• آرایشگاه مدیس
  • تشریفات پلک

سرویس بدل برای عروسی

۲-مرداد-۱۳۹۶, ۱۱:۴۶ صبح
ارسال: #941
RE: سرویس بدل برای عروسی
(۲-مرداد-۱۳۹۶ ۱۰:۱۲ صبح)'رویای زیبا' نوشته است:  کژال یه سر به سلمانزاده بزن.
شاید بتونی گردنبند و گوشواره جواهر بخری. دستبندشم بعد عروسی با کادوها بخر Wink

فکر نکنم بتونم رویاتصویر: /images/smilies/new/huh.png
سال دیگه هم میخوام برای خرید خونه بفروشمش
فکر کنم اگه کلش طلا و تراش باشه کمتر ضرر کنمتصویر: /images/smilies/new/wink.png

عروس خوشبخت 2 شهریور 96تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۲-مرداد-۱۳۹۶, ۱۱:۵۳ صبح
ارسال: #942
کژال جان نمیدونم کدوم شهری! اما به سر به طلافروشی هایی که طلای بدون کارمزد دارن بزن.
شاید بتونی جواهر پیدا کنی.

زندگی باور می خواهد آن هم از جنس امید که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد ... یک امید از ته قلبت به تو گوید:" که خدا هست هنوز ..."
تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط (کژال)
۲-مرداد-۱۳۹۶, ۱۱:۵۷ صبح
ارسال: #943
کژال جان
اگرقصد فروش داری حتما بی اجرت بخر
بگردی چیزای خیلی خوبی پیدا میشه فقط خود طلافروش وجدان داره میگه بی اجرته وگرنه اصلا مشخص نیست
حیفه بعد یکسال با این همه سود طلای نو
تهرانی درسته؟
اگرجایی رونمیشناسی من چندجا بلدم آدرس بدم

پروردگارا !
اگر ازبیان خواسته ام ناتوانم یا درحیرتم که ازتو چه بخواهم، خودت مرابه آنچه صلاحم درآنست رهنمون شو
ودلم رابه نقطه ای که خیرم درآنست متوجه ساز
که چنین رهنمودها و کارسازیی هایی از تو بیگانه وعجیب نیست

(خطبه 227 نهج البلاغه)
نقل قول
  • خرید اقساطی
  • آرته
۲-مرداد-۱۳۹۶, ۱۲:۳۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-مرداد-۱۳۹۶ ۱۲:۳۲ عصر توسط (کژال).)
ارسال: #944
(۲-مرداد-۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ صبح)'.شکیبا.' نوشته است:  کژال جان
بگردی چیزای خیلی خوبی پیدا میشه فقط خود طلافروش وجدان داره میگه بی اجرته وگرنه اصلا مشخص نیست
تهرانی درسته؟

عزیزم من تهرانم و پاساژ کیمیا تو ستارخانو بلدمتصویر: /images/smilies/new/wink.png
اما سرویس کم دارن
معمولا طلای تک دارن

(۲-مرداد-۱۳۹۶ ۱۲:۱۵ عصر)'roshanak7367' نوشته است:  
(۲-مرداد-۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ صبح)'.شکیبا.' نوشته است:  کژال جان
تهرانی درسته؟

شکیبا جان منم طلا میخوام اما احتمالا بعد از عروسی بفروشم...(اگه واقعا میگید کسی متوجه نمیشه مخصوصا مامانمممم!میشه به منم آدرس بدین؟)
مرسی عزیزم

عزیزم فکر کنم مامانت متوجه بشهتصویر: /images/smilies/new/huh.png
چون از نزدیک با دقت نگاه کنی کامل مشخصه

نقل قول
 سپاس شده توسط roshanak7367
۲-مرداد-۱۳۹۶, ۱۲:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-مرداد-۱۳۹۶ ۰۲:۲۳ عصر توسط marjantt.)
ارسال: #945
کژال جون مگه نگفتی تا 7 تومن بودجه دارین؟ سرویس من برلیانه. 12 تومن گرفتیم از بازار زرگرها. خیلی تنوع هست اونجا. با 7 تومن میتونی گردنبند و دستبند حتما بگیری. شما میتونی تراشدار یا کم نگین برداری که سال دیگم ضرر نکنی. اگه سرویس سنگین نخوای که کاملشم میتونی بگیری

عروسی: 97.03.30 خدا رو شکرتصویر: images/smilies/heart.gif
آتلیه: الیما فتوگرافی
مزون: هستی

نقل قول
 سپاس شده توسط roshanak7367 ، maraal ، یار پنهان
۲-مرداد-۱۳۹۶, ۱۲:۵۱ عصر
ارسال: #946
(۲-مرداد-۱۳۹۶ ۱۲:۴۵ عصر)'marjantt' نوشته است:  
(۲-مرداد-۱۳۹۶ ۱۱:۴۶ صبح)'(کژال)' نوشته است:  
(۲-مرداد-۱۳۹۶ ۱۰:۱۲ صبح)'رویای زیبا' نوشته است:  کژال یه سر به سلمانزاده بزن.
شاید بتونی گردنبند و گوشواره جواهر بخری. دستبندشم بعد عروسی با کادوها بخر Wink

فکر نکنم بتونم رویاتصویر: /images/smilies/new/huh.png
سال دیگه هم میخوام برای خرید خونه بفروشمش
فکر کنم اگه کلش طلا و تراش باشه کمتر ضرر کنمتصویر: /images/smilies/new/wink.png

کژال جون مگه نگفتی تا 7 تومن بودجه دارین؟ سرویس من برلیانه. 12 تومن گرفتیم از بازار زرگرها. خیلی تنوع هست اونجا. با 7 تومن میتونی گردنبند و دستبند حتما بگیری. شما میتونی تراشدار یا کم نگین برداری که سال دیگم ضرر نکنی. اگه سرویس سنگین نخوای که کاملشم میتونی بگیری

چرا عزیزم تا 8 تومن هم اکی هست
دنبال یه چیز ظریف هستم اتفاقاتصویر: /images/smilies/new/wink.png
روزی که رفتم دنبال حلقه یه نگاهی به سرویس ها انداختم.اما تو این رنج قیمت نبودن برلیان ها
یه سرویس خییییییلی ظریف دیروز تو ستارخان قیمت کردم 17 تومنتصویر: /images/smilies/new/huh.png

نقل قول
 سپاس شده توسط marjantt
۲-مرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۰۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-مرداد-۱۳۹۶ ۰۱:۰۶ عصر توسط marjantt.)
ارسال: #947
(۲-مرداد-۱۳۹۶ ۱۲:۵۱ عصر)'(کژال)' نوشته است:   

ببین میتونی پیدا کنی تو بازار مطمئن باش. اصلا برلیان نباشه و تراشدار باشه که بهتره. ضررم نمیکنی موقع فروش. برلیان اگه درشت باشه نگینش که خب خیلی گرونه. اگرم ریز باشه که موقع فروشم ارزشش کمتره دیگه ضرر بیشتره.
الان که نوعروس هیچ عکسی نشون نمیده. اما اگه یادت باشه کاربر sanazjoon سرویسش خیلی شیک بود بودجشم فکر کنم نزدیک شما بود. آخه 8 تومن پول خوبیه برای سرویس. حیفه بدل بندازی بنظرم. کلی هم باید پول همون بدلو بدی.

راستش من جای شما باشم لباسمو یقه بسته یا مدلدار میگیرم. که اصلا گردنبند لازم نباشه. 
کلا توی فیلمای آتلیه ها خیلی میبینم عروسای جدید حتی با لباس دکلته هم فقط گوشواره و دستبند میندازن. 

عروسی: 97.03.30 خدا رو شکرتصویر: images/smilies/heart.gif
آتلیه: الیما فتوگرافی
مزون: هستی

نقل قول
 سپاس شده توسط (کژال)
۲-مرداد-۱۳۹۶, ۰۲:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-مرداد-۱۳۹۶ ۰۲:۲۹ عصر توسط **مینو**.)
ارسال: #948

جواهر شناسنامه داره و تو همون شناسنامه ثبت میشه که موقع فروش چه مقداریش کم میشه،البته اگه به همون جواهری بفروشین و در کل ضرر فروش جواهر یا لااقل برلیان کمتر از طلاست.
کژال
شما بگرد شاید تونستی تیکه تیکه جواهر مورد علاقه تو پیدا کنی.اگه دستبند و گوشواره هم باشه کافیه.خیلیا فقط گوشواره میپوشن.البته با توجه به اینکه گفتی دلت میخواد شبیه عروس مورد علاقه ی بچگیات بشی یه خورده کارت مشکل میشه.
موفق باشی
نقل قول
 سپاس شده توسط (کژال) ، nargesss
۲-مرداد-۱۳۹۶, ۰۳:۳۱ عصر
ارسال: #949
بچه ها من یه گوشواره طلا دارم که دوسش ندارم..گردنبندم هم مجلسی طور نیس ..کلا اهل طلا جواهر نبودم الان ولی لازم دارم
میخواستم برای نامزدیم یه گوشواره بزرگ قشنگ بگیرم دیگه گردنبند نندازم
ولی فک کنم طلاش خیلی گرون بشه Sad
اگه بخوام نقره بگیرم معلوم میشه؟قیمتش چطوریاست؟

عروس برفی زمستون  تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۲-مرداد-۱۳۹۶, ۰۴:۰۲ عصر
ارسال: #950
(۲-مرداد-۱۳۹۶ ۰۳:۴۲ عصر)maraal نوشته است:   

بدل شیک(  bijoux )بخوای بگیری گرون هستن! چون درست حسابی هاش و اونها که جلوه داره برند هستن اکثرا!

الان طلا ها رو گنده میسازن ولی سبکن ! یعنی اگر جواهر نخوای راحت میتونی بگیری ترکیبی هاش با سنگ و مروارید هست! حتما پیج کیا گالری رو ببین  با 600 تومن راحت گوشواره شیک میشه بخری ! و مخصوصا اینکه گوشواره سنگن بشه چون گوش رو میکشه جالب نمیشه ! معمولا زیر 10 گرم میسازن ! تازه همون هم خیلی برای گوش سنگینه ! تصویر: images/smilies/biggrin.gif

واااااای مررررسی مارال جون New1New1New1 کلی روشنم کردی..بازم ازین پیجای طلا داشتین بگین Big GrinBig Grin

عروس برفی زمستون  تصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط maraal
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام