• لی لی رضایی
  • آرایشگاه گیوا

سرویس بدل برای عروسی

۸-خرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۵۹ عصر
ارسال: #21

RE: سرویس بدل برای عروسی
چرا که نههههههههه...
البته من هنوز عروس نشدما.... ولی اگه دست خدا به همراهمون باشه به زودی عروس میشم...
بعدش چون هادی جونم یکم از نظر مالی توو فشاره.... حاضرم هر کاری بکنم که سختی نکشه قربونش برم....
میریم دوتایی یه بدلشو میخریم و همه رو گول میزنیم... شب عروسی توو خونه تا صبح میخندیم ....

بي شک
در تو هزاران فرشته مأوا دارند ؛
وگرنه
آدمي و اينهمه مهرباني ...؟! Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط baran90 ، mina14 ، Yasi Yasmina ، layali ، س.م ، عشق احسان ، پریسااا
۸-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۱۱ عصر
ارسال: #22
منم باهات موافقم عزیزم.اما از یه طرفم بگم طلا سرمایه و پوله واست.البته اگه آدم بتونه بخره
نقل قول
۸-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۲۲ عصر
ارسال: #23
شوهر من از بدلی متنفره اما من عاشق بدلیجاتم.. با نظر la belle fille موافقم طلا سرمایست
نقل قول
  • اساطیر
  • تقی زاده
۱۲-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۴۰ عصر
ارسال: #24
بچه ها منم از طلا خوشم نمیاد و طلاهایی که دارم خیلی ظریفن از اون ور شوهرم الان دستش خیلی تنگه..هنوز سرویس نخریدیم و من هرچی میگم بدل بخریم نه خودش قبول میکنه نه مامانش..از بدل بدشون میاد کلا..اما هرچی میگم کسی نمیفهمه قبول نمیکنن..
من حتی دلم میخواد از این مرواریدا داشته باشم اما فکر نمیکنم قبول کنن..اه..همه چی برعکس شده!

Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط مرمر ، senorita ، beautiful.life ، یار پنهان ، marisa
۱۳-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۵۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-خرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ صبح توسط golshana.)
ارسال: #25
وای بچه ها شما چرا اینقد براتون مهمه بقیه چی فکر کنن..حالا اگه پرنسس انگلیس اینکارو میکرد همه به به و چه چه میکردن...
ول کنید حرف بقیه رو فقط و فقط به شرایطو خواست خودتون نگاه کنید
منکه سرویس بدلمو گرفتم نشون زندایی شوهر دادم گفت طلاست گفتم نخیییییر بدله ..من اهل طلا ملا نیستم!تمام شد رفت!
نقل قول
 سپاس شده توسط ساره ، baran90 ، mina14 ، Yasi Yasmina ، HiddenBride ، minili ، س.م ، adriyana ، azin_az ، مهلا77 ، پریسااا ، یار پنهان ، marisa
۱۳-خرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۰۱ صبح
ارسال: #26
چقد همه شما بچه های خوبی هستین و به فکر زندگی؛آفرین به همه تون واقعاNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط یار پنهان ، marisa
۱۳-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۵۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-خرداد-۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ عصر توسط ساره.)
ارسال: #27

حاضرم این کار را بکنم. حتی می‌خوام خودم پیشنهاد چنین مسئله‌ای را بدم. هم در مورد این موضوع و هم در مورد مهریه.
چون خرج عروسی واقععععن بالاست. و سرویس عروسی مثل لباس و آرایشگاه و عکس نیست که بعدن نشه جبرانش کرد.
اما از اینکه کسی این مسئله را وظیفم بدونه و بخواد حالت نصیحتی باهام صحبت کنه و مجابم کنه، یا با کسی مقایسم کنه و از دیگران برام مثال بزنه، یا مثلا بگه: فلانی میگه لازم نیست بخری و یا به شوخی و خنده همش بهم یادآوری کنه که من که نمی‌خرم و... واقعن لجم میگیره. اون موقع است که می‌گم حتممممممن هم می‍خوام.
نقل قول
 سپاس شده توسط mina14 ، Samaantaa ، shaden ، عشق احسان ، عروس و داماد خوشبخت عالم ، Shima2464 ، س.م ، marisa
۱۶-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ صبح
ارسال: #28
بچه ها در مورد بدلیجات سواروسکی شنیدید.من نمایندگی کیششو دیدم عالی بود انقد شیک بود من خودم اول گفتم جواهره خیلی خوب بود.
ولی نمایندگی تهرانشو نمیدونم کجاست فقط فروشنده گفت سعادت آباد اطلاعات دقیق بهم نداد.
اگه کسی آدرسشو داره بهم بده.
مرسی
نقل قول
 سپاس شده توسط marisa
۱۶-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۴۴ صبح
ارسال: #29

(۱۶-خرداد-۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ صبح)khorshid نوشته است:  بچه ها در مورد بدلیجات سواروسکی شنیدید.من نمایندگی کیششو دیدم عالی بود انقد شیک بود من خودم اول گفتم جواهره خیلی خوب بود.
ولی نمایندگی تهرانشو نمیدونم کجاست فقط فروشنده گفت سعادت آباد اطلاعات دقیق بهم نداد.
اگه کسی آدرسشو داره بهم بده.
مرسی

بدلیجات سواروسکی: سعادت آباد - نبش کوچه سوم - پ 150 - تلفن: 22378342
نقل قول
 سپاس شده توسط khorshid ، bahare71 ، Yasi Yasmina ، یار پنهان ، marisa
۱۶-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ عصر
ارسال: #30
گلم راستش اسمشو دقت نکردم همینجوری خریدیم اومدیم بیرون ایندفعه رد شدم میگم بهت

شروع رژیم: شنبه 29 آذر
وزن:77 کیلو , قد:177
وزن بعد یک ماه رژیم: 71
هوراااااا
وزن ایده آل: 67 کیلو
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام