• مرضیه محمدی
  • مهناز

سرویس پلاستیک

۱۱-آذر-۱۳۹۷, ۱۱:۰۸ صبح
ارسال: #881
RE: سرویس پلاستیک
بچه ها توی پلاستیک فروشی های شوش جاکفشی پارچه ای شوتوت و طبقه های پارچه ای داخل کمد و کشو هم هست ؟

نقل قول
۹-فروردين-۱۳۹۸, ۱۱:۲۵ صبح
ارسال: #882
Smile RE: سرویس پلاستیک
سلام
شرکت کامل پلاستیک دو تا پکیج شکیل و زیبا برای سرویس پلاستیک جهیزیه داره که پیشنهاد میکنم حتما ببینید.https://www.nowaroos.com/images/icons/smile.gifWink
نقل قول
۱۱-فروردين-۱۳۹۸, ۱۲:۰۰ عصر
ارسال: #883
(۱۱-دي-۱۳۹۶ ۰۸:۴۸ صبح)'mahi khano0m' نوشته است:  
(۲۱-آبان-۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ صبح)'*niloo*' نوشته است:  بچه ها این جنس پلاستیکی حصیر ی ها خیلی خوبه

تصویر: ./uploads/201711/post_107005_1510473987_0bf30233c88b69601018a703ff60d987.attach

عکس سرویس هاتون رو بذارید ایده بگیریم

چرک نمیشه تو شیارهاش؟ اینا اسم مدلش بامبو هست
من سرویس پلاسکو آشپزخونه ام و سرویس حبوبات و اینامو لیمون رنگ صورتی برداشتم البته پررنگش. این رنگ جدیدا خیلی خوشگله اما سریع کثیف میشه

بچه ها سبدای این شکلی خیلی کاربردی هستن. من تکی هم زیاد میخرم تو سایزهای مختلف. برای مرتب کردن کابینت و جاهای دیگه خیلی خوبه. مثلا توش ظرف پلاستیکی دربسته هامو میزارم که تو کابینت بهم نریزه. یا تو کمد یکی ازین سبدا میزارم و توش خمیردندون و تاید و شامپوهایی که فعلا اضافی هستن و استفاده نمیکنم میزارم. کلا بجز آشپزخونه برای جاهای دیگه هم کاربردیه.
تو ظروف پلاستیکی هم مارک لیمون واقعا جنسش خوب و مقاومه، چه فریزری و چه غیر فریزری. من ظروفش برای مربا هم دارم که واقعا بهم اثبات شد در مقایسه با ظرفای دیگه مربا رو خیلی خوب و عالی نگه میداره بدون ذره ای کپک زدن و شکرک زدن.
نقل قول
 سپاس شده توسط لومانا
  • تقی زاده
  • گروه ژ
۱۶-فروردين-۱۳۹۸, ۰۹:۳۲ عصر
ارسال: #884
سلام دوستان 
میشه بهم بگید سرویس پلاستیک ایرانی با خارجی ها تفاوت کیفیت و زیبایی شون در چه حده ؟ قیمت شون چطور ؟ 
پلاستیک رو سرویس بخرم یا تک ؟ 
نظرتون در مورد رنگش چیه ؟ 
مثلا صورتی پاستیلی ک میگن کثیفی رو نشون میده ...

تصویر: /images/smilies/new/new1.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط آبگينه ، hadis sh
۱۶-فروردين-۱۳۹۸, ۱۰:۱۶ عصر
ارسال: #885

‌پلاستیک های ترک‌ خیلی خوشگلن
من‌ لیمون سفید دارم سطل اشغال واینا ، کلا مشکلی باهاش نداشتم ، صورتی ترک‌ دو‌سه تا تیکه داشتم لکه ای چیزی ندیدم!
فکر کنم ترک‌ هوبی بود الان‌ یادم‌‌ نیس 

مهر تو بند جونم تصویر: /images/smilies/new/lub.png

دوستای گلم‌ چله ی جدید میخوایم‌ شروع کنیم در صورت تمایل پیام بدین

نقل قول
 سپاس شده توسط نازنین امیری ، mahboubeh71 ، hadis sh
۱۷-فروردين-۱۳۹۸, ۱۰:۳۹ صبح
ارسال: #886

(۱۶-فروردين-۱۳۹۸ ۰۹:۳۲ عصر)'mahboubeh71' نوشته است:  سلام دوستان 
میشه بهم بگید سرویس پلاستیک ایرانی با خارجی ها تفاوت کیفیت و زیبایی شون در چه حده ؟ قیمت شون چطور ؟ 
پلاستیک رو سرویس بخرم یا تک ؟ 
نظرتون در مورد رنگش چیه ؟ 
مثلا صورتی پاستیلی ک میگن کثیفی رو نشون میده ...

خیلی فرق آنچنانی باهم ندارن
الان خیلی ایرانی ها بلا سوخته شدند , هرچی اونور در میاد سریع اینور فیکش رو میزنن و اصلا نمیشه تشخیص داد تصویر: images/smilies/biggrin.gif

instagram : hadiis_sweet_home     
اشتراک تجربه های خرید جهیزیه 
نقل قول
 سپاس شده توسط mahboubeh71
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام