• آرایشگاه گیوا
  • مهناز

سرویس قابلمه

۱۹-خرداد-۱۳۹۰, ۰۲:۳۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-آذر-۱۳۹۳ ۰۱:۲۱ عصر توسط RL92.)
ارسال: #1
سرویس قابلمه
سلام بر دوستان خیلی با حال انجمن،یه راهنمایی ازتون میخواستم ایشالا اگه خدا بخواد ماه دیگه مراسم عروسیمه دارم جهیزیهمو تکمیل میکنم، نظرتون راجع به سرویس قابلمه چدن بلاجیو چیه (زودپز هم داره) +سماور و قوری؟ در کل چه نوع قابلمه بهتره چدن یا تفلون یا استیل؟ کدوم مارک؟

(۱۷-آذر-۱۳۹۳ ۰۱:۰۸ عصر)RL92 نوشته است:  

نقل قول
 سپاس شده توسط میداز ، ترانه9494 ، nasibe_603 ، sevdayi ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
۱۹-خرداد-۱۳۹۰, ۰۷:۵۵ عصر
ارسال: #2
RE: سرویس قابلمه
من بلاجیومشکی گرفتم عالین ازبانه گرفتیم
نقل قول
 سپاس شده توسط الهام گل ، رها 92 ، nasibe_603 ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
۱۹-خرداد-۱۳۹۰, ۱۰:۲۱ عصر
ارسال: #3
قیمتش چنده؟

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
 سپاس شده توسط زري ، رها 92 ، nasibe_603 ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
  • پیانو
  • تقی زاده
۲۰-خرداد-۱۳۹۰, ۰۹:۳۵ صبح
ارسال: #4
چرا چدن؟ خیلی سنگینه. دستاتون درد میگیره که.
نقل قول
 سپاس شده توسط mahboobe65 ، samae ، سارا66 ، matinkf@gmail.com ، otadi ، زري ، ترلان6907 ، الهام گل ، رها 92 ، یاسی جون ، امتیس ، nasibe_603 ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
۲۰-خرداد-۱۳۹۰, ۱۰:۰۳ صبح
ارسال: #5

دختر خاله منم چدنشان سنگینه خیلی خستش کرده. ما یه مدل گرفتیم که درصد زیادیش آلومینیومه برای همین سبک تره ولی رنگش مثل چدن مشکیه.
خوبه من راضیم Tounge

✿ ✿ ✿ دوستای گلم اگر نبودم, می تونید منو تو سایت زیورآلات پرتره یا قانون جذب پیدا کنید ✿ ✿ ✿
نقل قول
 سپاس شده توسط mahboobe65 ، رها 92 ، nasibe_603 ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
۲۰-خرداد-۱۳۹۰, ۰۱:۰۴ عصر
ارسال: #6
مگه میخوایم کول کنیم قابلمه رو؟Big Grinمن خیلی راضیم ست کامل بلاجیوگرفتیم150تومن
نقل قول
 سپاس شده توسط miss69 ، zoha yasi ، سمانهــ ، میداز ، رها 92 ، nasibe_603 ، mahja ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
۲۱-خرداد-۱۳۹۰, ۰۵:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-خرداد-۱۳۹۰ ۰۵:۲۳ عصر توسط ارکیده.)
ارسال: #7
آره عزیزم بانه قیمتها خیلی متفاوته،تو شهر ما سرویس کامل بلاجیو + سماور و قوری حدود 300 تومان درمیاد! آقای نالیکس محترم به قول فرناز جون مگه میخواهیم کول کنیم قابلمه ها رو؟! راستی نظرتون راجع به مارک MGS چیه؟ اینم همه چی داره(قابلمه چدن26 پارچه، سرویس ادویه و حبوبات،قشق چنگال،چاقو،زود پز استیل و ...)
نقل قول
 سپاس شده توسط رها 92 ، Elahe0098 ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
۱۸-تير-۱۳۹۰, ۱۲:۰۲ عصر
ارسال: #8
سرویس بلاجیو بهتره یا دسینی یا تفال؟
نقل قول
 سپاس شده توسط رها 92 ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
۱۸-تير-۱۳۹۰, ۱۲:۱۹ عصر
ارسال: #9
مابلاجیوداریم خیلی راضی هستیم ولی بعضی ها میگن سنگینه!من که مشکلی نداشتم
نقل قول
 سپاس شده توسط رها 92 ، فروشگاه اینترنتی می شاپ
۱۹-تير-۱۳۹۰, ۰۱:۳۷ عصر
ارسال: #10
سلام دوستای عزیز ، میشه یه راهنمایی در مورد سرویس قابلمه استیل هم به من بدین
نقل قول
 سپاس شده توسط Parissa ، رها 92
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام