• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

سرویس پلاستیک

۱۱-مهر-۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-مهر-۱۳۹۲ ۰۹:۵۱ عصر توسط ارکیده سبز.)
ارسال: #31
RE: سرویس پلاستیک
بچه ها به نظر من صنعت سازان برا فریزر نگیرید. من که از این تقسیم چهارتایی صنعت سازان گرفتم به نظرم به درد فریزر نمیخوره . هوا میکشه کیپ نیست. از این ظرف خارجی ها بگیرین خیلی بهتره من خودم برا خرید جهاز عکسشو گذاشتم. اونا عالیه
اینجاست:
http://www.nowaroos.com/Thread-%D8%B9%DA...pid2369565
نقل قول
 سپاس شده توسط آناهیتا49 ، fati69 ، sevdayi ، راحیل جون
۱۱-مهر-۱۳۹۲, ۰۴:۰۰ عصر
ارسال: #32
سلام دوست جونا من سرویس پلاسکو رو سرخابی خریدم
[تصویر: سرویس پلاستیک]

I love you before I met you
نقل قول
 سپاس شده توسط آناهیتا49 ، meno ، fati69 ، *آوا* ، kamand68 ، yarauf ، nafasak ، nasibe_603 ، Baby jon ، shamim ، azaji ، sevdayi ، Mahisa.Mohammad ، L naz ، mojgan.A ، HP_22 ، hanah70
۱۳-مهر-۱۳۹۲, ۱۲:۴۲ صبح
ارسال: #33
man hameye service pelastikamo az mahsoolate naser gereftam...ham tanavoe model dare ham jenseshun kheili aalie..
نقل قول
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۳-مهر-۱۳۹۲, ۱۲:۵۹ عصر
ارسال: #34
mona-yi
اون طرفای تو هم که دراشون رنگی چند گرفتی از کجا؟ مرسی
نقل قول
۱۳-مهر-۱۳۹۲, ۰۴:۳۰ عصر
ارسال: #35
(۱۳-مهر-۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ عصر)elina20 نوشته است:  mona-yi
اون طرفای تو هم که دراشون رنگی چند گرفتی از کجا؟ مرسی

من از پاساژ بوستانو (نزدیک گچین )بندرعباس خریدم 8000 تو پلاسکو فروشیها بندر 10000 بود

I love you before I met you
نقل قول
 سپاس شده توسط elina20
۱۴-مهر-۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ صبح
ارسال: #36
این ظرف پلاستیکیا به مرور زمان از قیافه میوفته Sad
نقل قول
۱۶-مهر-۱۳۹۲, ۱۱:۱۹ صبح
ارسال: #37
بچه ها من تصمیم دارم حمامم رو زرد ونارنجی کنم به نظرتون وسایل حمام زرد و نارنجی هست؟؟؟؟

نردبان دلم شکسته است
می شود برای من کمی دعا کنی؟
یا اگر خدا اجازه می دهد، کمی بجای من خدا خدا کنی؟
راستش دلم مثل یک نماز بین راه خسته و شکسته است،
می شود برای بیقراری دلم سفارشی به آن رفیق با وفا ( خدا ) کنی؟
نقل قول
۱۷-مهر-۱۳۹۲, ۰۲:۱۸ صبح
ارسال: #38
Surprised
(۱۳-مهر-۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ صبح)shirin_cute نوشته است:  man hameye service pelastikamo az mahsoolate naser gereftam...ham tanavoe model dare ham jenseshun kheili aalie..

سلام مبارکت باشه امامحصولات ناصرراتابحال نشنیدم یعنی اززیباسازان . یزدگل وصنعت سازان و هوبی ترکیه ای جنسش بهتره آیاسایتی داره یاآدرس مغازه.ممنونHeart
نقل قول
۱۷-مهر-۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ عصر
ارسال: #39
(۱۰-مهر-۱۳۹۲ ۱۰:۰۸ صبح)Starfish نوشته است:  من پلاستیکیامو hobby life ترکیه خریدم http://www.plastilon.co.za/plastilon_pro...p?catID=92 .ازنظرکیفیت فکرکنم بهترازایرانیه.جاییکه خریدم قرمزوسرخابی و قهوه ایی وبنفش داشت.قرمزوبنفشش خاص بودند. من قرمزشوخریدم. راستی پلاستیکش بوی کاکائومیده. لگن+چندتاکاسه +چندتاآبکش+سطل آشغال دوجداره آشپزخونه+سطل برنج کلیپسی+2تاسطل برای شکروقند+جاغذایی+چندتاچیزمیز دیگه شد330. عکسشو براتون 1شنبه میذارم چون دسترسی بهشون ندارم.

کلااستیل 2-3تاتیکه برداشتم آخه کارباپلاستیک برام راحتتره.خریدام برای 1ماه ونیم پیشه. بعضی قیمتا توی فاکتورخیلی معلوم نبود.
اینم سرویس پلاستیکم. عکس دسته جمعیش:
ازچپ سطل آشغال پدالی 2جداره38،جای برنج 29،جای شکروقند هرکدوم16:
آبکش ها 9،8،نمیدونم.چهارگوشها 22،15،7،6. برنج شور9،کاسه میکسر9:
ظرف 4تایی13،10،6،3. دوتایی12،9.آبکش و ظرف زیرش15.پارچ8.سینی28. اون دوتا گوگولیای توی سینی7،4
اینارومامانم جداخریدبرای خیارشوروترشی.البته شیشه اییه ولی چون ست پلاستیکم بودگذاشتم.فکرکنم دونه ای8:
اینم قیفم که تفاله گیرداره.پایینشم انعطاف پذیره10:

قهوه سازدلونگی،کاملا نو، صفحه 24 حراج لوازم خونگی برای فروش گذاشتم
نقل قول
 سپاس شده توسط روناک بیزمارک ، hama1368 ، yarauf ، mahjan ، shabnamcat ، داتیما ، 2m123 ، fati69 ، elina20 ، *آوا* ، anahid91 ، sogand20 ، لامیا ، tara.r ، fri jon ، sevdayi ، نونو ، Mahisa.Mohammad ، خانوم ، L naz ، شیلا نوعروس ، فرانک2 ، raha nan ، mojgan.A ، hanah70 ، نیایش1369
۱۷-مهر-۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ عصر
ارسال: #40
دوستم starfish میشه آدرس مغازه رو بدی و اینکه سرویس تو چه رنگایی داشت؟
من دنبال سرویس پلاستیک زرد ونارنجیم

خدایا ممنونم به خاطر داشتن مادرمHeart
خدایا خودم و زندگیم و عزیزانمو به تو می سپرم خودت بهترین ها رو برامون رقم بزن
بالاخره منم عروس شدم
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
نقل قول
 سپاس شده توسط Starfish
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام