• چم
  • آتلیه اساطیر

سرویس قابلمه

۱۲-مرداد-۱۳۹۹, ۰۹:۲۱ عصر
ارسال: #12661
RE: سرویس قابلمه
سلام دوستان بنظرتون زودپز فیسلر بهتره یا وی ام اف؟
قابلمه استیل کدومش بهتره؟

یک سوال دیگه این قابلمه صورتی خوشگلا کدوم مارکش بهتره که رنگش عوض نشه خراب نشه و ترک نخوره؟

You are my Man
You are may Half
نقل قول
۱۲-مرداد-۱۳۹۹, ۰۹:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-مرداد-۱۳۹۹ ۰۹:۴۷ عصر توسط nazgol22.)
ارسال: #12662

فیسلر بهتره

قابلمه صورتی خوشگل
اکه مارک خوبش پیدا بشه جنس خیلی کم شده
گلاسلاک-فالز-راسل-ای ان سی-نیوفلم

قابلمه استیل فیسلر و وی ام اف خوبن اما گرون شدن
پارس استیل خوبه
کرکماز خوبه
زاسل خوبه

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط negin1991
۱۳-مرداد-۱۳۹۹, ۱۰:۴۱ صبح
ارسال: #12663
چقدر پشیمونم که اون موقع سرویس تفلون تفال نخریدم. یه ماهیتابه تلنت دارم، عالی. الان که با این قیمت ها کلی مراقبشم Smile) تنها چیزی که تو ظرفشویی نمیذارم همینه
نقل قول
  • ارشادی
  • خرید اقساطی
۱۴-مرداد-۱۳۹۹, ۱۰:۵۸ عصر
ارسال: #12664
من سرویس قابلمه وین تو و سوپر لایف یکی برای خودم یکی برای دوستم گرفتم خیلی راضی هستم ولی الان چند وقتی هست یکم گرون شده ولی جنسش خویه از اینجا گرفتم
https://kontkala.com/product-category/ki...et-15-pcs/

نقل قول
دیروز, ۱۰:۰۸ صبح
ارسال: #12665
(۱۲-مرداد-۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ عصر)'negin1991' نوشته است:  سلام دوستان بنظرتون زودپز فیسلر بهتره یا وی ام اف؟
قابلمه استیل کدومش بهتره؟

یک سوال دیگه این قابلمه صورتی خوشگلا کدوم مارکش بهتره که رنگش عوض نشه خراب نشه و ترک نخوره؟

تو زودپز حرف اول فیسلر میزنه
من دارم خیلی راضیم ولی الان حتما قیمتش خیلی باید نجومی باشه  تصویر: /images/smilies/new/sad.pngنمیدونم با این قیمت ها ارزش خرید داشته باشه یا نه

نقل قول
دیروز, ۱۱:۵۷ صبح
ارسال: #12666
عزیزم من wmf دارم فوق العاده راضی هستم مرغ در عرض یک ربع گوشت رو نیم ساعته میپزه، ۵ ساله دارم و محشره، ۴لیتریه که فک میکنم الان ۳و نیم باشه ،من ۴۰۰خریده بودم

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام