• نسیم عقیلی
  • هیژا

سر سفره عقد با چه جمله ای بـــــــله گفتید

۲۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۴:۴۳ عصر
ارسال: #1

چه جوری سر سفره عقد بعله گفتید؟
بچه ها جمله هایی که به عنوان بعله گفتن گفتیدو بگید شاید توش ایده جدیدو خاصی پیدا کردیم New2
نقل قول
 سپاس شده توسط حباب ، نیلوفرم ، گل مرداب ، فاطمه23 ، فائقه
۲۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۴:۴۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-آبان-۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ عصر توسط Aroose Maloos.)
ارسال: #2
RE: چه جوری سر سفره عقد بعله گفتید؟
اوللللللللللللللBig Grin

من اصلا راجع بهش فکر نکرده بودم
سر سفره ی عقد گفتم
با اجازه ی پدر و مادرم و بزرگ ترا بلهEmbarrased
فک نکنم ایده ی خاصی تو بله گفتنم باشهBig Grin

Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط فلفل بانو ، فائقه
۲۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۴:۴۷ عصر
ارسال: #3
با اجازه پدر و مادرم ب..........له
به نظرم نیازی نبود از بقیه اجازه بگیرم چون اینا زحمتو کشیدن و به گردنم حق دارن

5........واي بچه ها... منم عاشق مامان باباممLub
نقل قول
 سپاس شده توسط فاطیما66 ، maryam j0o0n ، Aroose Maloos ، farnoush ، sar ، sana jigili ، samin jo0o0on ، بتیس ، Faten ، ساره ، sahroorah ، asal2012 ، وفا ، zeinab.mh ، س.م ، safar7 ، snow-white ، tadaee ، Aroos jun ، parnianmehr ، فلفل بانو ، baraneh ، shina-ir ، liasam ، meriland ، فائقه
  • تقی زاده
  • پیانو
۲۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۴:۴۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-آبان-۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ عصر توسط فاطیما66.)
ارسال: #4
باا جازه مامان خوبم وبابای مهربونم بلللللللللللللللللللللللللههههههههههههههNew2

21 / 06 / 93Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط mastane65 ، نسيبه ، maryam j0o0n ، farnoush ، nazakk20 ، بتیس ، m.vadi ، arezoo67 ، snow-white ، فلفل بانو ، swallowjk ، meriland ، فائقه
۲۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۴:۴۹ عصر
ارسال: #5
من میخوام بگم در پناه ایزد منان بـــــــلـــــــــه (با مقدار زیادی عشووو)

روز عروسیمون خیلی زود گذشت...

سه سال گذشت از زیباترین آغاز ما
«««««««»»»»»»»
عقد آتلیه آلیس باغ فرمانیه. مزون گندم.آرایشگاه مانلی
عروسی آتلیه آرته باغ آیت. مزون گندم. آرایشگاه مانلی
Angel
مادرِ یه فرشته ام
نقل قول
 سپاس شده توسط Aroose Maloos ، نسيبه ، NiKtA20 ، farnoush ، lopasali ، Rijina ، farzaneh_del ، mina1368 ، وفا ، zeinab.mh ، نیلوفرم ، س.م ، arezoo67 ، فلفل بانو ، khatereh99 ، قرمـــ♥ــــــز ، swallowjk ، فائقه ، Miss Fateme
۲۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۴:۴۹ عصر
ارسال: #6
با اجازه ننه وبابامون بعله حرفیه ؟؟؟

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
نقل قول
 سپاس شده توسط نسيبه ، farnoush ، 00baran00 ، sharshar ، hoori8 ، وفا ، بانوی شهریور ، mush mushi ، pink-phoenix ، TiTi 92 ، nedam ، ssarass ، فلفل بانو ، 3lena ، قرمـــ♥ــــــز ، angelll ، meriland ، فائقه
۲۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۴:۵۲ عصر
ارسال: #7
عروس عموم سر عقد مثلا میخواست بله بگه:
اینجوری کرد:
اهم اهمBig Grin
بسم الله الرحمن الرحیم
یه سری چیزای عربی گفت
بعد گفت
با اجازه ی پدرم و مادرم
به حق آقا امام زمان بلهBig Grin
دوستان ایده بگیریدDodgyBig GrinBig Grin
من که عاشق اعتماد به نفسش شدمBig Grin

Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط farnoush ، نسيبه ، samira mz ، sahar asal ، HiddenBride ، maniya ، atish ، sharshar ، حباب ، zara 1371 ، نفس رضام ، س.م ، mohi1369 ، پرستش ، گل مرداب ، zozoo ، banooomina ، safar7 ، arezoo67 ، snow-white ، sobhezod ، agwdt2012 ، parnianmehr ، فلفل بانو ، ariel2erial ، sagheh ، 3lena ، khatereh99 ، قرمـــ♥ــــــز ، shina-ir ، angelll ، سالومه توپولی ، فائقه ، masiiiii ، sheryshery
۲۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۴:۵۴ عصر
ارسال: #8
با کمک سربازان گمنام امام زمان بله .....

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
نقل قول
 سپاس شده توسط نسيبه ، samira mz ، Aroose Maloos ، maral70 ، HiddenBride ، nafas f2 ، atish ، sharshar ، ساره ، نیلوفرم ، nazanin banoo ، لیلآ ، TiTi 92 ، فروغ بنی ، parnianmehr ، فلفل بانو ، فرناز شهریوری ، khatereh99 ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، swallowjk ، فائقه ، Miss Fateme
۲۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۵:۰۴ عصر
ارسال: #9
من گفتم با توکل به خدای یگانه و با اجازه از مادرم و بزرگ تر ها بله . چون پدرم فوت کرده پدرم رو نگفتم

٢١ اردیبهشت آغاز آرامشم.خدایا شکرت به خاطر همه چیز .
آدرس اینستام shahrzad_salon
نقل قول
 سپاس شده توسط NiKtA20 ، Aroose Maloos ، samira mz ، سحرافشاری ، nazakk20 ، HiddenBride ، nazanin banoo ، nedam ، فلفل بانو ، khatereh99 ، قرمـــ♥ــــــز ، shina-ir ، angelll ، zahra_123 ، فائقه ، sheryshery ، Miss Fateme
۲۳-آبان-۱۳۹۱, ۰۵:۲۴ عصر
ارسال: #10
من گفتم :
با اجازه پدر و مادر عزیزم بلهSmiling

20 آبان اومد و رفت ، همه چی عالییییی بود ، مرسی خدا جونممممممNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط Aroose Maloos ، سحرافشاری ، Faten ، وفا ، فلفل بانو ، meriland ، فائقه ، bahari jun
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام