• لی لی رضایی
  • مرضیه محمدی

سفره عقد خوب در تهران

۲۹-بهمن-۱۳۹۶, ۰۸:۰۶ عصر
ارسال: #41
RE: سفره عقد خوب در تهران
(۲۵-بهمن-۱۳۹۶ ۰۴:۲۸ عصر)'ilgar' نوشته است:  
(۹-بهمن-۱۳۹۶ ۱۱:۱۷ صبح)'Zhinaa' نوشته است:  الان تشرفات ها خودشون سفره عقد بهمون میدن ؟ یا اونم جدا است ؟
رنج قیمت سفر عقد رو بهم میگید  

سلام 
بچه ها اکثر تشریفات ها خودشون سفره عقد میدن 

دیگه قیمت از یک تومن هست ، اگر سفره با گل کاری و آینه کاری بخوایید
 تصویر: images/smilies/heart.gif

سلام ایلگار جوون ممنون از توضیحت.

نقل قول
۸-اسفند-۱۳۹۶, ۰۸:۱۷ عصر
ارسال: #42
سلام ما میخوایم مراسممون توی باغ خودمون باشه تا تو هزینه هامون صرفه جویی کنیم. اگه سفره عقدمونو به تشریفاتی ها نسپریم برامون ارزونتر در نمیاد؟
نقل قول
۲۰-آبان-۱۳۹۷, ۱۱:۰۶ صبح
ارسال: #43

تصویر: ./uploads/201811/post_109769_1541921791_bca30c78bcce60a0d448517434c98971.attach

تصویر: ./uploads/201811/post_109769_1541921799_f50d8573e6dc71daaf6581bc4d686e4e.attach
نقل قول
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۲-دي-۱۳۹۷, ۱۱:۰۵ صبح
ارسال: #44
بچه ها من رفته بودم کارای آتلیه آرته ببینیم محضرشونم که به اسم ماهور هم دیدم توی تاپیک خودشون توضیح دادم گفتم اینجام بگم شاید به درد کسی بخوره توی شهرک غربم هست هزینه هم 900 تومنه که برای افتتاحیه تخفیف گذاشتن 700 تومن 

https://www.nowaroos.com/Thread-%D8%AF%D...pid7570914

https://www.instagram.com/mahoor.weddinghall/

از اونجایی که من خیلی کنجکاوم و دوستمم دنبال کارای عقدشه اون روز که رفتم آتلیه آرته محضرشونم دیدم به نظرم خیلی شیک بود بعد اگه خود آرته عکسای عقد انجام بده دیگه ورودی اینا نمیگیرن آسانسور و پارکینگ اختصاصی داشتن شاید این مسائل کوچیک باشه ولی عروس و داماد مهموناشون خیلی براشون مهمه همون طور که دوستمون گفتن انتخاب عاقد با خودتونه عاقد کت و شلواری هم دارن بعد یه عاقد وی آی پی دارن که استاد دانشگاه بودن انگار که شعرهای حافظ و سعدی هم میخونه هنگام عقد سیستم نورپردازی و صوتی دارن خدمه برای پذیرایی دارن منوی شام و ناهار گیفت موسیقی زنده مه سرد انواع فینگرفود آبمیوه طبیعی نسکافه شیرینی کیک کوکتل میوه.... همه اینارو میتونن براتون تهیه کنن و مبلغشو جدا میگیرن یا اگه دوست داشتید که خودتون میخرید .................. دیگه خیلی دقیق پرسیدم عاشق این کارای عروسیم آخه تصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif

آرایشگاه عقد : مرضیه محمدی 
آتلیه عقد : همایون فر 
به زودی میریم سراغ انتخابهای عروسی تصویر: images/smilies/biggrin.gif
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام