• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

سرویس بدل برای عروسی

۸-خرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ صبح
ارسال: #11
RE: سرویس بدل برای عروسی
میدون تجریش دقیقاً بغل پل هوایی مکانیزه دو تا بعد سمنوی عمه لیلا اصلاً کل تجریشو بگرد خوبه قائم - تندیس - البرز

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط سانازخانوم ، safoura ، nillgoon ، Yasi Yasmina ، یار پنهان
۸-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ صبح
ارسال: #12
من خودم واسه عروسیم از این سرویس بدلی های گرفتم اصلن باورت نمی شه که بدله . خیلی هم قشنگه . جنسشم خوبه همین الانم می ندازمش کسی هم نمی دونه طلا نیست . اگه خواستی بگو واست بعدن عکسشو بذارم

کاش تلخی زندگی یکم الکل داشت ، شاید مستمان می کرد و کمی فراموشش میکردیم !
نقل قول
 سپاس شده توسط mina14 ، Yasi Yasmina ، عشق احسان ، یار پنهان ، marisa
۸-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ عصر
ارسال: #13
(۸-خرداد-۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ صبح)nanooshka نوشته است:  من خودم واسه عروسیم از این سرویس بدلی های گرفتم اصلن باورت نمی شه که بدله . خیلی هم قشنگه . جنسشم خوبه همین الانم می ندازمش کسی هم نمی دونه طلا نیست . اگه خواستی بگو واست بعدن عکسشو بذارم

عزیزم میشه عکسشو بذاری و بگی از کجا خریدی؟Heart

شروع رژیم: شنبه 29 آذر
وزن:77 کیلو , قد:177
وزن بعد یک ماه رژیم: 71
هوراااااا
وزن ایده آل: 67 کیلو
نقل قول
 سپاس شده توسط marisa
  • گروه ژ
  • بهرام بابایی
۸-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ عصر
ارسال: #14
کلی از عروس هایی که میان آرایشگاه پیش من سرویس هاشون بدله. چه اشکالی داره. الان خیلی گرونیه. من خودم به خاطر گرونی سرویس نگرفتم.یه نیم ست طلا خریدم. خیلی هم شیک بود.

٢١ اردیبهشت آغاز آرامشم.خدایا شکرت به خاطر همه چیز .
آدرس اینستام shahrzad_salon
نقل قول
 سپاس شده توسط افروز ، mina14 ، Yasi Yasmina ، س.م ، xSaMiRax ، یار پنهان ، marisa
۸-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۵۹ عصر
ارسال: #15
من هم بدل خریدم گناه دارن به خدا اصلا واسم مهم نیست کسی بفهمه گناه نکردیم که جای دیگه خرج میکنیم
نقل قول
 سپاس شده توسط baran90 ، mina14 ، Yasi Yasmina ، xSaMiRax ، یار پنهان
۸-خرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ عصر
ارسال: #16
منم از طلا بدم نمیاد.دوست دارم.ولی خوب آدم بعضی وقتا مجبوره برای به دست آوردن یه سری چیزای بهتر از خواسته هاش بگذره.
منم مجبورم بدل بگیرم.دلم نمیاد توی این اوضاع به همسرم فشار بیارم.اون حرفی نداره ولی من انقدرم بی ملاحظه نیستم که توی این بی پولی ازش سرویس بخوام.
نقل قول
 سپاس شده توسط baran90 ، Zahraa ، mina14 ، Yasi Yasmina ، س.م ، xSaMiRax ، marisa
۸-خرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۴۲ عصر
ارسال: #17
چه دخترای خوبی آفرین به همتون. رسم ما اینه که خانواده شوهر یه سرویس برای عروس میخرن نیازی نیست که حتما داماد پولشو بده ولی بیچاره ها الان دستشون خالیه من هم روم نمیشه بگم بدل بگیریم میترسم ناراحت بشن هنوز تا عروسیمون خیلی مونده ولی مادرشوهرم همش نگرانه
نقل قول
 سپاس شده توسط baran90 ، adriyana ، xSaMiRax ، marisa
۸-خرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۴۹ عصر
ارسال: #18
با سلام
دوست نزدیک کم این کا رو کرد. یک سرویس شیک نقره گرفت و با بقیه پولی که خانواده داماد داده بودند برای سرویس، سکه خرید. الحمدالله هیچ کسی هم حتی شک نکرد که سرویس بدله .
نقل قول
 سپاس شده توسط Yasi Yasmina ، xSaMiRax ، marisa
۸-خرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۱۵ عصر
ارسال: #19
نگران نباش باران جون.معلومه که ارزش آدما با این چیزا مشخص نمیشه.ولی خوب خانواده ها یه ذره درک این چیزا براشون سخته.
امیدوارم که جواب این فداکاری هامون رو بگیریم.واقعا توی این دوره زمونه کم پیدا میشه کسی که انقدر قانع باشه.
نقل قول
 سپاس شده توسط baran90 ، mina14 ، xSaMiRax
۸-خرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۳۱ عصر
ارسال: #20
منم حاضرم اما خوب، نمی‎تونم به خانواده‎م نگم. دوست ندارم دروغ بگم. اما حداقل از مامان بابای خودم مطمئنم که درک می‎کنن Smile
اما بقیه‎ی فامیلو اگه بپرسن نمی‎دونم چی‎کار کنم!!

Smiling
نقل قول
 سپاس شده توسط عشق احسان ، xSaMiRax ، nafase ، marisa
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام