• تشریفات آدم و حوا
  • تخت جمشید

سرویس قابلمه

۲۶-آبان-۱۳۹۶, ۰۹:۵۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-آبان-۱۳۹۶ ۰۹:۵۷ عصر توسط نازنین امیری.)
ارسال: #11771
RE: سرویس قابلمه
لاوان ما داشتیم زیاد جالب نبود بعد یه مدت کوتاه خراب شد قابلمه بزرگش ولی اون کوچیکه که هنوز مونده

ماهی تا به اش هم که کلا بدرد نیمخوره

دوستان تبریزی متخصص ارتوپد خوب میشناسین معرفی کنید برای مادرم آرتروز داره
نقل قول
 سپاس شده توسط ssana
۲۷-آبان-۱۳۹۶, ۰۸:۴۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-آبان-۱۳۹۶ ۰۹:۰۳ صبح توسط عسعلی.)
ارسال: #11772
(۲۵-آبان-۱۳۹۶ ۰۶:۴۸ صبح)'ماه لیلی' نوشته است:  سلام دوستان
قابلمه استیل فیسلر رو میخوام تهیه کنم برای خورش و سوپ و آش

اینکه رو دربش سوراخی برای خروج بخار غذا تعبیه نشده مشکلی نداره؟؟

نه اصلا، من هیچ مشکلی باهاش ندارم تازه دربش هم سنگینه و این دو تا عامل باعث میشه غذا زودتر بپزه. مال مامانم که استیل قدیمی بود غذا سر میرفت درش یه کم باز میزاشتیم ولی این اصلا نیاز نیست شاید دلیلش ارتفاع بلندش باشه ولی من حتی توی تابه ش هم مرتب خورش میپزم تازه خودم راه بخارش هم میبندم. البته اینم بگم که من اصلا شعله رو زیاد نمیکنم چون واقعا نیازی نیست.

(۲۵-آبان-۱۳۹۶ ۰۸:۴۹ صبح)'hadis sh' نوشته است:  بچه هااااااااااااااااا سسسسسسسسسسسسسلامتصویر: /images/smilies/new/angel.png

چندتا سوال

کدوم نوع قایلمه رو از نظر سلامت الویت بندی میکنید شماها ؟؟؟
کدوم نوع قابلمه ها از نظر جنس و بدنه و عمر بهتره ؟؟
چند سرویس قابلمه برای خرید جهیزیه پیشنهاد میکنید ؟؟؟

سلامت: استیل و پیرکس و سرامیک
دوام: استیل و گرانیت
تفلون بالارینی که تو بازار بنام سرامیک شناخته میشه، تفلون ATM المان که اونم اشتباها میگن سرامیک، گرانیت بالارینی، تفلون تفال مدل های اصل فرانسه، تفلون هپی کال. اینایی که گفتم تفلون چون تفلونشون استاندارد و مواد مضر نداره، ارزون تر هم بخوای تفلون ظرفیران و گرانیت زرساب .استیل هم فیسلر و کرکماز و پارس استیل به ترتیب قیمت.

(دیروز ۰۱:۲۵ صبح)'Jelve70' نوشته است:  
نقل قول: 
نقل قول: 

نقل قول: 

ممنون عزیزم اسم شرکتش رو میدونی؟ من یادم نمیاد!

نه والا من همیشه با خودشون هم صحبت کردم گفتم نمایندگی هپی کالتصویر: images/smilies/biggrin.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط hadis sh ، Jelve70
۲۷-آبان-۱۳۹۶, ۰۳:۱۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-آبان-۱۳۹۶ ۰۳:۳۲ عصر توسط Jelve70.)
ارسال: #11773
(امروز ۰۸:۴۲ صبح)'عسعلی' نوشته است:  
(۲۵-آبان-۱۳۹۶ ۰۶:۴۸ صبح)'ماه لیلی' نوشته است:  سلام دوستان
قابلمه استیل فیسلر رو میخوام تهیه کنم برای خورش و سوپ و آش

اینکه رو دربش سوراخی برای خروج بخار غذا تعبیه نشده مشکلی نداره؟؟

(۲۵-آبان-۱۳۹۶ ۰۸:۴۹ صبح)'hadis sh' نوشته است:  بچه هااااااااااااااااا سسسسسسسسسسسسسلامتصویر: /images/smilies/new/angel.png

[color=#000080]چندتا سوال

تفلون بالارینی که تو بازار بنام سرامیک شناخته میشه، تفلون ATM المان که اونم اشتباها میگن سرامیک، گرانیت بالارینی، تفلون تفال مدل های اصل فرانسه، تفلون هپی کال. اینایی که گفتم تفلون چون تفلونشون استاندارد و مواد مضر نداره، ارزون تر هم بخوای تفلون ظرفیران و گرانیت زرساب .استیل هم فیسلر و کرکماز و پارس استیل به ترتیب قیمت.

(دیروز ۰۱:۲۵ صبح)'Jelve70' نوشته است:  
نقل قول: 

منم تازه فهمیدم  که گرانیت و سرامیک همون تفلونن که با ذرات معدنی و سرامیک تقویت شدن، شاید خیلی ها  فکر کنن که سرامیک و گرانیت کاملا از تفلون جدا هستن! 

نقل قول
 سپاس شده توسط عسعلی
۲۷-آبان-۱۳۹۶, ۰۴:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-آبان-۱۳۹۶ ۰۴:۱۸ عصر توسط nazgol22.)
ارسال: #11774

'ssana dateline='' نوشته است:  دوستان بین قابلمه های ایرانی،
عروس،  کاندید، زرساب ، لاوان، تکنو و  psd  کدوم و داشتین؟ واز  کدوم راضی بودید؟ 

عروس و ظرفایران و زرساب مدل ماربل و پارس استیل راضی زیاد داشته

'hadis sh dateline='' نوشته است:  بچه هااااااااااااااااا سسسسسسسسسسسسسلامتصویر: /images/smilies/new/angel.png

کچندتا سوال

کدوم نوع قایلمه رو از نظر سلامت الویت

بندی میکنید شماها ؟؟؟
کدوم نوع قابلمه ها از نظر جنس و بدنه و عمر بهتره ؟؟
چند سرویس قابلمه برای خرید جهیزیه پیشنهاد میکنید ؟؟؟

استیل عمری تره قلق بدونی ته دیگ میشه توش درست کرذ 
از لخاظ سلامت خوبه
چدن وتفلون مارک خوب از احاظ سلامتی خوبن مارکها بچه گفتن
تفال بالارینی و گلاس لاک و فیسلر وwmf و زولینگ و غیره

نقل قول
دیروز, ۱۰:۲۹ عصر
ارسال: #11775
Bug RE: سرویس قابلمه
نازگل جون ، بچه ها ، یه سوال...قابلمه ماربلینای زرساب از نظر سلامت و بهداشت چطوره؟ در حد هپی کال و بالارینی سلامت هست؟

نقل قول
امروز, ۰۹:۰۶ صبح
ارسال: #11776
(دیروز ۱۰:۲۹ عصر)'Jelve70' نوشته است:  نازگل جون ، بچه ها ، یه سوال...قابلمه ماربلینای زرساب از نظر سلامت و بهداشت چطوره؟ در حد هپی کال و بالارینی سلامت هست؟

جلوه جان من از نمایندگی ش جنسشو سوال کردم گفت درب و دستگیره های سیلیکونیش از ایتالیا وارد میشه. روکش هم از ایتالیا میاد و اینجا روی بدنه کشیده میشه و فقط این مدلش اینطوریه. حالا  این شرکت ایتالیایی اسمش چیه و چقدر موادش استاندارد باشه دیگه خدا میدونه. باید یه کانال بزنیم به مدیریت شرکت زرساب تصویر: /images/smilies/new/wink.png
تفلون هم دقیقا درست گفتی عزیزم تفلون که تقویت شده میشه سرامیک و اگه یک لایه دیگه هم مجددا از جنس دیگه ای اضافه بشه میشه گرانیت فقط باید به استاندارد بودن مواد توجه کرد، خودشون توی مشخصات کالا مینویسند "روکش نچسب "اصلا این اسمها که ما میگیم اونا ندارن. من اینو اینجا بارها گفتم ولی کسی توجه نمیکنه حتی در مورد چدن هم گفتم که چدن دیگه وجود نداره همون الومینیوم و اصلا ربطی به روکش نداره . باز هم میگن چدن بهتره یا تفلون و گرانیت و......؟؟؟؟؟!!!!!!!!!  تصویر: /images/smilies/new/new3.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط سارگلی
امروز, ۱۰:۰۳ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: امروز ۱۰:۰۶ صبح توسط سارگلی.)
ارسال: #11777
سلووم
این مدل تفال ب نظرتون خوبه یا نه؟
http://www.tehrankala.com/----210-----p-7719.html
ظاهرا که از مدلای قدیمیه و سرامیک
کسی استفاده داشته ؟
منم ب این نتیجه رسیدم که قابلمه ها هرچی هم عالی و گرون و با اسم چدن، سرامیک و تفلون و گرانیت و با کیفیت بخرین بازم از بین میرن سریع! عمر مفیدشون کمه و باید جوری هزینه بشه که ی مدت بعد دوباره قابلمه بگیرم مثلا 2 سال دیگه
دیگه ازقابلمه هااا خستمممممم
نقل قول
 سپاس شده توسط آرامشه خیال
امروز, ۰۱:۰۸ عصر
ارسال: #11778
سارگلی جان این مدل تفال ساخت چین. من خریدشو توصیه نمیکنم

نقل قول
 سپاس شده توسط سارگلی
امروز, ۰۳:۳۱ عصر
ارسال: #11779
(امروز ۰۱:۰۸ عصر)'عسعلی' نوشته است:  سارگلی جان این مدل تفال ساخت چین. من خریدشو توصیه نمیکنم

باشه عزیزم
تصویر: images/smilies/lightbulb.gif

نقل قول
امروز, ۰۳:۵۵ عصر
ارسال: #11780
من استیل وی ام اف گرفتم ولی باز لک سیاه  میشه پشتشم جای شعله ها کاملا میمونه 

زندگی کوتاهه خیلیییی
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد