• دکتر فاطمه خانی زاده
  • علیوثوق

ست کابینت

۱۵-مرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۴۴ صبح
ارسال: #31
RE: ست کابینت
سحر جان مبارکه عزیزم، خیلی قشنگه
عزیزم قراره سفید، طوسی بزنی؟
راستی آشپزخونت چند متره و قیمت کابینت برات چند در می آد؟
نقل قول
۱۵-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-مرداد-۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ صبح توسط mahsa 66.)
ارسال: #32
اوا جان قیمت کابینتت چقدر شده؟
ما هم باید برا خونمون کابینت بگیریم
تقریبا اندازه اشپزخونه شماست
نقل قول
۱۵-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ عصر
ارسال: #33
سحر جون واقعا این رنگی که گذاشتی عالیه
منم اگه های گلاس میگرفتم این رنگیشو انتخاب میکردم
نقل قول
 سپاس شده توسط sahar71
۱۵-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۳۴ عصر
ارسال: #34
(۱۵-مرداد-۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ صبح)آوا نوشته است:  سحر جان مبارکه عزیزم، خیلی قشنگه
عزیزم قراره سفید، طوسی بزنی؟
راستی آشپزخونت چند متره و قیمت کابینت برات چند در می آد؟

مرسی عزیزم New1
اره گلم همین رنگی میزنم 99 درصد البته دنبال اینم ببینم وایت واش چطوریه؟؟؟
اشپزخونمون کوچیکه 2.5 در 4.5
گلم من دو جا سوال کردم های گلس صفحه روشم سنگ کرین یکی گفت 11 تومان یکی گفت 7 یا 8 البته خودم نرفتم که سرشونو بخورم ببینم چرا اینقدر اختلاف داره Big Grin
هایکلسو چند ماه پیش به من از 380 تا 420 قیمت دادن
فعلا که با شوشو درگیرم هی میگم بریم واسه کابینت میگه زوده نمیدونم الان چند شدهNew3

خدایا ممنونمHeart
بچه هايي كه رشتتون معماريه من كار كد انجام ميدم اگه خواستين پيام بدين
نقل قول
۱۵-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۵-مرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ عصر توسط sahar_66.)
ارسال: #35
منم آشپزخونم زیاد بزرگ نیست یه جا بهم MDF ترک کار کنن گفت کلا میشه 4200 یه جای دیگه گفت کلا میشه 2500 !!!
این کابینت سازا بعضی وقتا تو اندازه گرفتن اذیت میکنن
ولی تو قرارداد همه چیو بنویسید.مثلا با چه پایه ای و چه نوع دستگیره و چه نوع لولایی باشه, چندتا کشو داشته باشه, ارتفاعش چقدره,تاجش قیمتش جداس یا نه,قسمتی که رو لباسشویی و ظرفشویی میخوره(بدون کابینت ) رو چطور حساب میکنن,اگه ازون کابینتایی که بهش سوپرمارکت میگن بزنن واستون هزینش فرق میکنه

سحر جون به ما گفتن 2 ماهه آماده میشه
نقل قول
 سپاس شده توسط sahar71
۱۵-مرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ عصر
ارسال: #36
وای سحر جون منم میگم طول میکشه میگه نه من سوال کردم گفتن 15 روزه تحویل میدنHuhMad
روزی نیست که ما سر کابینت بحث نکنیماااااNew3
تازه امروز رفته واسه گرمایش از کف
فکر کنم تا به کابینت برسه پولامون تموم میشه مثل قدیمیا به جای کابینت پرده میکشیم Big Grin

خدایا ممنونمHeart
نقل قول
۱۵-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۴۱ عصر
ارسال: #37
سحر جون فکر کنم کابینتت بالای 4، 4.5 بشه
نقل قول
 سپاس شده توسط sahar71
۱۵-مرداد-۱۳۹۱, ۰۴:۳۲ عصر
ارسال: #38
خوب اگه آشنا باشن و سرشون خلوت باشه شاید زودم بدن.به ما که گفتن 3 ماهه انقدر خواهش کردیم که عروسیمونه اینا گفتن باشه 2 ماهه چون گفت هم سرمون شلوغه و هم ماه رمضون ساعت کاریمون کمتر شده
نقل قول
 سپاس شده توسط sahar71
۱۵-مرداد-۱۳۹۱, ۰۵:۰۰ عصر
ارسال: #39
ولى کابینت خونه مادرشوهر من ١٥ روزه اماده شد ٥ روزم نصب بود چون کمد هم داره تو اتاق خوابا واسه این نصبش شد ٥-٦ روز
نقل قول
 سپاس شده توسط sahar71
۱۶-مرداد-۱۳۹۱, ۰۳:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-مرداد-۱۳۹۱ ۰۳:۱۹ عصر توسط sahar71.)
ارسال: #40
(۱۵-مرداد-۱۳۹۱ ۰۲:۴۱ عصر)آوا نوشته است:  سحر جون فکر کنم کابینتت بالای 4، 4.5 بشه

اوا اگه این قیمت بشه که عالیه من کمترین قیمتی که دارم 7 تومنهNew3
شما کجایی گلم؟؟؟به شما چند قیمت دادن؟؟؟

(۱۵-مرداد-۱۳۹۱ ۰۴:۳۲ عصر)sahar_66 نوشته است:  خوب اگه آشنا باشن و سرشون خلوت باشه شاید زودم بدن.به ما که گفتن 3 ماهه انقدر خواهش کردیم که عروسیمونه اینا گفتن باشه 2 ماهه چون گفت هم سرمون شلوغه و هم ماه رمضون ساعت کاریمون کمتر شده

عزیزم من که زبونم مو در اورد از بس گفتم اینارو به شوشو
البته واسه همه چی به حرفم کرده ها مثلا کاشی هی گفت زوده من گفتم نه بگیریم ماه پیش گرفتیم تازه فکر کنم فردا تموم شه چون هفته پیش شروع کرد به کار حالا میگه کابینتو دیگه به حرفت نمیکنم New3

(۱۵-مرداد-۱۳۹۱ ۰۵:۰۰ عصر)sahar paeizi نوشته است:  ولى کابینت خونه مادرشوهر من ١٥ روزه اماده شد ٥ روزم نصب بود چون کمد هم داره تو اتاق خوابا واسه این نصبش شد ٥-٦ روز

گلم شما تهرانی؟؟؟

خدایا ممنونمHeart
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام