• علیوثوق
  • دکتر فاطمه خانی زاده

ست کابینت

۱۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-مرداد-۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ عصر توسط مهسا.)
ارسال: #11
RE: ست کابینت
بچه ها من خونمو با شوشو تصمیم گرفتیم کابینت سفید کنیم
با حاشیه و صفحه مشکی
بعضی از درب ها هم مشکی براق
با کاشی های قرمز
پرده هم سفید با دو ردیف گلای ریز قرمز انتخاب کردم
تمیز و مرتب شد عکس میذارم فعلا کثیف و خاکیه Smile
نقل قول
 سپاس شده توسط فندق ، جواهر ، fereshteh8
۱۱-مرداد-۱۳۹۱, ۰۷:۱۰ عصر
ارسال: #12
جواهر جون میشه بگی این کابینتهایی که عکساشون گذاشتی چه جنسی هستن ؟ کجا میشه همچین کابینتهایی سفارش داد من اصلا آشنایی ندارم ممنون میشم راهنمایی کنید
در مورد قیمتاشم بگید لطف میکنید

قناعت جلوه آرزوهای کوچک و گاه تجلی روحی بزرگ است .
اما ما باید بلند پرواز کنیم .
نقل قول
 سپاس شده توسط جواهر
۱۱-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ عصر
ارسال: #13
(۱۱-مرداد-۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ عصر)جواهر نوشته است:  سحر جون این این اچ دی اف یا سنگ کرین به قشنگی high glass هست؟
برای بدنه کابینت چی استفاده بشه بهتره؟

عزیزم سنگ کرین به نظرم خیلی خوبهHeart ولی قیمتش بالاست ما خونمون های گلس هستش هم درها هم رویه کابینت درهاش مشکلی نداره و خیلی زیباست و با اینکه سفیده با یه دستمال سریع تمیز میشه ولی رو کابینتا مشکی هست و واقعا اعصاب خورد کن هست New3
گلم برای درها های گلس عالیه من که میزنم برای خونه خودم New2
بدنه هم عزیزم حتما mdfکار کن

خدایا ممنونمHeart
بچه هايي كه رشتتون معماريه من كار كد انجام ميدم اگه خواستين پيام بدين
نقل قول
 سپاس شده توسط فندق
۱۲-مرداد-۱۳۹۱, ۰۸:۲۲ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-مرداد-۱۳۹۱ ۰۸:۲۵ صبح توسط ELAHE*SHARGHI.)
ارسال: #14

دوست جونیا اینم یه سری عکس برای ایده گرفتن گذاشتم ... امیدوارم خوشتون بیادNew2New2New2New2

[تصویر: ست کابینت]" alt="تصویر: [تصویر: ست کابینت]" title="تصویر: [تصویر: ست کابینت]" />

Heart

[تصویر: ست کابینت]" alt="تصویر: [تصویر: ست کابینت]" title="تصویر: [تصویر: ست کابینت]" />

Heart

Heart

Heart

خب خب ... اینم بقیه عکسا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا New1New1New1New1New1

Heart

Heart

Heart

Heart

نقل قول
 سپاس شده توسط فندق ، جواهر ، zohi ، sar
۱۲-مرداد-۱۳۹۱, ۱۰:۰۸ صبح
ارسال: #15
بچه ها این عکسای کابینت منه که قراره ساخته بشه، من رنگ کرم ونگه رو به خاطر این که همه جا هس دوس ندارم، میشه تو انتخاب رنگ کمکم کنید
من خودم دوست دارم ترکیب سفید با یه رنگ دیگه باشه یا نسکافه ای با یه رنگ دیگه... بچه ها ممنون میشم کمک کنید. بوووووووووووووس
راستی اون دیوار روبرو ایوونه و اون یکی پنجره آشپزخونه هستش
[تصویر: ست کابینت]
نقل قول
 سپاس شده توسط فندق ، zohi ، sar
۱۲-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-مرداد-۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ عصر توسط sahar71.)
ارسال: #16
(۱۲-مرداد-۱۳۹۱ ۰۶:۵۸ صبح)جواهر نوشته است:  سحر بدنه کابینت های خونه خودتون mdfهستش؟؟؟؟؟؟؟

برای خونه خودت بدنه رو چی میزنی؟رویه ی کابینتت رو چی؟

اره عزیزم mdfهست
اگه میخوای داخلو فلز بزنی اصلا این کارو نکن
عزیزم ما چون خونمون پیش فروش گرفتیم داریم همه کاراشو خودمون میکنیم فعلا کاشی گرقتیم فلاش تانک تو کار گذاشتیم و ایشالا کابینتارم خودم یه طرحی میدم ولی درهاش حتما های گلس میزنم اگه بودجه همسری یاری کنه روشو سنگ کرین میزنم اگه نه hdf میزنم اخه هنوز سرامیکو گرمایش از کف مونده خداااAngel

خدایا ممنونمHeart
بچه هايي كه رشتتون معماريه من كار كد انجام ميدم اگه خواستين پيام بدين
نقل قول
 سپاس شده توسط جواهر
۱۲-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ عصر
ارسال: #17
آوا جون
عکسِ اول سمتِ چپ کابینتا چ جوریاست؟!؟! من متوجه نمیشم
جنسشُ

کلا خیلی نازه آشپزخونه
ولی خو ترکیبِ رنگی ک انتخاب میکنی باعث شیک شدنش میشه
سفید نسکافه ای جالبه
مشکی قرمز کِرم قهوه ای ... همه رنگا قشنگن
من خیلی تخصص ندارم Sad
مبارکت باشه

همیشه عاشق مــــــــــــــــادرتان باشید
چون هــــــــــــــــــچــــــــــــــــگاه .. دیــــــگــــــــــــر مثل او
پیدا نخواهید کرد .. Crying
نقل قول
۱۲-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۵۷ عصر
ارسال: #18
آوا به نظر من همین ترکیب رنگ خیلی شیک میشه.چون مدلت تکراری نیست ,نگران تکرار رنگش نباش

من از ترکیب رنگ نارنجی و سبز هم خیلی خوشم میاد

و یا اینکه میتونی پایینی هارو بنفش و بالایی هارو سفید کنی

New1
نقل قول
 سپاس شده توسط جواهر ، آوا
۱۲-مرداد-۱۳۹۱, ۰۴:۱۲ عصر
ارسال: #19
(۱۲-مرداد-۱۳۹۱ ۰۶:۵۸ صبح)جواهر نوشته است:  [quote='سحرافشاری' pid='471245' dateline='1343835616']
جواهر جون میشه بگی این کابینتهایی که عکساشون گذاشتی چه جنسی هستن ؟ کجا میشه همچین کابینتهایی سفارش داد من اصلا آشنایی ندارم ممنون میشم راهنمایی کنید
در مورد قیمتاشم بگید لطف میکنید

جنسشون high glassهست و به همه کابینت کارها میشه سفارش داد قیمت فک کنم متری بالای 300 تومنه الان

[quote='sahar71' pid='472178' dateline='1343852276']
[quote='جواهر' pid='470456' dateline='1343814619']
ممنون که پاسخ دادین مررررسی

قناعت جلوه آرزوهای کوچک و گاه تجلی روحی بزرگ است .
اما ما باید بلند پرواز کنیم .
نقل قول
 سپاس شده توسط جواهر
۱۳-مرداد-۱۳۹۱, ۰۱:۳۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-مرداد-۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ صبح توسط sahar_66.)
ارسال: #20
الان قیمت ام دی اف از 320 هست تا 400 اینا
های گلاس هم 390 تا 480
البته ام دی اف های طرح چروک یا ضد خش های پی وی سی هم هست که از 550 هست تا 800
بستگی به جاییم که سفارش میدی داره.مثلا ما ام دی اف ترک رو 330 دارن واسمون کار میکنن

من یه مدل سفید صورتی روشن هم دیدم واقعا عالی شده بود فقط حیف ما تو این خونه 1-2 سال میمونیم و نمیخواستیم زیاد هزینه بشه چون اونا های گلاس بودند
نقل قول
 سپاس شده توسط فندق ، جواهر
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام