوشبخت باشی Wink

...

khooneh.nowaroos.com
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
۲۰-فروردين-۱۳۹۱, ۱۱:۱۹ صبح
ارسال: #7
خیلی ممنونم باران جان
مبارکت باشه. از تو همون عکسم معلوم بود که خیلی خیلی شیک و خوش ساخته. دقیقا همون‎جوریه که من می‎خوام. پس انشاءالله منم می‏گردم یکی خوبشو پیدا می‎کنم.
مرسی عزیزم، من هم برات بهترین آرزوها رو دارمLub
راستی،خوش‎حالم که عروس خانمای هم سلیقه (اگه کلمه‎ی درستی باشهWink) خودمو پیدا کردم این‎جاSmiling

Smiling
نقل قول
 سپاس شده توسط Bar@n ، Maryam290
۲۰-فروردين-۱۳۹۱, ۱۰:۲۵ عصر
ارسال: #8
خیلی قشنگ و جالب بود
مبارکت باشه و ان شالله همیشه شاد و خوشبخت باشید زیر سایه پدر مادراتون

برام دعا کنید بچه دار بشم .... خدا یه بچه سالم بهم بده
نقل قول
۱۵-آبان-۱۳۹۱, ۰۳:۰۴ عصر
ارسال: #9

باران جان میشه به منم بگی چجوری دادی روی شمعها برات چاپ کنن ؟ کجا اینکار رو انجام میدن ؟
نقل قول
۱۵-آبان-۱۳۹۱, ۰۳:۰۴ عصر
ارسال: #10
عاااااااااااشق شو ارنه روزی کار جهاااااااااااان سرآید.....
واااای واااااااااااااای باران خیلی زیبا و رویایی بود سفره عقدت به خصوص وقتی به این عکس آخر رسیدم و خاطره این آهنگ از استادنامجو برام زنده شد ، برگشتم و دوباره عکساتو نگاه کردم .خوشبخت باشی و آزاده ....

انتخاب های من بستن

لباس عروسی و نامزدی: مزون فابرا

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام