• نسیم عقیلی
  • هیژا

سرویس بدل برای عروسی

۱۶-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ عصر
ارسال: #31
RE: سرویس بدل برای عروسی
باران جون مبارکه عزیزم.
اگه توسنتی اسم مغازه رو هم بهم بگو اگه فهمیدی.مرسی دوستم.
نقل قول
 سپاس شده توسط baran90 ، ساره ، marisa
۱۶-خرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ عصر
ارسال: #32
وای بچه ها تازه سرویس بدلیه من 40 تومن شد اصلن دلم نمیاد بیشتر از اینا پول به بدل بدم و اصلنم هیچ کی نمی دونه بدله

کاش تلخی زندگی یکم الکل داشت ، شاید مستمان می کرد و کمی فراموشش میکردیم !
نقل قول
 سپاس شده توسط baran90 ، Yasi Yasmina ، marisa
۱۶-خرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-مهر-۱۳۹۱ ۰۴:۱۳ عصر توسط negar90.)
ارسال: #33
ما روزی که رفتیم حلقه خریدیم یه سرویس زرد و سفید هم برام خریدن بعد به خاطر خرید خونه فروختمش الانم رفتم از بازار بزرگ یه سرویس بدل خریدم خوشگله خیلی سرویسای قشنگتر داشت حدود 140-150 تومان اما فروشنده گفت اگه میخوای کسی نفهمه اینارو نخر چون قیمت سرویس طلاش بالای 20 میلیون در می آد اونوقت همه میفهمن میگن تو این شرایط رفتن 20 میلیون دادن براش طلا خریدن !!!!!!!!!!!!
دیدم راست میگه منم ارزون خریدم قیمت عمده 20 هزار تومانBig Grin

پروردگارا ،به من بیاموز،در این فرصت حیاتم آهی نکشم،برای کسانی که دلم را شکستند...!خداوندا ، جای سوره ای به نام “عشق” در قرآن تو خالیست که اینگونه آغاز شود : و قسم به روزی که دلت را میشکنند و جز خدایت مرهمی نخواهی یافت.....
نقل قول
 سپاس شده توسط baran90 ، golshana ، bahare71 ، Zahraa ، Yasi Yasmina ، pikard ، عشق احسان ، س.م ، marisa
  • پیانو
  • تقی زاده
۱۶-خرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۱۲ عصر
ارسال: #34
اشکال نداره , مهم اینه که دوستش داشته باشی Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط baran90 ، marisa
۱۶-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ عصر
ارسال: #35
لطفا عکس سرویس های بدلتونو بذارید
کنجکاو شدم ببینم
منتظرممممممممممممممممممممممم

به کسانی که پشت سرتان حرف میزنند بی اعتنا باشید، آنها به همانجا تعلق دارند
دقیقا " پشت سرتان"
نقل قول
 سپاس شده توسط betsabeh ، Zahraa ، atrisa33 ، س.م ، marisa
۱۷-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۴۵ صبح
ارسال: #36
باران جون اگه اسم مغازه رو پیدا نکردی آدرسشم بذاری بد نیست.اونجوری هم راحت میشه پیداش کرد
نقل قول
 سپاس شده توسط s.b ، marisa
۱۷-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ صبح
ارسال: #37
(۱۶-خرداد-۱۳۹۱ ۰۲:۰۷ عصر)baran90 نوشته است:  بچه ها بنظرم به منم گرون داد!!آخه منم گفتم بدل 200 تومن؟؟؟(البته 20 تومن تخفیف گرفتم) ولی دیگه شوهرم گفت بخر شاید واسه آب طلاش گرون شد!!ما رو باش ملت میلیونی بحث میکنن ما تک تومنی!!

عزیزم، اگه مارک باشه گرونه دیگه.
من خودم یه سرویس سوآچ خریدم، اصلنم شبیه سرویس عروس نیست. خیلی دخترونه و ساده‎ست! الآن 67 تومنه. تازه مطمئن هم نیستم واقعا سوآچ باشه!!

Smiling
نقل قول
 سپاس شده توسط baran90 ، marisa
۱۷-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ صبح
ارسال: #38
سرویس سوارسکی خیلییییییییییییییی کاراش زیباست.من که عاشقشونم.
یه پاساژ هست ضلع شمالشرقی میدان ونک.یه پاساژ کوچیکیه.یه مغازه توش هست که نمایندگیشو داره.ولی خیلی گرون و زیباست.روکش طلا هم هست کاراش.
نقل قول
 سپاس شده توسط Zahraa ، Yasi Yasmina ، ساره ، سولماز 91 ، marisa
۱۷-خرداد-۱۳۹۱, ۰۴:۱۹ عصر
ارسال: #39
آخه این سرویسای مارکدار تابلو هستن.یکی که مارک باز باشه میفهمه که طلا نیست.اونوقت خیلی بد میشه.Confused
نقل قول
 سپاس شده توسط Zahraa ، سولماز 91
۱۷-خرداد-۱۳۹۱, ۰۴:۲۷ عصر
ارسال: #40
(۱۷-خرداد-۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ صبح)HOMA نوشته است:  سرویس سوارسکی خیلییییییییییییییی کاراش زیباست.من که عاشقشونم.
یه پاساژ هست ضلع شمالشرقی میدان ونک.یه پاساژ کوچیکیه.یه مغازه توش هست که نمایندگیشو داره.ولی خیلی گرون و زیباست.روکش طلا هم هست کاراش.

قیمت روکش طلاهاش در چه حدودی هستن خانمی؟

New1
نقل قول
 سپاس شده توسط سولماز 91
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام