• موزیک احسان امینی
  • علیوثوق

ست کابینت

۲۴-خرداد-۱۳۹۹, ۰۱:۱۷ عصر
ارسال: #1291
RE: ست کابینت
(۲۳-خرداد-۱۳۹۹ ۰۹:۰۹ عصر)'B and I' نوشته است:  
(۲۲-خرداد-۱۳۹۹ ۰۵:۴۸ عصر)'nedaa71' نوشته است:  بچه ها واسه آشپزخونه ۱۰ متری کابینت ممبران خوب میشه؟ 
میشه از مزایا و معایبش،بگین؟ 
من خودم سه ساله هایگلاس ترک داشتم خیلی راضیم ولی الان کابینت کارمون میگه دیگه هیچ جا ترک ندارن ایرانی ها هم زرد میشن جنسشون بده 

سلام عزیزم
من چون اخیرا کار ساخت خونمون تموم شده خیلی توی پیجای معماری و دکوراسیون داخلی میگردم
چیزی که فهمیدم اینه که برای متراژهای پایین مثل شما، کلا بهتره سبک خونه مدرن باشه و نه کلاسیک

من خودمم هایگلاس دوس دارم چون سه سال داشتم و خیلی راضی بودم 
ولی متاسفانه الان میگن ترکش هیچ جا نیست 
ایرانیا هم زرد میشه تصویر: images/smilies/sad.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط Maryam290
۱۵-شهريور-۱۳۹۹, ۱۰:۰۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-شهريور-۱۳۹۹ ۱۰:۰۹ صبح توسط ساحل آرامش.)
ارسال: #1292
ما هم در حال ساخت خونه ایم . همسرم چند مدل کابینت تو گوشی بود نشون داد و گفت این مدلا رو با هم ادغام کردیم . نظر شما چیه ؟ خدائیش سبک مدرن بود و ورقه هاش هم هایگلاس ( شیری ، شکلاتی ) همون رنگی که من پیشنهاد داده بودم اما فقط طرف راست ورودی آشپزخونه ی مدل جدید بود که بعنوان بار میشد استفاده کرد من خوشم نیومد چون جای کاپ و جام و شیشه های مختلف بود وقتی باهاش صحبت کردم گفتم ما که خد ا را شکر از این چیزا تو خونمون نداریم ( شیشه های مخصوص ) وقتی یکی از در وارد بشه پیش خودش چی فکر میکنه اول داریم خودمون رو بهشون معرفی میکنیم . گفت خوب شیشه تزئینی میذاریم یا ظروف دکوری من چند تا پیشنهاد دادم . گفت دیگه اوکی شده و نمیشه کاریش کرد طبقه های اول و دوم هم همین مدل هست. گفتم مال خودمون رو عوض کن  اونایی که میخوایم بدیم مستاجر باشه هیچی نگفت تا دیروز همینجور که کنار هم نشسته بودیم و گوشیش رو نگاه میکردیم مدل کابینت رو دیدم دور اون بار رو علامت گذاشته بود . کمی تظاهر کردم و گفتم این خط چیه گفت مدل اون قسمت رو با کابینت کار صحبت کردم عوض کردیم به جای اون بار و قفسه بطری و جام دکور زدم . اصلا نگفتم دیدی گفتم این جوری بهتره فقط گفتم شما همیشه بهترین و زیباترین رو برای خونمون میخای و تمام .( نتیجه )مردان زیاد نمیخوان به خانمها رو بدن اما حرفشون منطقی باشه سبک سنگین میکنن قبول و عمل میکنن.

نقل قول
 سپاس شده توسط خانم فسقلی ، Maryam290
۵-مهر-۱۳۹۹, ۰۱:۱۳ عصر
ارسال: #1293
ما داریم تو زمینه دکوراسیون و لوازم خانگی کار میکنیم و یه مطلب راجب کابینت ، راهنمای خرید نکات و نگهداریش آماده کردیم اگه دوست داشتین می تونید مطالعه فرمایید.
در ضمن اگه انتقاد و نظری بود توی نظرات ذکر کنید خوش حال میشیم.

https://baghesalamati.ir/kitchen-cabinet/

[تصویر: ست کابینت]
نقل قول
۱۹-مهر-۱۳۹۹, ۰۳:۳۳ عصر
ارسال: #1294
کابینت ممبران الان متری چقدر؟

آشنایی: ۱۳۹۷/۱۱/۲۷
دوستی: ۱۳۹۸/۹/۲۶
آزمایش خون:۹۹/۸/۲۶
عقد محضری: ۹۹/۹/۹

انتخاب های من بستن

لباس عروسی و نامزدی: مزون لیذا

نقل قول
۱-آذر-۱۳۹۹, ۰۹:۳۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-آذر-۱۳۹۹ ۰۹:۴۲ صبح توسط 78245-نوعروس.)
ارسال: #1295
(۱۹-مهر-۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ عصر)'خانم فسقلی' نوشته است:  کابینت ممبران الان متری چقدر؟

سلام. قیمت کار کابینت می تونه خیلی متغیر باشه و این ارتباط مستقیم داره با اینکه چه پیمانکاری قراره کارو براتون انجام بده. اینکه از چه متریال هایی استفاده می شه توی کار ، چه دستگاهی برش های کارو می زنه ، کی طراحی می کنه فضا رو ، با چه کیفیتی کار تولید می شه و چه نصابی نصب می کنه. همه اینه فاکتورهایی هستن که موقع انتخاب یه پیمان کار باید بهش دقت کنیم. یه کار ممبران خوب و با کیفیت با توجه به اطلاعاتی که من در حال حاضر از بازار دارم از متری 3 میلیون تومن شروع میشه. این قیمت بدون احتساب صفحه رویه کابینت هستش. البته کار های ارزون قیمت تر هم توی بازار هستش اما نمیشه انتظار زیادی از کیفیت کار نهایی داشت. وقتی می گم کار باکیفیت منظورم یه کار توی این سبک و سیاق و این کیفیت هستش:
https://moodkitchen.ir/portfolio/classickitchen/

سلام دوباره. اگر دنبال این هستید که کابینت آشپزخونه خودتون رو عوض کنید و یا نوسازی کنید بهتون پیشنهاد می کنم که مقاله ای که لینکش رو قرار میدم رو مطالعه کنید. دکوراسیون آشپزخونه از جمله موضوعاتی هستش که هر چقدر هم که راجع بهش مطالعه کنیم بازم کمه و هر چقدر که اطلاعات خودمون رو توی این حوزه بالا تر ببریم در نهایت می تونیم خونه ای ناز تر و قشنگ تر طراحی کنیم. این مقاله در مورد 29 فاکتور روز دنیا در طراحی کابینت آشپزخونه هستش. مطالعه کنید و اگر دوست داشتید بههم بگید تا مطالب بیشتری از این دست براتون قرار بدم.تصویر: images/smilies/biggrin.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام