• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

سرویس قابلمه

۱۷-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۰:۳۱ صبح
ارسال: #12461
RE: سرویس قابلمه
(۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۵:۱۴ عصر)'آرامشه خیال' نوشته است:  استیل برای غذاهای ابکی و خورشت عالی هست
ولی من بشخصه برنج را نمیتونم‌ ولی اگه قلقش بیاد دستت برنجم‌میتونی حتی یکذره هم نمیچسبه

دیروز یادم اومد که مامان بزرگم یه قابلمه استیل داشت توش برنج درست میکردیم ولی کلا یه قسمتش میچسبید و باید ازش دل میکندی جز غذا حساب نمیشد تصویر: images/smilies/biggrin.gif
دیگه منم یکم کامنت خوندم دیدم باید حواسم باشه و اینا بهش موقع پخت که خب نیست تصویر: images/smilies/biggrin.gif رفتم همون کارال دسته قرمز رو خریدم. شیرجوش نداشت سرویسش ولی جدا خریدم دسته مشکیشو. حساس نیستم حتما ست باشه یا نه. جمعا شد ۲میلیون و ۵۲ تومن.
امیدوارم مثه مشکی مامانم خوب باشه.
قابلمه سایز ۲۸ و ۲۴ و ۲۰ و تابه دسته دار ۲۸ و تابه تک دسته ۲۶ و شیرجوش ۱۸ تصویر: images/smilies/angel.gif

امسال ، سال ما دو تاااااااااااااس ^_^
نقل قول
 سپاس شده توسط آبگينه ، manami
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۱:۵۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۱:۵۶ عصر توسط Elham 67.)
ارسال: #12462
سلام
بچه ها این قابلمه های گرانیت که رنگ روشن هستن مثل کرم و شیری
روی حرارت ممکنه بدنشون سیاه بشه؟؟؟
من مارک ام جی اس احتمالا بگیرم

"خدایا به اندازه چشم برهم زدنی مرا به خودم وامگذار"
تاریخ آشنایی:91/10/10
تاریخ خواستگاری:97/04/26
تاریخ عقد:97/06/08
"خدایا بازم کنار لحظه های عاشقانمون باش"
نقل قول
 سپاس شده توسط آبگينه ، manami
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۳:۲۷ عصر
ارسال: #12463
(۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۱:۵۶ عصر)'Elham 67' نوشته است:  سلام
بچه ها این قابلمه های گرانیت که رنگ روشن هستن مثل کرم و شیری
روی حرارت ممکنه بدنشون سیاه بشه؟؟؟
من مارک ام جی اس احتمالا بگیرم

سلام مامان بزرگ من داره و با وجود مراقبت یاد ولی خب بله رنگش تعییر کرد یه جاهاییش. ماهیتابه ش روغن روش بود سوخت سیاه شد قابلمه هم همینطور

امسال ، سال ما دو تاااااااااااااس ^_^
نقل قول
 سپاس شده توسط Elham 67
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۱۸-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۴:۳۷ عصر
ارسال: #12464

تصویر: images/smilies/dodgy.gif من کرم و صورتی دیدم که تغییر رنگ داده
ماهی تابه های من بنفش بود تغییر رنگ داده هیچ جور هم پاک نشده
اما قابلمه های سرامیکم بنفش تیره است هنوز تغییر نکرده

مهر تو بند جونم 

71/600

16/2/98  === 70/400
98/2/29 === 69/450

من میتونم خدا بامنه تصویر: /images/smilies/new/angel.png  
نقل قول
 سپاس شده توسط Elham 67
۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۷:۲۶ صبح
ارسال: #12465
مرسی بچه ها
سرامیک چه مارکی خوبه تا 1500 ؟؟

"خدایا به اندازه چشم برهم زدنی مرا به خودم وامگذار"
تاریخ آشنایی:91/10/10
تاریخ خواستگاری:97/04/26
تاریخ عقد:97/06/08
"خدایا بازم کنار لحظه های عاشقانمون باش"
نقل قول
۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۱۲:۳۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۱۲:۳۷ عصر توسط عسعلی.)
ارسال: #12466
دوستان من میخواستم قابلمه فورته بخرم دیدم سایت دیجی کالا قیمت هارو از زرساب هم کمتر زده تصویر: images/smilies/huh.gif بعد متوجه شدم کشور مبدا رو بیشتر زده ایران و چین. رفتم تو سایت فورته ایران درباره شرکت این توضیح نوشته بود. گفتم در جریان باشید موقع خرید قیمت ترک ازتون نگیرن

درباره شرکت فورته
"فورته "برندی است که در سال 2006 میلادی فعالیت خودرا با ثبت دفاتر تجاری در کانادا- امارات متحده عربی و ایران آغاز نمود و از همان ابتدا سعی در گرد آوری محصولات با کیفیت و برخوردار از طراحی مدرن در زمینه لوازم خانگی داشته است
در ادامه ،طیف گسترده ای از محصولات شامل ظروف استیل،ظروف دایکاست،فورج با پوشش تفلون،سرامیک،گرانیت و... به بازار ایران وارد و در سطوح مختلف توزیع گردید تا جائیکه در حال حاضر به یکی از برندهای نام آشنا و معتبر تبدیل شده است. گروه "فورته،با بهره گیری از مشاوران ایتالیایی و فرانسوی و کادری مجرب در واحدهای طراحی،بازاریابی،فروش و بازرگانی همواره در پی توسعه سبد کالایی و پوشش هر چه بیشتر بازار مصرف است. در راستای تامین نظر و جلب سلایق مختلف مصرف کنندگان عزیز،محصولات فورته در کارخانجات عظیم لوازم خانگی در ترکیه و چین تحت لیسانس "فورته کانادا"با استانداردهای روز جهانی تولید،و به بازار عرضه میگردد

نقل قول
 سپاس شده توسط manami
۲۴-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۸:۳۱ صبح
ارسال: #12467

(۱۹-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۸:۲۶ صبح)'Elham 67' نوشته است:  مرسی بچه ها
سرامیک چه مارکی خوبه تا 1500 ؟؟

oms
فالز
نیولایف
وگاتی
نیوهوم

خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط Elham 67
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام