• جوهرات نوبل
  • آرایشگاه مدیس

سر سفره عقد با چه جمله ای بـــــــله گفتید

۲۳-دي-۱۳۹۵, ۰۸:۵۴ صبح
ارسال: #1281
RE: سر سفره عقد با چه جمله ای بـــــــله گفتید
بعله؟؟

سلامتی با گیاهان دارویی
http://herbal247.ir
نقل قول
 سپاس شده توسط .Maryam
۲۳-دي-۱۳۹۵, ۰۸:۵۶ صبح
ارسال: #1282
با توکل به خدا وبااجازه از پدر ومادرم بله

تاریخ عقد:93/10/04
تاریخ عروسی:94/12/13
خدایاااااشکررررت بلاخره خونه خریدیم تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، .Maryam ، ilhamiiii
۲۷-دي-۱۳۹۵, ۰۴:۱۴ صبح
ارسال: #1283
(۲۳-دي-۱۳۹۵ ۰۸:۲۲ صبح)G@z@l 1990 نوشته است:  
(۱-مهر-۱۳۹۵ ۱۲:۱۰ عصر)hadis sh نوشته است:  من پدرم وقتی کوچیک بودم فوت کرده و مادرم زحماتم
گفتم :
به یاد پدرم و با تشکر و اجازه مادرم که برام هم پدر و هم مادر بوده : بله

عمه هام همه گریه میکردنCrying

عزییییزم همدردیه منو بپذیر
خدا بیامرزه پدر نازنینت رو
منم پدرم فوت کردن البته نه وقتی کوچیک بودم بلکه سه سال پیش
خیلی دوس داشتم عکس بابامو بزارم تو سفره عقد ولی روم نمیشد بگم تا اینکه خود شوشو و خانواده گلش پیشنهاد دادن..من خیلی معمولی گفتم: با جازه مادرم، روح پدرم ، برادرام و عمه و عموی عزیزم بعله
خیلی شیک هرکی از اقوام تو اتاق عقد بود رو اسم بردم :3 (12)D

بعدش عاقد به همسرم گفت: شما باید برای عروس 60 درصد پدر 40 درصد شوهر باشی
(۲۳-دي-۱۳۹۵ ۰۵:۲۲ صبح)یار پنهان نوشته است:  من قبلا گفتم چطوری بعله گفتم واسه همین الان دیگه نمیگم ولی این تیکشو نگفتم که شب تا صبح انقدر تمرین کردم چطوری بگم که خوابم نبرد.........شاید هزار بار تمرین کردم و جملات رو چپ و راست میکردم و بلندی و کوتاهی و مکث و حالات صورت و همه و همه رو تنظیم میکردم....ولی اون بعله من که فیلمنامش یک شب تا صبح طول کشید برای همه خاطره شد و میگن زیباترین بله ای که از عروس شنیدن بوده ولی خودم راضی نیستم. چون خیلی مدرن بود و الان که میخونم بچه ها اسم از خدا و امام و اینا بردن احساس میکنم خیلی حسرت یه بله اسلامی به دلم مونده....

یار پنهان چجوری گفتی بعله؟؟ کنجکاو شدم..من پیدا نمیکنم کامنتتو

گفتم با اجازه همه اونایی که دوستمون دارن و دوستشون داریم........(یه مکث چند ثانیه ای و یه نگاه و لبخند عاشقانه به شوهرم) بعله
واقعیت این بود که من زورم میومد از کسی برای کارام اجازه بگیرم!

از صحبت اغیار گذشتیم علی الله/ما از همه جز یار گذشتیم علی الله/ از حرف ندیدیم بجز تیرگی دل/ناچار ز گفتار گذشتیم علی الله
نقل قول
 سپاس شده توسط Ghazal 1990 ، کیاناز ، hadis sh ، shah navaz ، .Maryam ، ElM!ra ، نیلوفر24 ، ilhamiiii
  • آرته
۲۱-بهمن-۱۳۹۵, ۱۲:۴۸ صبح
ارسال: #1284
من وپسرعمم دوسال دوست بودیم از همون اولم با خودم عهد کرده بودم آگه بهم رسیدیم خجالتو بزارم کنار واولش اسمع خدارو بیارم اخه خیلی خجالتیم جلو عموها وبابام.
گفتم
Heart با توکل برخدا وبا اجازه پدرومادرم وبقیه بزرگترا بعععععللللهههههHeartHeartHeart
اصلا قصد نداشتم بگم بقیه بزرگترا چون عمه و عموهامو دوس ندارم خیلی اذیتم کردن سرجشنم مریضم کردن ولی فقط وفقط بخاطره احترام ب بابام گفتم
قصد داشتم داداشامو بگمIdeaDodgy

بخدا دل آلزایمر نمیگیرد...
بفهمید آدم ها..
هورااا بلاخره آپلودسنتر نوعروس درست شدتصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط .Maryam ، یار پنهان ، Narsis65 ، خانوم اقایh
۵-اسفند-۱۳۹۵, ۰۶:۱۳ عصر
ارسال: #1285
من گفتم با اجازه ی پدر و مادر مهربونم و بزرگترای مجلس بلهتصویر: /images/smilies/new/angel.png البته نمیخواستم بگم با اجازه ی بزرگترا ولی خالم گفت بگوتصویر: images/smilies/dodgy.gif

نامزدی 95.6.25
عقد   95.11.15
عروسی 96.5.26
باغ ایه   فوق العاده عالی عالی عالی
تشریفات پاپیون   عالی
اتلیه ماه و خورشید   هنوز عکسارو ندیدم
اریشگاه اسنیپ      معولی
مزون رویا              خیلی خوب
گل باختر               عالی

نقل قول
 سپاس شده توسط ilhamiiii ، .Maryam
۲۲-اسفند-۱۳۹۵, ۰۳:۵۴ عصر
ارسال: #1286
سلام
بچه ها ی سوال شما ها به جای اون دو جمله معروف عروس رفته گل وگلاب بیاره چیز دیگه ای بلدید؟
میخوام متفاوت باشه

خدایا ...Angel
نقل قول
۲۲-اسفند-۱۳۹۵, ۰۴:۰۳ عصر
ارسال: #1287

من سر سفره عقد گفتم:
با توکل به خدا و با اجازه ی پدرم و مرحوم مادر و بزرگترای جمع بلهه

من قصه ی تو را تا ابد اینگونه آغاز میکنم:
یکی بود
هنوزم هست
خدایا همیشه باشد...
خاستگاری اصلی 95/4/20
بله برون 95/5/22
عقد 95/12/13 Angel
عروسی ؟

نقل قول
 سپاس شده توسط heven ، hadis sh ، MH:) ، .Maryam
۲۳-اسفند-۱۳۹۵, ۰۱:۴۲ صبح
ارسال: #1288
سلام خخخخخنگم براتون اقا من از این دخترا بودم دست بهسیبلوابرو نمیزدم رفتیم ارایشگاه ماه لی لی خانمه گف ماشالا چه ابروهایی اری تازه ارایشم نمیکردم اون زمانحالا اینا به کنار شوهرم اومد دنبالم دمه ارایشگاه من اومدم شنل روم بود یهو بهش نگا کردم نشناخت خخخخ روشو کرد اونور گفتم علیرضا منم باورش نمیشد سرهسفره عقدم کلی ازم تعریف کردن گفتن خوشگل شدیو این حرفا اقا این حاج اقا شروع کرد ب سوره خوندن یهو ن چشم افتاد به خودم توعالمه خودم بود یهو علیرضا گف نمیخوای جواب بدی یهو گفتم ااااا بله با اجازه همه خیل گند زدم
نقل قول
 سپاس شده توسط ماه خوشبخت ، fatemeh.k ، hadis sh ، nastaran1990 ، MH:) ، .Maryam ، fahimeh.1369
۶-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۴:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۰۴:۲۲ عصر توسط چتر سفید.)
ارسال: #1289
(۲۲-اسفند-۱۳۹۵ ۰۳:۵۴ عصر)مژی68 نوشته است:  سلام
بچه ها ی سوال شما ها به جای اون دو جمله معروف عروس رفته گل وگلاب بیاره چیز دیگه ای بلدید؟
میخوام متفاوت باشه

سلام خانوم
با توجه به اینکه خانواده ما و همسرم هردو مذهبی هستیم البته نه افراط و تفریطی ها حد متعادل رو هردو خانواده رعایت میکنیم و با پیشنهاد خودم روز عقد محضریم برای من بار اول گفتن عروس داره سوره نور رو میخونه سوره ای که باز کرده بودم سر عقد بخونم و بار دوم گفتن عروس رفته از امام زمان اجازه بگیره خیلی خوب بود بعدا همه کلی تعریف کردن منم گفتم با توکل به خدا و با اجازه پدر و مادرم و (با یه مکث کوتاه) بقیه بزرگترا بله

خداجونم همیشه پشتم باش و در هیچ صورتی به حال خودم رهام نکن

میشه برای رفع مشکلم دعا کنین و اگه دوس داشتین یه صلوات بفرستین
نقل قول
 سپاس شده توسط heven ، ماه خوشبخت ، fatemeh.k ، MH:) ، Nafas_HM
۹-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۲:۳۲ صبح
ارسال: #1290
با کسب اجازه از محضر همه بزرگ تر ها و پدر مادرم بله
نقل قول
 سپاس شده توسط MH:) ، .Maryam
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام