• مرضیه محمدی
  • تقی زاده

ست دستشویی

۱-مرداد-۱۳۹۰, ۰۱:۴۴ عصر
ارسال: #1
Question ست دستشویی
[تصویر: ست دستشویی][تصویر: ست دستشویی][تصویر: ست دستشویی][تصویر: ست دستشویی][تصویر: ست دستشویی][تصویر: ست دستشویی][تصویر: ست دستشویی]
نقل قول
 سپاس شده توسط محمدمهدی ، golchinshodeh ، param ، kosar ، mina14 ، nilo0 ، maryam_gri ، یاسی ، choobin ، sareh.gh ، parasto parvaz ، mesbah ، asal khano0m ، a123 ، elhaaam ، ملورین ، reddream ، p.amorous ، neda.j ، moje majid ، dream ، sevdayi ، *آوا* ، yalda2013 ، eternal ، سارا66 ، javidan ، فرفری ، نياز ، fandogh ، شیوا جونی ، Fatema414 ، mitra23 ، nasibe_603 ، BaNoO FaRiDeH ، لیلای مجنون ، $saye$ ، tara.r ، سيم سيم ، sm2 ، الهام گل ، MOJDE_19 ، raheleh_fenel ، ایوتوندی ، wish.M.life ، مبیناز ، فروشگاه اینترنتی می شاپ ، sima avini ، mina s rad ، صدف بانو ، ﻛﻴﻤﻴﺎ
۲-مرداد-۱۳۹۰, ۰۲:۰۳ عصر
ارسال: #2
RE: ست دستشویی
سلام

دیشب برای کاری رفته بودیم خیابون بنی هاشم،کلی ست دستشویی قشنگ داشت،مغزم هنگ کرده بود،فکر میکردم بازار بزرگ زیاد داره،ولی بنی هاشم تنوع بیشتری داشت!همه این مدلای فرناز جون رو هم داشت.

میدون رسالت،4 راه بنی هاشم،تمام راسته خیابون دو طرف ست دستشویی داره!

از تیکه ای 28 هزار تا تیکه ای 700 هزار داشت.
نقل قول
 سپاس شده توسط فائزه***٦٨ ، moje majid ، golebahar ، نهالِ آرزو ، Cinderella4 ، Bernadet ، مبیناز ، ida ، ﻛﻴﻤﻴﺎ
۲-مرداد-۱۳۹۰, ۰۲:۲۶ عصر
ارسال: #3
تیکه ای یعنی چی؟دونه ای یاستش؟700هزاره چی هاداشت؟
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲-مرداد-۱۳۹۰, ۰۲:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-مرداد-۱۳۹۰ ۰۲:۳۴ عصر توسط zoha.)
ارسال: #4

تیکه ای یعنی مثلا یه تیکه از یه ست دستشویی 700 تومن. خودش یه دونه است.
نقل قول
۲-مرداد-۱۳۹۰, ۰۲:۳۷ عصر
ارسال: #5
چه خبره مگه طلاست؟؟؟؟؟؟Big Grinروشوی پی وی سی گرفتیم480تومن وسیله هاشوبگیریم700؟
نقل قول
۲-مرداد-۱۳۹۰, ۰۲:۴۸ عصر
ارسال: #6

ببین عزیزم بعضیها نمیدونن پولاشونو چیکار کنن. خب بنده های خدا چقدر برن ماشین و خونه بخرن. بعضیاشون شبا پولاشون رو میریزن تو شومینه بعضیاشونم میرن ست دستشویی دونه ای 700 تومن میگیرن Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط eglantine ، Nooshin As'habi ، p.amorous ، moje majid ، samavati ، dordaneh ، moj moj ، من و خودم ، miss shamim ، *آوا* ، nazi89 ، sogand22 ، niaz87 ، نفس اقایی ، Cinderella4 ، مریم مریمی ، dvr2021
۸-شهريور-۱۳۹۰, ۱۱:۲۳ صبح
ارسال: #7
من رفتم بنی هاشم یه ست فوق العاده خوشگل خریدم حالاعکسشم حتمامیذارم واستون...مرسی مریم جون که راهنمایی کردی
نقل قول
۱۱-شهريور-۱۳۹۰, ۱۰:۴۴ صبح
ارسال: #8
بچه هامن دیروزبرای سنگ آشپزخونه ام رفتم خ شیرازجنوبی تازه اونجا بودکه فهمیدم مرکزاصلی ست دستشویی اونجاست....5-6 برابر بنی هاشم اونجاتنوع داشت...انقدرمدلای قشنگی بودکه نگودرضمن خیلی هم ارزون تر...ستی که من ازبنی هاشم 145 گرفتم گذاشته بودن 120!!!!آقاهه میگفت خ بنی هاشم هم جنساشوازاینجامیبره!
نقل قول
 سپاس شده توسط moje majid ، *آوا* ، a3moon ، سارا-جون ، Cinderella4 ، لی لی 68
۱۱-شهريور-۱۳۹۰, ۱۱:۰۸ صبح
ارسال: #9

مونا جون من هنوز ست دسشویی نخریدم میخواستم برم بنی هاشم پس برم خ شیراز جنوبی؟من فک میکردم اونجا فقط روشویی .. از این چیزها داشته باشه پس ست دستشویی هم داره؟بگم ست دسشویی میخوام خودشون نشونم میدن؟
نقل قول
۳۰-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۴۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-شهريور-۱۳۹۰ ۰۹:۴۲ صبح توسط عروس خانم.)
ارسال: #10
[تصویر: ست دستشویی]

مااین طرح بنفش گرفتیم اولش خیلی دوست داشتم
ولی وقتی اومدم دروازه دولت از این مدلیا ندیدم که بعدش فکرکردم اشتباه کردیم از ایناگرفتیم از مد افتاده Sad
من اهل مد اینا نیستم چیزی که خودم دوست دارم برام مهمه ، ولی دوست ندارم یهویکی بیاد بگه ایناکه از مد افتاده Sad
نقل قول
 سپاس شده توسط mina14 ، asal khano0m ، مانا26 ، eliiiiiiinaz ، جی جی ، neda.gbi ، سيم سيم ، raheleh_fenel ، مبیناز ، admin3
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام