• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

سرویس بدل برای عروسی

۱۰-خرداد-۱۳۹۸, ۰۳:۴۵ عصر
ارسال: #971
RE: سرویس بدل برای عروسی
بچه ها متاسفانه با این شرایط بد اجتماعی فکر نکنم بتونیم طلا برای عروسی بخریم.به خدا دیگه همسرم توان نداره.حس میکنم اصلا شاد نیست.این داره منو روانی میکنه.به روی من نمیاره ولی میفهمم داره بهش فشار میاد.میخوام از این قسمت بگذرم.برام هم مهم نیست حرف مردم چیه.والا دیگه خسته شدیم انقدر همه چیز رو با قیمت 10 برابر خریدیم!!
نقل قول
 سپاس شده توسط raha2015
۱۰-خرداد-۱۳۹۸, ۰۴:۳۵ عصر
ارسال: #972
(۱۰-خرداد-۱۳۹۸ ۰۳:۴۵ عصر)'shaghayegh bozorgmehr' نوشته است:  بچه ها متاسفانه با این شرایط بد اجتماعی فکر نکنم بتونیم طلا برای عروسی بخریم.به خدا دیگه همسرم توان نداره.حس میکنم اصلا شاد نیست.این داره منو روانی میکنه.به روی من نمیاره ولی میفهمم داره بهش فشار میاد.میخوام از این قسمت بگذرم.برام هم مهم نیست حرف مردم چیه.والا دیگه خسته شدیم انقدر همه چیز رو با قیمت 10 برابر خریدیم!!

دوست عزیزم بهت از صمیم قلب تبریک میگم و براتون آرزوی خوشبختی روزافزون دارم...من همیشه میگم درسته شرایط کشورمون سخت شده ولی خیلیها خودشون مقصرن و خودشون شرایط رو سخت تر میکنن. من خودم هم عروسیم یه سرویس بدل مروارید انداختم و ازین بابت خیلی خیلی خوشحالم که تو شرایط سخت مالی استرس بیشتری به همسرم وارد نکردم و عروسیمون هم با اینکه ساده برگزار شد خیلی بهمون خوش گذشت سعیمون این بود که دنبال حسهای خوب واقعی باشیم نه توخالی...

نقل قول
 سپاس شده توسط amanda-69 ، نورا بانو ، K.L.S ، takdune
۱۱-خرداد-۱۳۹۸, ۰۶:۰۵ صبح
ارسال: #973

منم طلا نخریدم و خودم گردنبند مروارید داشتم اصل بود چند سال پیش خودم خریدده بودم همونو انداختم اتفاقا همه میگفتن چقدر با کلاس شدی و متفاوت تو ارایشگاه میگفتن کسی بوده که ازش پرسیدی و اینکاری کردی شبیه عروسهای اروپایی شدی چون شنیون موهامم خیلی ساده بود
اتفاقا بالباس عروس مروارید بیشتر خوشگل دیده میشه

عقد : 98/02/07

وزن اولیه 98/07/22 :70/5 (البته از وزن 79 رسیدم تا اینجا)
وزن هدف : 68
ممنون میشم دعا کنید ما هم بتونیم خونه بخریمتصویر: /images/smilies/new/new2.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط raha2015 ، amanda-69 ، K.L.S
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۱۱-خرداد-۱۳۹۸, ۱۱:۰۸ صبح
ارسال: #974
(۱۰-خرداد-۱۳۹۸ ۰۳:۴۵ عصر)'shaghayegh bozorgmehr' نوشته است:  بچه ها متاسفانه با این شرایط بد اجتماعی فکر نکنم بتونیم طلا برای عروسی بخریم.به خدا دیگه همسرم توان نداره.حس میکنم اصلا شاد نیست.این داره منو روانی میکنه.به روی من نمیاره ولی میفهمم داره بهش فشار میاد.میخوام از این قسمت بگذرم.برام هم مهم نیست حرف مردم چیه.والا دیگه خسته شدیم انقدر همه چیز رو با قیمت 10 برابر خریدیم!!

عزیزم سرویس رو همسرت باید بخره؟ یعنی پولشو همسرت میده یا پدر همسرت؟
یه پیشنهادی که برات دارم  اینکه ببین اگه میشه از هزینه های دیگه بزن و طلا رو بخر... مخصوصا اگه پدر همسرت میخواد هزینه سرویسو بده... چون بعدا شاید پشیمون بشی.
من بشخصه الان اگه برگردم به قبل عروسی طلا رو میخرم ولی مجلس عروسی نمیگیرم یا ساده تر میگیرم. چون هزینه سرویس و مراسم رو پدر شوهرم باید میداد و بعد از اینکه همه کارای مراسم رو کردیم مثل رزو سالن و آرایشگاهو لباسو.... گفت دیگه پول ندارم و طلا نخرید. اگه از اول میگفت پول یکی ازین دوتا رو داره من حتما طلا رو انتخاب میکردم چون الان بعد از سه سال طلا 5 برابر شده و الان حداقل یه سرمایه بود برامون.

نقل قول
 سپاس شده توسط K.L.S ، takdune
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام