• تشریفات آدم و حوا
  • آرایشگاه گیوا

سرویس قابلمه

۸-مهر-۱۳۹۳, ۰۴:۵۶ عصر
ارسال: #5631
RE: سرویس قابلمه
نئوفلم سرویسی فروخته میشه تک نداره.

لباس عروسم اجاره میدم کار مزون تاج محل.تاپیک اجاره لباس عروس
ص46
نقل قول
۸-مهر-۱۳۹۳, ۰۵:۱۶ عصر
ارسال: #5632
(۸-مهر-۱۳۹۳ ۰۳:۵۷ عصر)Barbie_uchulu نوشته است:  آقای شوش سلام
ببخشید الان چدن زولینگن مشکیش قیمتش چند درمیاد؟؟
راستش من میخواستم چدن new black بخرم ۶۸۰
اگه اونم توهمین قیمتا با ۱۰۰ یا ۲۰۰ اختلاف قیمت داشته باشه حتما زولینگنو میخرم

ده ها مدل زولینگن تو بازاره تو قیمتهای مختلف

با عرض معذرت از دوستانی که سوالهاشونو تو خصوصی مطرح کرده بودن و با توجه به گذشت زمان زیاد و غیبت طولانی بنده و سوالات زیاد امکان پاسخگویی به همه سوالات نبود
سعی میکنم در حد اطلاعاتم که با توجه به نبودنم دیگه خیلی به روز هم نیست سوالاتو پاسخ بدم
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
۸-مهر-۱۳۹۳, ۰۵:۵۶ عصر
ارسال: #5633
آقای شوش سلام
شما اطلاعاتی در مورد قابلمه های استیل AKER ترکیه دارین؟یکم تحقیق کردم کسایی که داشتن راضی بودن میخواستم نظر شمارو هم بدونم،ممنون...

لبخند بزن
به تمام آدمهايی كه آمدند
لايقت نبودند
و رفتند
اندوه تو آنها را خوشحال تر می کند
بعضیها دنبال پایین تر از خودشان میگردند
تا به خود ثابت کنند خوشبختند
نقل قول
۸-مهر-۱۳۹۳, ۰۶:۳۹ عصر
ارسال: #5634

(۸-مهر-۱۳۹۳ ۰۳:۵۳ عصر)maryam60 نوشته است:  سلام دوستان کسی درموردقابلمه های تیرازیس که تو تلویزیون تبلیغ میکنه اطلاعات داره خوبه؟من یک دست سرامیکی دارم خیلی راضی نبودم راهنمایی کنید چی بگیرم که خوب باشه قیمتش از۵۰۰ تومان بیشترنباشه

کلم تلبغات تی وی توجه نکن
تا 600 نیوفلم هست غالیه
تا 500 مارک تفال هم هست تا 500 خوبه
نقل قول
 سپاس شده توسط maryam60
۸-مهر-۱۳۹۳, ۰۹:۴۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-مهر-۱۳۹۳ ۱۰:۱۷ عصر توسط mozhi_R.)
ارسال: #5635
سلام آقای شوش.ببخشید شما اطلا عاتی در مورد چدن مارک ارکیده دارید؟؟ ایرانی نیست.والا زیرش usa خورده ولی حتما چینه می خواستم ببینم کیفیتش چطوره؟؟؟
یه سوال دیگم دارم ک خیلی برام مهمه.تو رو خدا ج بدین. سرویس سرامیک می خوام بگیرم رنگ روشن بگیرم ولی شنیدم روی شعله سیاه میشه.ولی از فروشنده ها پرسیدم گفتندبعضی مدلاش که قیمتاشم بالاتر بود اگه رنگش روشن هم باشه سیاه نمیشه.میخواستم ببینم این حرف درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

(۶-مهر-۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ عصر)nazgol22 نوشته است:  ا...چه خوب چند وقته داریش؟گذوم مدلش عکسش بذار؟بعد چه رنگیه>
بغدش برای اینکه اون حالت چسبندگیش خوب بشه..که مال اگثر سرامکیا میشه حتما چربش کن بعد شسیتن تا دفعه بعد دگه درست میشه

سلام.ببخشید میشه ی توضیحی در مورد چرب کردن قابلمه های سرامیکی بگید؟با روغن چرب بشه؟یک مرتبه کافیه؟چه مدتی چرب بمونه؟مرسی
نقل قول
۹-مهر-۱۳۹۳, ۰۸:۴۵ صبح
ارسال: #5636

عزیزم یکی اولین بار که میخوای استفاده کنی با یکی دوقطره روغن مایع کفش چرب کن....بذار 1-2 ساعت بمونه بعد استفادش کن
واینکه هردفعه قابلمه شستی اونم با ابر فقط بشور قاشق فلزی توش نزنی
واینکه هر دفعه بع استفاده یا یه فطره روغن چربش کن تا دفعه بعدی که میخوا ی استفاده کنی عمرش هم بیشتر میشه
ه حتی مال بچه که نچسب شده بود با اینکار دوباره خاصیت چسبندگیش برگشت
نقل قول
 سپاس شده توسط mozhi_R
۹-مهر-۱۳۹۳, ۰۹:۳۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-مهر-۱۳۹۳ ۰۹:۴۱ صبح توسط shosh.)
ارسال: #5637
(۸-مهر-۱۳۹۳ ۰۵:۵۶ عصر)بانوی آریایی نوشته است:  آقای شوش سلام
شما اطلاعاتی در مورد قابلمه های استیل AKER ترکیه دارین؟یکم تحقیق کردم کسایی که داشتن راضی بودن میخواستم نظر شمارو هم بدونم،ممنون...

این مارک رو من فقط استیل دیدم ازش تقریبا مثل کرکماز بود من تفاوتی احساس نکردم داشته باشه در مورد قیمتش هم اطلاعی ندارم اما اگه زیر قیمت کرکماز باشه خیلی خوبه چون فکر نکنم فرقی داشته باشن با هم

(۸-مهر-۱۳۹۳ ۰۹:۴۰ عصر)mozhi_R نوشته است:  سلام آقای شوش.ببخشید شما اطلا عاتی در مورد چدن مارک ارکیده دارید؟؟ ایرانی نیست.والا زیرش usa خورده ولی حتما چینه می خواستم ببینم کیفیتش چطوره؟؟؟
یه سوال دیگم دارم ک خیلی برام مهمه.تو رو خدا ج بدین. سرویس سرامیک می خوام بگیرم رنگ روشن بگیرم ولی شنیدم روی شعله سیاه میشه.ولی از فروشنده ها پرسیدم گفتندبعضی مدلاش که قیمتاشم بالاتر بود اگه رنگش روشن هم باشه سیاه نمیشه.میخواستم ببینم این حرف درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارکیده رو ندیدم تو بازار
اکثرا نباید سیاه بشه مگه اینکه شعله رو زیادکنید که به دیواره اش بخوره
بدونید بهترین جنسها هم اگه سیاه بشه هیچ ضمانتی نداره واسه تعویض و بهتون میگن چون بد استفاده کردید شامل گارانتی نمیشه

با عرض معذرت از دوستانی که سوالهاشونو تو خصوصی مطرح کرده بودن و با توجه به گذشت زمان زیاد و غیبت طولانی بنده و سوالات زیاد امکان پاسخگویی به همه سوالات نبود
سعی میکنم در حد اطلاعاتم که با توجه به نبودنم دیگه خیلی به روز هم نیست سوالاتو پاسخ بدم
نقل قول
 سپاس شده توسط mozhi_R ، بانوی آریایی
۹-مهر-۱۳۹۳, ۱۰:۲۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-مهر-۱۳۹۳ ۱۰:۲۸ صبح توسط andiaa.)
ارسال: #5638
سلام آقای شوش
ممنون میشم جواب منم بدید.. اطلاعاتی در مورد قابلمه های مارک لیوورنو livorno دارید؟
4 سایز قابلمه داره و یک تابه عمیق درب دار و یه تابه رژیمی قیمت 600
مارک هاف من چطور؟ قیمتش رو میگه 980
نقل قول
۹-مهر-۱۳۹۳, ۱۰:۳۸ صبح
ارسال: #5639
من خیلی اتفاقی تونستم قابلمه تک نئوفلیم رو پیدا کنم، فقط هم همین یه دونه بود. 96 خریدم. بیشتر مغازه ها اصلا قابلمه تک سرامیک نداشتن یا اگه داشتن فورته بود.

[تصویر: 14121471061.jpg]
[تصویر: 14121471072.jpg]
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22 ، A Y L I N
۹-مهر-۱۳۹۳, ۱۰:۳۹ صبح
ارسال: #5640

سانازی جا ار کجا خریدی؟مبارکت باشه
نقل قول
 سپاس شده توسط sanaz i
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد