• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

ست دستشویی

۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۱:۴۰ عصر
ارسال: #21
RE: ست دستشویی
عزیزم حماممون از این مدلهاست که شوشو رفته واسش حمام شیشه ای گرفته که توشtv و ضبط cd خور داره اما من اصلا دوسش ندارمSad
من دلم وان میخواددددددددددددددددددددد

به کسانی که پشت سرتان حرف میزنند بی اعتنا باشید، آنها به همانجا تعلق دارند
دقیقا " پشت سرتان"
نقل قول
 سپاس شده توسط .pARIYA ، سيم سيم
۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۵-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ صبح توسط zahra63_10.)
ارسال: #22
امروز یه ست از خیابون شیراز گرفتم . مدل برنزی یا مسی رنگ هست . سه سال ضمانت داشت که رنگش تغییر نمیکنه. راستش هیچ جای دیگه ای رو وقت نکردم برم که مقایسه قیمتی داشته باشم. تیکه هاش دونه بیست و خرده به بالا. همه شون به دیوار وصل میشه و حالت طرح دار داره اتصالش یه جورایی مدل سلطنتی. لبته با ما خوب حساب کرد. مثلا تیکه ای چهل و خرده ای هم داشت. خوشم اومد. چون به طرح قهوه ای کمرنگ کاشی ها میخوره. ست اایینه و زیر ایینه و رول دستمال حوله ای و رول دستمال توالت و جا مسواک و جا مایع دستشویی و جا حوله جی شکل درومد دویست و هفتاد . البته به ما فاکتورهای قبلش رو هم نشون داد که خداییش بعضی هاش رو با تفاوت قیمت بیست تومن بیشتر فروخته بود. حالا دیگه سودش رو احتمالا کرده بوده یا قیافه ی ماها رو خوشش اومده بود!

خدایی این جاها که آدم میره و ست های جدید دستشویی رو میبینه دلش میخواد ! یعنی بشه خونه ی خودمون رو یه روز بگیرم و این خوشگل ها رو توش بزارم! اون وقت همش دلم میخواد برم دستشویی D:
نقل قول
 سپاس شده توسط strips
۳۰-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۱:۵۳ عصر
ارسال: #23
مرسی از نعیمه عزیز

نمیشه چند تا مدل چیدمان واسه نصب سرویسهایی مثل جا صابونی، جا حوله ای، جا مسواکی، جا مایعی و جای دستمال بذارید؟
من نمی دونم سرویسمو باید چطوری نصب کنم!
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۴-خرداد-۱۳۹۱, ۰۵:۴۷ عصر
ارسال: #24
دوستان من یه ستی از شوش خریدم فوق العاده است فوق العاده درسته ارزون خریدم (60 تومن) اما من عاشقشم، از این مدلاست که دو جداره است و بین دو جداره مایعی داره که توش پر از صدف های دریاییه! وااااااااای وقتی تکون میدمش صدفاش جابجا می شد این قدر قشنگه که نگو! درسته از هر چی تاحالا خریدم ارزونتر بوده اما از همه چیم بیشتر دوسش دارم.

"عزیز" تا همیشه در کنارمی!
فرشته کوچولوی من اومد تو آغوشم Heart
خدا جونم دخترمو بازم میسپرم به خودت. خودت مراقبش باش!
نقل قول
 سپاس شده توسط bahare71 ، nasim.h ، کیتی ، .pARIYA
۵-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ صبح
ارسال: #25
(۴-خرداد-۱۳۹۱ ۰۵:۴۷ عصر)anila نوشته است:  دوستان من یه ستی از شوش خریدم فوق العاده است فوق العاده درسته ارزون خریدم (60 تومن) اما من عاشقشم، از این مدلاست که دو جداره است و بین دو جداره مایعی داره که توش پر از صدف های دریاییه! وااااااااای وقتی تکون میدمش صدفاش جابجا می شد این قدر قشنگه که نگو! درسته از هر چی تاحالا خریدم ارزونتر بوده اما از همه چیم بیشتر دوسش دارم.

منم دقیقا همین و گرفتم دوسش دارم زیااااااااااد
حالا واسه حمام چی کار کنم؟؟؟

دوست بی معرفت خر استSad
نقل قول
۵-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۵۴ صبح
ارسال: #26
آتن جان راست میگی؟ وقتی گذاشتی خییییییییییییییییییییلی قشنگ شد؟ خب من می خوام واسه حمام از یه سری ست ساده استفاده کنم آخه حمام که زیاد چیزی نمی خواد! یا می خواد؟؟؟؟؟؟ پس نازه؟ آتنا جان اگه استفاده کردی یا دم دستته میشه واسه رمیصا جان عکسشو بذاری؟ مرسی دوست جونی

"عزیز" تا همیشه در کنارمی!
فرشته کوچولوی من اومد تو آغوشم Heart
خدا جونم دخترمو بازم میسپرم به خودت. خودت مراقبش باش!
نقل قول
۵-خرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ صبح
ارسال: #27
من استفاده نکردم گلم تیر عروسیمه.ولی انقد خشگله فک نکنم دلم بیاد بخوام استفاده کنم D: بیشتر جنبه تزئیینی داره
نه گلم دم دستم نیست ولی من تو شوش 2تا مغازه رو دیدم که چند تا مدل مختلفشو داشت تو رنگهای مختلف

دوست بی معرفت خر استSad
نقل قول
۵-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ عصر
ارسال: #28
(۳۰-شهريور-۱۳۹۰ ۰۹:۴۱ صبح)عروس خانم نوشته است:  [تصویر: ست دستشویی]

مااین طرح بنفش گرفتیم اولش خیلی دوست داشتم
ولی وقتی اومدم دروازه دولت از این مدلیا ندیدم که بعدش فکرکردم اشتباه کردیم از ایناگرفتیم از مد افتاده Sad
من اهل مد اینا نیستم چیزی که خودم دوست دارم برام مهمه ، ولی دوست ندارم یهویکی بیاد بگه ایناکه از مد افتاده Sad

مال من تقریبا ی چیزی تو این مایه هاست

دوست بی معرفت خر استSad
نقل قول
 سپاس شده توسط سيم سيم
۵-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ عصر
ارسال: #29

مال منم همین جوریه آبی سرمه ای هستش توش برگ داره

زندگی زیباست ای زیبا پسند
زنده اندیشان به زیبایی رسند
آنقدر زیباست این بی بازگشت
کز برایش می توان از جان گذشتLub
نقل قول
۳-مرداد-۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ عصر
ارسال: #30
بچه ها منم یه ست کامل تو سبزه میدون دیدم 750 تومن خیلی ناز بود ولی واسم گرونه ، خیابون شیراز مدلهای غیر مارکش قشنگ هست ؟ من از این چینی هایی که گلداره خوشم میاد.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام