• تقی زاده
  • لی لی رضایی

سرویس بدل برای عروسی

۸-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۲۶ صبح
ارسال: #1
سرویس بدل برای عروسی
بچه ها شما اگه دست و بال شوهرتون خیلی نزدیک عروسی خالی باشه و بدونید که میخواد قرض کنه حاضرید خودتون بهش بگید من فعلا سرویس طلا نمیخوام؟به جاش یه سرویس بدل بندازید و به هیشششکی حتی خانوادتونم نگید؟
با توجه به اینکه شوهرت واقعا قدرشناسه و میدونی که تو اولین فرصت بهترینشو واست میخره
میشه جواب بدید؟Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط shishijoon ، آنه شرلی ، marjan h ، mahka ، rozalina ، دلسا 72 ، سراب ، سراب ، الف ، xSaMiRax ، س.م ، آشق ، sima_bina ، یار پنهان ، عسل 139396 ، marisa ، Maryam290
۸-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۲۸ صبح
ارسال: #2

RE: سرویس بدل برای عروسی
بله صدردصد
خیلی ها توی این سایت اینکار رو کردند
منم میخواستم بکنم
گول مادرشوهرم رو خوردم و 3 و خورده ای دادم که بندازم گوشه ی خونه
الان تو بانک بود کلی پول میومد روش
نقل قول
 سپاس شده توسط سانازخانوم ، fatiti ، zi zi ، Yasi Yasmina ، bahmas ، پریسااا ، sima_bina ، marisa ، forklift ، Maryam290
۸-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۳۱ صبح
ارسال: #3
آره عزیزم
من همین کارو دارم میگیریم. به هیشکی هم نمیگم. الکی به مامانم اینام گفتم ؟آخر خرداد سرویس میگیرم. مامانمم کلی خوشحاله.

تازه تا روز عروسی هم به هیشکی نشون نمیدم.
بعدشم یا میگم فروختم یا باهدایای عروسی میرم میخرم میگم اونو عوضش کردم.
به نظر من این واسه ماهایی که از طرف خونوادهامون یه امر طبیعی شده.
مهم اینه که دلتون خوش باشه و همدیگرو درک کنیدو راضی باشید.
نقل قول
 سپاس شده توسط بهاردخت ، safoura ، سانازخانوم ، وسعت ، fatiti ، zi zi ، baran90 ، bahare71 ، mina14 ، Yasi Yasmina ، zoho1381 ، س.م ، عشق احسان ، xSaMiRax ، ~*tiyam*~ ، پریسااا ، sima_bina ، یار پنهان ، عسل 139396 ، مهناز جون ، marisa ، Maryam290
  • تشریفات وندا
  • گروه ژ
۸-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۳۹ صبح
ارسال: #4
منم تو فکرم هستش که این کار رو بکنم

فقط میدونید از چی می ترسم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از اینکه مامانم عادت داره فاکتور همه چیزو می بینه

اون موقع بهم بگه برو فاکتورو بیار و .............................

ادامه ماجرا Surprised
نقل قول
 سپاس شده توسط سانازخانوم ، وسعت ، fatiti ، عشق احسان ، parisa.5085 ، xSaMiRax ، sima_bina ، Maryam290
۸-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۳۹ صبح
ارسال: #5
منم حاضربودم ..
دختر عمه ی من پارسال همین کارو کرد ..
خدایی سرویسش خیلیم قشنگ بود و آدم فکر میکرد طلاس ..
روی جاریاشم حسابی کم شد ..

پیکت را بنوش رفیق ..
بسلامتی فاحشه های شهرمان که جزخود کسی را نفروختن ..
نقل قول
 سپاس شده توسط mahdis ، safoura ، سانازخانوم ، وسعت ، mina14 ، Yasi Yasmina ، س.م ، فروغ بنی ، xSaMiRax ، ~*tiyam*~ ، هنگامه جون ، پریسااا ، sima_bina ، یار پنهان ، marisa ، Maryam290
۸-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۴۲ صبح
ارسال: #6
منم میخوام این کارو بکنم. البته خانواده ی خودم هم بهم این پیشنهاد رو دادن چون نمیخواستن فرشاد به خاطر یه سرویس بره زیر قرض.

حالا میشه بگین یه سرویس ناز و خوشگل که حدالامکان مروارید هم داشته باشه از کجا بخرم؟
کلا بورسش کجاست؟

11 تیر عروس شدم... یه عروس ناز
خدایا شکرت برای همه ی مهربونیات و این عشق آسمونی که تو دل من و فرشادم گذاشتی...
نقل قول
 سپاس شده توسط سانازخانوم ، وسعت ، fatiti ، baran90 ، Zahraa ، mina14 ، Yasi Yasmina ، س.م ، xSaMiRax ، sima_bina ، marisa ، Maryam290
۸-خرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۵۲ صبح
ارسال: #7
بچه ها مرسی از جواباتون کلی دلگرم شدم آخه یه جورایی دلم گرفته بود...
تارا جان به نظرم حرفی که خورشید میزنه درسته تا روز عروسی به هیشکی نشون نده منم همین کارو میکنم یعنی بگو هنوز نخریدیم چند روز قبلش بخر بده دست شوهرت منم میخوام بذارم خونه مادرشوهرم بعد بگو فاکتورش دست اوناست بعدشم که دیگه میری خونه خودت کسی نمیاد بگه فاکتورشو بده ببینم
بچه ها یه نقره فروشی تو تجریش معرفی کردن شاید من برم اونجا
تو بوستان میگفتن سرویسای قشنگی هست
بچه ها نمیدونید چقدر دلگرم شدم خدا خیرتون بده خوشبخت شید الهی...
نقل قول
 سپاس شده توسط افروز ، بهاردخت ، وسعت ، safoura ، fatiti ، zi zi ، baran90 ، atena ، betsabeh ، Zahraa ، mina14 ، Yasi Yasmina ، HiddenBride ، فریبا92 ، س.م ، saloomeh ، سحر گلی ، عشق احسان ، xSaMiRax ، فایزا ، nafas1404 ، sima_bina ، یار پنهان ، sepia ، marisa ، Maryam290
۸-خرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۳۶ صبح
ارسال: #8
منم میخوام همین کارو بکنم مگه چی میشه؟ ولی اگر میخوای اینکارو بکنی نقره نگیر چون معلومه از این استیل برق دارای مارک دار بگیر
نقل قول
 سپاس شده توسط سانازخانوم ، mina14 ، عشق احسان ، xSaMiRax ، هنگامه جون ، nafas1404 ، marisa ، Maryam290
۸-خرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۴۱ صبح
ارسال: #9
لیلایی جان تو میدونی یه چیز عالی از کجا باید بگیرم؟

11 تیر عروس شدم... یه عروس ناز
خدایا شکرت برای همه ی مهربونیات و این عشق آسمونی که تو دل من و فرشادم گذاشتی...
نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
۸-خرداد-۱۳۹۱, ۰۹:۴۵ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-خرداد-۱۳۹۱ ۰۹:۴۸ صبح توسط atefeh.sh.)
ارسال: #10
عزیزم مغازه هاش پراکندس ببین 2 تا مغازه تو تجریش بغل پل هواییه کاراش مو نمیزنه با طلا من قبلاً یه سرویس گرفتم پروانست هیچکس متوجه نشده به هرکی میگم بدله هنگ میکنه راستی یه چیزی بگیر که مارکش مثل سواچ یا اسپریت تابلو نباشه که همه میدونن، ونکم خوبه

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط zi zi ، افروز ، سانازخانوم ، mina14 ، ShaDee ، shzz ، پریسااا ، یار پنهان ، marisa ، Maryam290
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام