• آرایشگاه گیوا
  • تقی زاده

سر سفره عقد با چه جمله ای بـــــــله گفتید

۲۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۶:۴۵ عصر
ارسال: #11
RE: چه جوری سر سفره عقد بعله گفتید؟
منم میخوام بگم:
با اجازه پدر و مادر عزیزم ب.....له
یا
با اجازه مامان خوبم و بابای مهربونم ب...له

خدایا شکرت منم عروس شدمNew1دلم برای شب عروسیم تنگ شده

پیش به سوس قانون جذب خرید خونه 2خوابه...
نقل قول
 سپاس شده توسط فائقه
۲۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۶:۵۳ عصر
ارسال: #12
من دفعه اول که عاقد ازم پرسید یه کم صبر کردم یکی بگه عروس رفته گل بچینه اما کسی چیزی نگفت من هم گفتم اگر پدرم اجازه دادن بله!!!!!!!!!!! انقدر هول کردم که مامانم و یادم رفت.

جنگل جان مرا آتش عشق تو خاكستر كرد...
نقل قول
 سپاس شده توسط nazakk20 ، HiddenBride ، elnazi ، Zahraa ، toranj ، سایان ، pishi_gogoli ، ahlam ، حباب ، zahra66 ، وفا ، س.م ، اندیا ، elma-e ، آتنا 24 ، asal*ghazal ، ELI AND ALI ، فائقه ، fatemeh.k
۲۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۷:۳۸ عصر
ارسال: #13

(۲۳-آبان-۱۳۹۱ ۰۵:۱۹ عصر)samira mz نوشته است:  
(۲۳-آبان-۱۳۹۱ ۰۵:۰۳ عصر)sar نوشته است:  اره بده مردم ما حرف در بیارن اخرش میگن هول بود یا شاید مامان بابات ناراحت شن تازه از منم باید اجازه بگیری وگرنه.............................

خب نه که سریع بگی بله. با مکث و ناز بگی بله. اخه خیلی کلیشه ایه با اجازه پدرو مادرم بله!
البته از اجازه از تو عروس خانوم خوشگل که فراموش نمی شهNew1

من که همون بله ی خالی رو گفتم
البته تند نگفتم با سه بار خوندن و مکث گفتم
دوست نداشتم این جمله ی کلیشه ای رو بگم
گرچه زیباست ولی....
نقل قول
 سپاس شده توسط سحرافشاری ، samira mz ، a123 ، swallowjk ، فائقه
  • اساطیر
  • گروه ژ
۲۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۷:۴۰ عصر
ارسال: #14
من همیشه میخواستم فقط بگم بله ولی گفتم باتوکل به خدا و با اجازه بزرگترها بله بعدش عاقد گفت احسنت!!!
نقل قول
 سپاس شده توسط elnazi ، ghazali ، pishi_gogoli ، pikard ، Khanuom gol ، س.م ، Ashel ، قرمـــ♥ــــــز ، mahnaz_s ، fatemeh2222 ، فائقه
۲۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۸:۰۲ عصر
ارسال: #15
منم فقط گفتم بله
همون دفعه اولم گفتم
ازین بندو بساط ها خوشم نمیاد
"عروس رفته گل بچینه......"
"عروس رفته گلاب بیاره......"
یه بله کافیه دیگه

سقط کردم کودک نا مشروع عشقم را
از ترس مردمانی که عقلشان به چشمشان است
می دانی عشق را هرزه میدانند!
نقل قول
 سپاس شده توسط سحرافشاری ، narcissus88 ، tarlan 66 ، زن باران (مهتاب65) ، س.م ، niloofare_abi ، sobhezod ، فائقه
۲۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۸:۱۷ عصر
ارسال: #16

من برا نامزدیم فقط گفتم بله موقعی که محرمیت و خوندن اونم بار سوم گفتم شب بعدش شوشو گفت شوهر خواهرم گفته زنت هول شده با اجازه بزرگترا یادش رفته ولی برا عقد فقط گفتم با اجازه پدر مادرم بله دوست نداشتم بگم بزرگترا چون خانواده شوهرمم حساب میشدن که بدم میومد ازشون اجازه بگیرم حتی سوری یا کلیشه ای

GAMBALOO IN MA BOODIM TORO BA ORDANGI AZ ZENDEGIMOON PART KARDIM BIRON TO HAGHIR TAR O BISHARAF TAR AZ OONI HASTI KE TOO ZENDEGIT BE ARAMESH BERESI Tounge
نقل قول
 سپاس شده توسط زن باران (مهتاب65) ، meriland ، فائقه
۲۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۸:۱۷ عصر
ارسال: #17
من گفتم با یا اجازه پدر مادرم و توسل به حضرت زهرا بع له !

♪ ♥ ♪ ♥ ♪ روزای پر انرژی و شاد بالاخــــــره اومـــــــــــــــــــــــــدن ♪ ♥ ♪ ♥ ♪

به بعضیام باس گفت تو که به تیپ مردم میگی خز تیپ خودتم دیدی؟! Huh
نقل قول
 سپاس شده توسط خاله قرمزی ، zeinab.mh ، قرمـــ♥ــــــز ، swallowjk ، فائقه
۲۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۸:۲۱ عصر
ارسال: #18
از دوران مامان بزرگامون همه دارن میگن
بسه دیگه

عروس بی اعصابی بودم ارههه؟؟؟؟؟؟؟Wink

سقط کردم کودک نا مشروع عشقم را
از ترس مردمانی که عقلشان به چشمشان است
می دانی عشق را هرزه میدانند!
نقل قول
 سپاس شده توسط سحرافشاری ، nazakk20 ، زن باران (مهتاب65) ، sobhezod ، فائقه
۲۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۸:۲۷ عصر
ارسال: #19
(۲۳-آبان-۱۳۹۱ ۰۸:۲۱ عصر)aroos shomali نوشته است:  از دوران مامان بزرگامون همه دارن میگن
بسه دیگه

عروس بی اعصابی بودم ارههه؟؟؟؟؟؟؟Wink

خب خیلی از اتفاقا از خیلی قبل از دوره ی مامان بزرگامون حتی داره می افته، ولی بازم قشنگه!Smiling
یه کوچولو!LubUndecidedWinkBig Grin

قاصد روزهای ابری
داروگ
کی می رسد باران؟
نقل قول
 سپاس شده توسط HiddenBride ، samira mz ، ساره ، snow-white
۲۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۸:۲۸ عصر
ارسال: #20

مادر شوهرم به من گفت تا ۳ بار نگو٬ میخوام بهت زیر لفظی بدم

بار اول جواب ندادم٬ هیچ کسم نگفت عروس کجاست!!

عاقد هاج و واج مونده بود٬ گفت: خانومااااا !!! عروس خانوم کجان که جواب نمیدن؟

یهو برادر شوهرم !!! گفت رفته گل بچینه 3 (12)

عاقد گفت من از خانوما پرسیدم شما چرا جواب میدی؟ 3 (12)

بار دوم رو خوند من بازم ساکت موندم. بازم هیچ کس هیچی نگفت 3 (12) به قول خواهر شوهرم تدارکات صفففر.

خواهر زاده شوشو که فقط ۸ سالشه گفت: عروس رفته... رفته.... مامان!.... چی باید بگم؟؟؟... یادم رفت بازم.... 3 (12)

به عاقد کارد میزدی خون در نمی اومد Big Grin

بار سو م خوند و من ساکت واستادم٬ مامان شوشو حالا پریده ماچ و بوووووس و گریه٬ ما همه خنده 3 (12)

زیر لفظی و داد و من گفتم: با اجازه خانواده ام٬ بله Big Grin

برادر شوهرم شروع کرد به سوت بلبلی 3 (12)

یعنی عاقد دیگه داشت اشک میریخت از دست ما٬ تو فیلم هست٬ داره میزنه به برادر شوهرم و با اشاره گوشش رو بهش نشون میده و میگه کر شدم 3 (12)

یکی دیگه از نکات جالب عقد من این بود که خواهرا و دامادای شوشو همه با هم سفره قند رو بالای سر ما نگه داشتن! سرشم دعوا دارن 3 (12)

اگه گفتین من چقدر خوشبختم؟ خخخخخخخ
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دوستان اگه کسی تمایل به تحصیل در دانشگاههای اروپا داره به من پیام خصوصی بده Cool
نقل قول
 سپاس شده توسط Mahoot ، narcissus88 ، سحرافشاری ، nazakk20 ، zi zi ، lopasali ، fatemeh77 ، ghazali ، samira mz ، Zahraa ، sana jigili ، دریا ، Rijina ، toranj ، سایان ، atish ، فلفلی ، e.s ، raha-71 ، pishi_gogoli ، nil0o0o ، sharshar ، ساره ، حباب ، bahar000000 ، taraneh91 ، zeinab.mh ، Ali H ، خـانومی ، آیسان عزیزی ، س.م ، اندیا ، yasijigarr ، mary.r ، nirvanatina ، banooomina ، nafas44 ، روناک بیزمارک ، safar7 ، arezoo67 ، gonjeshk ، آتنا 24 ، Lollypop ، M I N A ، Elham.Mehrdad ، niiina ، snow-white ، sobhezod ، شهردخت ، saba-banoo ، samira_gh ، tara60 ، nedva ، قرمـــ♥ــــــز ، agwdt2012 ، ELI AND ALI ، angelll ، رویا منوچهری ، فائقه ، زندگی نو با عشقم ، M V M ، نسترن 2016
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام