• نسیم عقیلی
  • مهناز

ست دستشویی

۳۰-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۴۶ صبح
ارسال: #11
RE: ست دستشویی
بچه ها من محل کارم ملاصدرا بع از شیرازه هر روز این دستشویی ها و ستهای خوشگل و میبینم دلم آب میشه Smile بیاید اینجا خودتون همه رو میبینید نیازی نیست بگی نشون بده

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
 سپاس شده توسط golchinshodeh ، asal khano0m ، satinik ، مبیناز
۳۰-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۴۶ صبح
ارسال: #12

من سفید ساده گرفتم. جنسش چینیه. لبش یه خط نازک نقره ای خیلی کم داره. خودش هم مارپیچه. ساده است.
مهم خودتی. ببین چی دوست داری. من که دیگه فکر حرف این و اون نیستم. هر کی هرچی دلش میخواد بگه.
نقل قول
 سپاس شده توسط asal khano0m ، مبیناز
۳۰-شهريور-۱۳۹۰, ۰۹:۴۸ صبح
ارسال: #13
تو شیراز و بنی هاشم هنوز از این مدلها هست زیاد هم هست مبارکت باشه خوبه بابا 2روز دیگه داغون میشه میخوای بریزی بره مبل که نیست مهم باشه Smile

زندگی لحظه لحظه نو شدن است ساقه و ریشه و درو شدن است
نقل قول
 سپاس شده توسط golchinshodeh ، asal khano0m ، moj moj ، شیوا جونی ، مبیناز
  • تقی زاده
  • گروه ژ
۳۰-شهريور-۱۳۹۰, ۱۱:۱۴ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۳۰-شهريور-۱۳۹۰ ۱۱:۱۴ صبح توسط عروس خانم.)
ارسال: #14
راست میگین دوست جونا، مهم اینه خودمون لذت ببریم
کلاتوی یه روز شاید سرجمع یه ربع اون توباشیم ، تازه ماکه سرکاریم شایدم شبی یه بار Big Grin
نقل قول
 سپاس شده توسط moj moj
۲-مهر-۱۳۹۰, ۰۷:۵۲ عصر
ارسال: #15
من از اینا که به دیوار وصل میشه گرفتم آلمنیوم مات........ اولش خواستم از این جدیدا بگیرم دیدم 2 تا ایراد دارن اول اینکه همشون میشکنن و خود مغازه دار ها هم اینو تایید میکنن که اگه بیافتن میشکنن دوم این که جای حوله و جای دستمال رول دستشویی ندارن و باید از یه چیزه دیگه بخری. و اینکه اگه بشکنن تکشو جدا نمیدن فقط سرویس هست...........
نقل قول
 سپاس شده توسط moj moj
۳-مهر-۱۳۹۰, ۰۱:۱۹ عصر
ارسال: #16
منم استیل گرفتم قشنگه و شیکه البته به نظر خودم...

دوست داشتن از عشق برتر است....
نقل قول
۲۵-آبان-۱۳۹۰, ۱۲:۴۴ عصر
ارسال: #17
سلام به همگی یعنی اگه من پاشم بیام تهران واسه خرید میتونم یه روزه ست دستشویی رو بخرم که معطل نشم چون بالاخره باید به خریدای دیگه هم برسیم واسم خیلی دعا کنید اخه دلهره دارم
نقل قول
 سپاس شده توسط مبیناز
۸-آذر-۱۳۹۰, ۰۳:۱۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۸-آذر-۱۳۹۰ ۰۳:۱۲ عصر توسط parvaneh.)
ارسال: #18
(۲۵-آبان-۱۳۹۰ ۱۲:۴۴ عصر)شکوفه نوشته است:  سلام به همگی یعنی اگه من پاشم بیام تهران واسه خرید میتونم یه روزه ست دستشویی رو بخرم که معطل نشم چون بالاخره باید به خریدای دیگه هم برسیم واسم خیلی دعا کنید اخه دلهره دارم

صلام
عزیزم تهران خیابان شیراز پر از ست دستشویی خوشگل هست - مخصوص تو مغازه های زیر زمینیش ... دو سه ساعته میتونی خرید کنی - دلهره نداشته باشNew1New1 همچین تند تند میگذره که قول میدم بعدا پشیمون میشی که چرا به جای آرامش دلهره داشتی .

صلام یعنی سلام غلیظWinkNew2
نقل قول
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۱:۲۱ عصر
ارسال: #19
وای بچه ها یه چیز میگم نخندیدا
من عقده وان حموم دارمSad
نه خونه مامانم داشتیم و نه اینجا
دلم میخواست وان داشتیم هر شب میرفتم کلی شمع روشن میکردم و ریلکس میشدم

به کسانی که پشت سرتان حرف میزنند بی اعتنا باشید، آنها به همانجا تعلق دارند
دقیقا " پشت سرتان"
نقل قول
 سپاس شده توسط مهتاب010 ، shooka ، NiKtA20 ، حباب ، p.amorous ، busy ، yasi70
۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ عصر
ارسال: #20
(۲۰-ارديبهشت-۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ عصر)sogoli567 نوشته است:  وای بچه ها یه چیز میگم نخندیدا
من عقده وان حموم دارمSad
نه خونه مامانم داشتیم و نه اینجا
دلم میخواست وان داشتیم هر شب میرفتم کلی شمع روشن میکردم و ریلکس میشدم

خب عزیزم اگه تو حمومتون جا دارین بخرین نصب کنید، میتونین کوچیکترم بگیرید. هزینش خیلی نیست. منم خیلی دوس دارم، حتما واسه خونه خودمون میگیرم Smile

لحظه تولد پسرم ناب ترین و بی نظیرترین لحظه زندگیم بود، خدایا شکــــــــــرت Angel
نقل قول
 سپاس شده توسط .pARIYA
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام