• مرضیه محمدی
  • مهناز

سر سفره عقد با چه جمله ای بـــــــله گفتید

۲۳-آبان-۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-آبان-۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ عصر توسط elnazi.)
ارسال: #21
RE: چه جوری سر سفره عقد بعله گفتید؟
(۲۳-آبان-۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ عصر)نسیبه نوشته است:  با اجازه پدر و مادرم ب..........له
به نظرم نیازی نبود از بقیه اجازه بگیرم چون اینا زحمتو کشیدن و به گردنم حق دارن

منم همیشه این نظر رو داشتم.میگفتم بقیه چیکاره ان که بگم با اجازه بزرگترا؟؟؟فقط مادر و پدرم!!
اما چون فامیلی ازدواج کردم و پدرشوهرم بزرگ فامیل بود و خیلی براش احترام فائلیم مخصوصا مامانم گفتم با اجازه پدر و مادر و بزرگترا بلهHeartLub

قهر که میکنید مراقب فاصله ها باشید...بعضی ها همین حوالی منتظر جای خالی برای نشستن هستند...
نقل قول
 سپاس شده توسط lopasali ، mahdiskhanoom ، zeinab.mh
۲۴-آبان-۱۳۹۱, ۰۸:۳۳ عصر
ارسال: #22
با توکل بر خدا و با اجازه ی پدر و مادر م بلهههههههههههههAngelAngelAngel
البته رو به جمعیت نگاه کردم Big Grin و لبخند ملیح هم زدمBig Grin بله رو هم با ناز گفتمBig Grin

من باید مثل قبل مانکن شم Cool

وزن اولیه:72.200

وزن فعلی: 63

هدف اولیه:68
هدف دوم:63
هدف سوم:57

تاریخ شروع30 خرداد 94
نقل قول
 سپاس شده توسط Rijina ، elnazi ، zeinab.mh ، س.م ، فائقه
۲۴-آبان-۱۳۹۱, ۰۸:۳۸ عصر
ارسال: #23
من با کلی بد بختی گفتم با اجازه پدر مادر و بزرگترا بله گفتن عروس خانوم دوباره بگو بلند گو قطع بوده منم تو دلم گفتم تو روحتون همینو بس و ادامه ماجرا
نقل قول
 سپاس شده توسط سحرافشاری ، آترين ، elnazi ، سایان ، زن باران (مهتاب65) ، حباب ، bahar000000 ، zeinab.mh ، negin_20500 ، فائقه
  • تقی زاده
  • گروه ژ
۲۴-آبان-۱۳۹۱, ۱۰:۵۸ عصر
ارسال: #24
من دسته باباموبوسیدم وگفتم بااجازه مامان بابای عزیزم بله!
نقل قول
 سپاس شده توسط سایان ، Ashna ، bahar000000 ، zeinab.mh ، آیسان عزیزی ، س.م ، هاله عالی نژاد ، nedva ، فائقه
۲۵-آبان-۱۳۹۱, ۰۷:۵۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-آبان-۱۳۹۱ ۰۷:۵۸ عصر توسط Rijina.)
ارسال: #25
من به احتمال زیاد "با اجازه بزرگترا" رو بگم
چون بابابزرگم اینا هستن نمیشه نگم..
از این "در پناه ایزد منان" ک رزماری جون گفت هم خوشم اومد!

اینو در نظر دارم:
خوبه ب نظرتون؟

در پناه ایزد منان، با اجازه پدرو مادرم و بزرگترا بــــــــــلــــــــــه!Angel

تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط zeinab.mh ، س.م ، قرمـــ♥ــــــز ، فائقه
۲۵-آبان-۱۳۹۱, ۰۸:۱۶ عصر
ارسال: #26
من تابستون 92 بعله میگم. فکر کنم بگم اول با توکل به خدا و بعد با اجازه پدر و مادرم که سایه خدا روی زمینن بعله. به نظرتون خیلی لوسه؟ Smile

عــاشقــانـه هــایـم
تــمـامـی نــدارنــد !
وقــتـی تـــــــــو ...
بــــــــهـتـریـن"اتــــــفـاق" زنــدگـی ام هستی ...
21.06.92 قشــــــــنگترین شروع زنـــــدگیم..
پسرم دنیای منHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط اندیا ، swallowjk ، فائقه
۲۵-آبان-۱۳۹۱, ۰۸:۴۰ عصر
ارسال: #27
(۲۴-آبان-۱۳۹۱ ۰۸:۳۳ عصر)miss69 نوشته است:  با توکل بر خدا و با اجازه ی پدر و مادر م بلهههههههههههههAngelAngelAngel
البته رو به جمعیت نگاه کردم Big Grin و لبخند ملیح هم زدمBig Grin بله رو هم با ناز گفتمBig Grin

منم همین کار شما رو میخوام بکنمWink

@ela_art2018
آدرس تلگرام و اینستگرام من جهت سفارش 
لطفا خانم هایی که کارهای هنری میکنن و تمایل به برگزاری نمایشگاه دارند به من خصوصی پیام بدن.ممنون
نقل قول
 سپاس شده توسط سایان
۲۹-آبان-۱۳۹۱, ۰۴:۲۱ عصر
ارسال: #28
عروس عادی : با اجازه بزرگترها بله (این اصولا مثل بچه آدم بله رو میگه و قال قضیه رو میکنه.)

عروس لوس: بع..........له...

عروس زیادی مؤدب: با اجازه پدرم، مادرم، برادرم، خواهرم، دایی جون، عمه جون،...، زن عمو کوچیکه، نوه خاله عمه شکوه، اشکان کوچولو، ... ، مرحوم زن آقاجان بزرگه ، قدسی خانوم جون ، ... ، ... (این عروس خانوم آخر هم یادش میره بگه بله واسه همین دوباره از اول شروع میکنه به اجازه گرفتن ... !)

عروس خارج رفته: " با پرمیشن از گریت ترهای فامیل ... آو یس

عروس خجالتی: اوهوم

عروس پاچه ورمالیده: به کوری چشم پدر شوهر و مادر شوهر و همه فک و فامیل این بزغاله (اشاره به داماد) آره....
( وضعیت داماد کاملا قابل پیش بینی است)

عروس هنرمند: با اجازه تمامی اساتیدم، استاد رخشان بنی اعتماد، استاد مسعود کیمیایی، ...، اساتید برجسته تاتر، استاد رفیعی، ... ، مرحوم نعمت ا.. گرجی ، شیر علی قصاب هنرمند، روح پر فتوه مرحومه مغفوره مرلین مونرو، مرحوم مارلین دیتریش، مرحوم مغفور گری گوری پک و ... آری میپذیرم که به پای این اتللوی خبیث بسوزم چو پروانه بر سر آتش

عروس داش مشتی: با اجزه بروبچس مُجلی نیست من که پایه ام ... (با عرض تشکر از داش اسی عزیز)

عروس زیادی مؤمن و معتقد: بسم ا.. الرحمن الرحیم و به نستعین انه خیر ناصر و معین ... اعوذ با... منم شیطان رجیم یس و القرآن الحکیم .... الی آخر .... ( و در آخر ) نعم

عروس فمنیست: یعنی چی؟! چه معنی داره همش ما بگیم بله ... چقدر زن باید تو سری خور باشه چرا همش از ما سؤال میپرسن ! ... یه بار هم از این مجسمه بلاهت (اشاره به داماد) بپرسین ...

Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط annali ، sahar asal ، زن باران (مهتاب65) ، نازدونه ، Rijina ، moni joon ، NiKtA20 ، parasto parvaz ، pishi_gogoli ، سپیده صبح ، cinderella ، Faten ، Ashna ، هاله ، رعناخانوم ، سراب ، نادیا جون ، Sarajoon ، sufia89 ، zeinab.mh ، س.م ، هاله عالی نژاد ، سرور ، mary.r ، negin_20500 ، leila71 ، nirvanatina ، nedam ، banooomina ، nafas44 ، aroose ordibehesht ، sama amini ، آتنا 24 ، Lollypop ، Elham.Mehrdad ، snow-white ، tadaee ، ~shaparak~ ، saba-banoo ، nedva ، ژنیک ، soniaaa ، Selva68 ، فائقه ، ~Saba~ ، royana ، marjantt ، Parimo
۲۹-آبان-۱۳۹۱, ۰۴:۳۳ عصر
ارسال: #29
منم گفتم با استعانت از خانم فاطمه زهرا و با اجازه بزرگترها بله!!!
یاری گرفتن از ائمه و توکل به خدا، تو زمان بله گفتن قوت قلبیه ...
انشاالله خودشون تو زندگی کمکمون کنن
امیدوارم همه جوونا خوشبخت شن
نقل قول
 سپاس شده توسط فلفلی ، elnazi ، نازدونه ، NiKtA20 ، yarauf ، bahar000000 ، رعناخانوم ، وفا ، نادیا جون ، zeinab.mh ، leila71 ، nedam ، آتنا 24 ، lidajoon ، قرمـــ♥ــــــز ، Selva68 ، فائقه ، marjantt ، Parimo
۲۹-آبان-۱۳۹۱, ۰۷:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-آبان-۱۳۹۱ ۰۷:۵۱ عصر توسط زن باران (مهتاب65).)
ارسال: #30

(۲۳-آبان-۱۳۹۱ ۰۸:۰۲ عصر)aroos shomali نوشته است:  منم فقط گفتم بله
همون دفعه اولم گفتم
ازین بندو بساط ها خوشم نمیاد
"عروس رفته گل بچینه......"
"عروس رفته گلاب بیاره......"
یه بله کافیه دیگه

چه جالب
مگه میشه؟
من همش فک میکردم لزوما باید ذکرشو 3بار بگن
اخه منم خیلی بدم میاد از این حرفا
اونوقت دفعه اول گفتی فامیل شوهرت نگفتن عروس هول بود؟
کسی حرفی نزد؟
اونم هست
میترسم مسخره کنن
اما از یه طرف از اون حرفا هم بدم میاد

به نظر من انقد ادم هول میشه که نمیفهمه چی میگه
خو سخته
چطور بهش فک میکنین
البته من اصلا دوست ندارم اسم کسی رو بگم
چون اصلا ربطی به سوال عاقد نداره
فقط میپرسه حاضری عقد بشی؟
چه ربطی به بقیه داره؟!!!

من مهتابم
دختری از سرزمین ماه تابان

خدایا دختر کوچولوی من یه فرشته س مراقب سلامتیش باش
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام