• مزون فابرا
  • گل سنتر

سرویس بدل برای عروسی

۴-شهريور-۱۳۹۶, ۱۱:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-شهريور-۱۳۹۶ ۱۰:۴۶ صبح توسط admin3.)
ارسال: #961
RE: سرویس بدل برای عروسی
 سلام خانومای عزیز ،ی سوال :کسی میدونه این زنجیرهای تزیینی روی شونه رو از کجا میتونم تهیه کنم؟
بنظرتون بازار 15خرداد داره؟ البته من راسته بدلیجاتشو نمیشناسم میشه راهنمایی کنید؟

یادداشت مدیریت : عدم سان سو ر مناسب  

دیدم تو خواب وقت سحـر،شهزاده ای زریـن کمر
نشستـه رو اسب سفیــد،می اومـد از کوه و کمر
می رفت و آتش به دلم می زد نگاهش
کاشکی دلم رسوا بشه ، دریا بشه ، این دو چشـم پر آبـم
روزی که بختم وا بشه ، پیدا بشه ، اون که اومد تو خوابم
شهزاده ی رویـای من شایــد تویـی،اون کس که شب در خواب من آید تویی تــــو...
نقل قول
۵-شهريور-۱۳۹۶, ۰۱:۰۱ عصر
ارسال: #962
از اینا

فایل‌های ضمیمه
.jpg  IMG_۲۰۱۷۰۸۲۷_۱۳۵۷۰۲.jpg (اندازه: 20.68 KB / دانلودها: 147)

دیدم تو خواب وقت سحـر،شهزاده ای زریـن کمر
نشستـه رو اسب سفیــد،می اومـد از کوه و کمر
می رفت و آتش به دلم می زد نگاهش
کاشکی دلم رسوا بشه ، دریا بشه ، این دو چشـم پر آبـم
روزی که بختم وا بشه ، پیدا بشه ، اون که اومد تو خوابم
شهزاده ی رویـای من شایــد تویـی،اون کس که شب در خواب من آید تویی تــــو...
نقل قول
۵-شهريور-۱۳۹۶, ۰۱:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-شهريور-۱۳۹۶ ۰۱:۱۲ عصر توسط lili_61.)
ارسال: #963
دوست جونا من اومدم اینجا نظرم رو بگم که به نظر خودم درسته شاید بتونه به کسی کمک کنه و به عنوان کسی که 3 ساله ازدواج کردم اینو میگم
خواستم بگم اگه سرویس عروسیتون رو سبک هم برداشتین اما حتما سرویس طلا بگیرید یه دوست دارم جامعه شناسه همیشه میگه این قانونه که وقتی برای چیزی حتی خودمون برای هر چیزی بیشتر هزینه میکنیم قدرش رو بیشتر میدونیم البته اون هزینه باید اندازه جیبمون باشه که اصلا بتونیم بخریمش!!!! دقیقا همین برای خرید عروسی هست اونقدر بلند پروازی نکنید که بیشتر از جیب آقا باشه و از زن گرفتن پشیمون بشه و اونقدر خودتونو پایین نگیرید که بعدا قدرتون رو ندونن و فکر کنن ارزشتون پایینه حتی اگه برای مصلحت از چند مورد صرفنظر میکنید اونی رو که میخرید خوب بخرید یا اون موردی رو که اجرا می کنید خوب باشه
مثلا بعضیا آیینه شمعدون نمیگیرن عوضش حلقشونو خوب میگیرن یا شام عروسی رو یه نوع غذا میدن اما آرایشگاه و فیلمبرداریو خوب میگیرن و هزینه میکنن چون در نهایت هم عکسا و فیلماست که میمونه کسی یادش نمیاد چی خورده!!!!
سعی کنید حتما همه ی اجزای عروسی رو داشته باشید اما با هزینه کمتر و حتی خیلی مختصر داشته باشید از هیچ قسمتی صرفنظر نکنید چون بعدا به دلتون می مونه رعایت کردن پسر خیلی کار خوبیه و انسانیه اما الان با یک میلیون هم میشه یه سرویس نیم ست سبک گرفت
طلاتون رو به بدل تبدیل نکنید اما اگه آقا دستش تنگه سبک بردارید انشالله همه جوونا خوشبخت بشن

من بینهایت خوشبختم Lub
خدایا شکرت
نقل قول
 سپاس شده توسط مامان گل دخترا ، عقیق یمنی ، maraal ، چکاوک ، Rosee ، (کژال) ، فانوس دریا ، shiningdiamond ، mahrokhshahraki
  • اساطیر
  • پیانو
۵-شهريور-۱۳۹۶, ۰۲:۰۵ عصر
ارسال: #964
من هم برای عروسیم سرویس کم اجرت گرفتم قیمت خودش 5800 بود من تونستم 4300 بگیرم. ماه پیش خودشون خریده بودن برای عروسی و کلا همون یک شب هم استفاده شده بوده. کسی هم نفهمید اصلا. البته اگه میفهمید هم به نظر من مشکلی نبود. خب با نو که فرقی نداره. چرا الکی گرمی خدا تومن پول اجرت ساخت بدم! من چون میخواستم خیلی هزینه نکنم سعی کردم سبک بردارم. ولی مدلی بود که دوست داشتم

"شدم عروس تابستون"
تالار،پرنس90% 
آرایشگاه،هور100%
آتلیه،دیدنو تا الان100%
لباس عروس،الیس100%
جهیزیه95%
خونه،100%
گل فروشی،100%
3> عاااااااشق همیم ما دوتا 3>

نقل قول
 سپاس شده توسط مامان گل دخترا ، roshanak7367 ، maraal ، (کژال) ، مرسده123
۶-شهريور-۱۳۹۶, ۱۱:۴۴ صبح
ارسال: #965
دوستان این سرویسای نقره که روکش طلا سفید داره و دقیقا ظاهرش مثل جواهره تغییر رنگ نمیده؟ یعنی بعد مدتی سیاه نمیشه؟ من یه دستبند نقره دارم حدود ۵ ساله تغییر رنگ نداده ولی نمیدونم اون روکشش چیه. بعد تهرانیای گل! از کجا میشه سرویس نقره ی شیک خرید؟

کاش بشه ...
نقل قول
 سپاس شده توسط melodb
۷-شهريور-۱۳۹۶, ۰۲:۲۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-شهريور-۱۳۹۶ ۰۲:۳۰ صبح توسط Dokhtar aftab.)
ارسال: #966
(۴-شهريور-۱۳۹۶ ۱۱:۱۴ عصر)خاطره20 نوشته است:   سلام خانومای عزیز ،ی سوال :کسی میدونه این زنجیرهای تزیینی روی شونه رو از کجا میتونم تهیه کنم؟
بنظرتون بازار 15خرداد داره؟ البته من راسته بدلیجاتشو نمیشناسم میشه راهنمایی کنید؟

یادداشت مدیریت : عدم سان سو ر مناسب  

اره عزیزم یه کانال تو تلگرام هست که لباسهای زیر لوکس و زیورالات بدن میفروشه
RARAco@

طلا و جواهر رو اگه از مغازه های معتبر و معروف بخرین بهتون کارت ضمانت میدن که موقعه فروش به همون قیمت و یا ۱۰% زیر قیمت میخرن و این جور شما موقع فروش ضرر نمیکنید

پسرم این دنیا جسارت زندگی میخواهد،نه اسارت زندگی
اولین زندان تو بودن در بند من است
اما یادت باشد اگر در من حبس نشوی هیچ وقت به ازادی نمیرسی
تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
 سپاس شده توسط melodb
۶-دي-۱۳۹۶, ۰۶:۲۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-دي-۱۳۹۶ ۰۶:۳۳ عصر توسط عشقه تو دلیه همسر.)
ارسال: #967
(۶-شهريور-۱۳۹۶ ۱۱:۴۴ صبح)'shaparia' نوشته است:  دوستان این سرویسای نقره که روکش طلا سفید داره و دقیقا ظاهرش مثل جواهره تغییر رنگ نمیده؟ یعنی بعد مدتی سیاه نمیشه؟ من یه دستبند نقره دارم حدود ۵ ساله تغییر رنگ نداده ولی نمیدونم اون روکشش چیه. بعد تهرانیای گل! از کجا میشه سرویس نقره ی شیک خرید؟

عزیزم همسرم کارش طلا و نقره هستو تااونجایی ک من ازش یاد گرفتم نقره رنگ اولیشو از دست نمیده مگراینکه عیار نقرش خییلی پایین باشه, ولی در کل هم طلا هم نقره ممکنه بعد ی مدت ک استفاده میشه رنگشون کدر بشه ک بهترین کار اینکه ک حداقل ماهی یکبار با فرچه مسواک و ریکا بشوری یا داخل آب جوشی ک ریکا داخلش حل کردی یربع بندازی تا بجوشه, یسری از کاری نقره هم ک آبکاری طلایی دارن معمولا درصورت استفاده مداوم تا ۶ماه ماندگاری دارن ولی باز ب نحوه مراقبت بستگی داره,ولی درهرصورت هرزمان ک بخوای هررنگی میتونی آبکاری کنی. 
برای خرید سرویس نقره هم بهترین جا بازار ۱۵خرداده ولی اسمشو نمیدونم دقیقا چی بود ولی بپرسی بهت میگن,خیییلی کارای قشنگ دارن ک با طلا فرقی نداره
ایشالا ک تونسته باشم کامل برات توضیح داده باشم

۱۳۹۶/۰۲/۱۴ بههههترین روز زندگیم,,
تو این روز منو عشقم ماله هم شدیم,,
خداجونم مرسی ک منو لایق داشتن بهترین همسر دنیا دونستی,,تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
 سپاس شده توسط shaparia
۷-دي-۱۳۹۶, ۱۲:۳۴ صبح
ارسال: #968
(۵-شهريور-۱۳۹۶ ۰۱:۰۸ عصر)'lili_61' نوشته است:  دقیقا همین برای خرید عروسی هست اونقدر بلند پروازی نکنید که بیشتر از جیب آقا باشه و از زن گرفتن پشیمون بشه و اونقدر خودتونو پایین نگیرید که بعدا قدرتون رو ندونن و فکر کنن ارزشتون پایینه حتی اگه برای مصلحت از چند مورد صرفنظر میکنید اونی رو که میخرید خوب بخرید یا اون موردی رو که اجرا می کنید خوب باشه

سعی کنید حتما همه ی اجزای عروسی رو داشته باشید اما با هزینه کمتر و حتی خیلی مختصر داشته باشید از هیچ قسمتی صرفنظر نکنید چون بعدا به دلتون می مونه رعایت کردن پسر خیلی کار خوبیه و انسانیه اما الان با یک میلیون هم میشه یه سرویس نیم ست سبک گرفت
طلاتون رو به بدل تبدیل نکنید اما اگه آقا دستش تنگه سبک بردارید انشالله همه جوونا خوشبخت بشن

اول صحبتتون رو خوب گفتید کاملا قبول داشتم. اینکه برای هر خریدی از عروسی به جیب همسرتون نگاه کنید. اگر توانایی مالیشو داره بخرید.
ولی قسمت آخرش به نظر من درست نیست، و البته با حرف خودتونم تناقض داره. اگر قرار باشه همه اجزای عروسی رو انجام بدید و توان مالیش نباشه پس مجبورید از کیفیتش کم کنید در حالی که گفتید "اگه برای مصلحت از چند مورد صرفنظر میکنید اونی رو که میخرید خوب بخرید یا اون موردی رو که اجرا می کنید خوب باشه"
این جمله به نظر من درستتره. واقعا لازم نیست سیر تا پیاز مراسمای عروسی انجام بشه. همونطور که لازم نیس برای جهیزیه از شیر مرغ تا جون آدمیزاد خریده بشه.

به نظر من باید با توجه به بودجه، و با توجه به نگاه هر خونواده، کارایی رو کرد که مهمتره. یه عروسی هزارجور خرج داره، شاید حتی همون 1 میلیون برای خرید سرویس نمونه!واقعا خرید سرویس جزو واجبات نیست و اینطوری نیست که هرکسی نخرید شوهرش قدرشو ندونه. واقعا به شخصیت اون پسر بستگی داره!
یه روزی شاید 10 سال پیش همه فکر میکردن عروسی بدون حنابندون و پاتختی نمیشه! حالا انقدر خرج گرون شده که خیلی خودجوش این دو مراسم از عروسی داره حذف میشه! بقیه رسم و رسومات هم مثل خرید عقدو سرویس هم شاید تا چند سال آینده به همین عاقبت دچار بشن

نقل قول
 سپاس شده توسط sherioshahab
۲۶-بهمن-۱۳۹۶, ۰۹:۴۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۶-بهمن-۱۳۹۶ ۰۹:۵۴ صبح توسط عروس زیبای شهر.)
ارسال: #969
دوستان واقعا اینکار خیلی عالیه ..... منم موقع عروسیم گفتم به شوهرم که سرویس بدل بگیریم ولی گوش نکرد ورفت وام گرفت وسرویس طلا خرید الانم که واقعا پول لازم داریم برای خرید خونه توتهران (بخاطر اینکه شوهرم دکتری قبول شده دانشگاه شهید بهشتی )راضی نمیشه ولی من سعی ام رو میکنم ودارم راضیشش میکنم که یه سرویس بدل بخرم به هیچکی هم نگم بدله.....
دعا کنین راضی بشه....تصویر: /images/smilies/new/angel.pngتصویر: /images/smilies/new/new2.gif

(۷-دي-۱۳۹۶ ۱۲:۳۴ صبح)'pari o feri' نوشته است:  
(۵-شهريور-۱۳۹۶ ۰۱:۰۸ عصر)'lili_61' نوشته است:  دقیقا همین برای خرید عروسی هست اونقدر بلند پروازی نکنید که بیشتر از جیب آقا باشه و از زن گرفتن پشیمون بشه و اونقدر خودتونو پایین نگیرید که بعدا قدرتون رو ندونن و فکر کنن ارزشتون پایینه حتی اگه برای مصلحت از چند مورد صرفنظر میکنید اونی رو که میخرید خوب بخرید یا اون موردی رو که اجرا می کنید خوب باشه

اول صحبتتون رو خوب گفتید کاملا قبول داشتم. اینکه برای هر خریدی از عروسی به جیب همسرتون نگاه کنید. اگر توانایی مالیشو داره بخرید.
ولی قسمت آخرش به نظر من درست نیست، و البته با حرف خودتونم تناقض داره. اگر قرار باشه همه اجزای عروسی رو انجام بدید و توان مالیش نباشه پس مجبورید از کیفیتش کم کنید در حالی که گفتید "اگه برای مصلحت از چند مورد صرفنظر میکنید اونی رو که میخرید خوب بخرید یا اون موردی رو که اجرا می کنید خوب باشه"
این جمله به نظر من درستتره. واقعا لازم نیست سیر تا پیاز مراسمای عروسی انجام بشه. همونطور که لازم نیس برای جهیزیه از شیر مرغ تا جون آدمیزاد خریده بشه.

به نظر من باید با توجه به بودجه، و با توجه به نگاه هر خونواده، کارایی رو کرد که مهمتره. یه عروسی هزارجور خرج داره، شاید حتی همون 1 میلیون برای خرید سرویس نمونه!واقعا خرید سرویس جزو واجبات نیست و اینطوری نیست که هرکسی نخرید شوهرش قدرشو ندونه. واقعا به شخصیت اون پسر بستگی داره!
یه روزی شاید 10 سال پیش همه فکر میکردن عروسی بدون حنابندون و پاتختی نمیشه! حالا انقدر خرج گرون شده که خیلی خودجوش این دو مراسم از عروسی داره حذف میشه! بقیه رسم و رسومات هم مثل خرید عقدو سرویس هم شاید تا چند سال آینده به همین عاقبت دچار بشن

کاملا درست................
بله واقعا موافقم ...لازم نیست همه چیز تو جهیزیه باشه ..وسایل ضروری رو  بگیرین بعدش کم کم خودتون بعدا میگیرین ...اینطوریبه نظر من جالبتره چون خودمم تقریبا همینکارو کردیم ... یخچالم  رو  پارس ازاینایی که مدلش قدیمیه حریدیم  وبعدش یخچال رو عوض کردیم واسنوا خریدیم وهمینطور وسایل دیگه ....تصویر: /images/smilies/new/new1.gifتصویر: /images/smilies/new/new2.gifتصویر: /images/smilies/new/angel.pngتصویر: /images/smilies/new/smiling.png

ای خداجونم ممنونتم
بلاخره عشقم زندگیم میشه ...می‌دونم ...خداجون کمک کن ...
نقل قول
۹-مرداد-۱۳۹۷, ۰۱:۱۸ عصر
ارسال: #970

تصویر: ./uploads/201807/post_109769_1533030454_27c83e79fdf216b5c334c55af49ad081.attach
 تصویر: ./uploads/201807/post_109769_1533030465_ae4f4b24df963fb2ff154f73d1439aaf.attach
 تصویر: ./uploads/201807/post_109769_1533030477_d4363049ecc843d705a6ff9f3021a9ef.attach
 تصویر: ./uploads/201807/post_109769_1533030486_a28133d2298364e8e6b512a3159b917c.attach
 تصویر: ./uploads/201807/post_109769_1533030494_17bf31912c1c227cdec92d39fdbefbc7.attach
 تصویر: ./uploads/201807/post_109769_1533030503_4bb7c4ddc9e687537d79735b7802d2db.attach

فایل‌های ضمیمه
.jpeg  WhatsApp Image 2018-07-31 at 2.36.39 AM.jpeg (اندازه: 30.34 KB / دانلودها: 0)
.jpeg  WhatsApp Image 2018-07-31 at 2.37.12 AM.jpeg (اندازه: 58.25 KB / دانلودها: 0)
.jpeg  WhatsApp Image 2018-07-31 at 2.37.29 AM.jpeg (اندازه: 62.42 KB / دانلودها: 0)
.jpeg  WhatsApp Image 2018-07-31 at 2.38.01 AM.jpeg (اندازه: 76.74 KB / دانلودها: 0)
.jpeg  WhatsApp Image 2018-07-31 at 2.38.50 AM.jpeg (اندازه: 41.78 KB / دانلودها: 0)
.jpeg  WhatsApp Image 2018-07-31 at 2.41.21 AM.jpeg (اندازه: 39.28 KB / دانلودها: 0)
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام