• تشریفات صدف
  • سعید عرب

ستاره محبی

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۷-بهمن-۱۳۹۶ ۱۱:۴۴ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
Wink  ستاره محبی
%بازدید عروس
ستاره محبى
جمعه 23 تیرماه 
ساعت 16 تا 18

ستاره محبى متخصص گریم عروس
سینما، تئاتر، تلویزیون
مدرس گریم سینما و زیبایى
با سالها تجربه کار و آموزش در ایران و امارات
داراى مدرک مک کانادا و مدارک بین المللى
گریم متفاوت عروس در سبک لایت و مدیوم با بهترین مواد( شانل ، دیور، استى لادر، مک و.. ) و با ضمانت ماندگارى
تست شینیون و تاج
در مهمترین شب زندگیتان زیباترین میک آپ حق شماست
موبایل : 09101301083

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !
نقل قول
 سپاس شده توسط علی جون ، Tina bride ، بهار مهر ، niloofareabi ، مهتا_ن ، مینانیما ، helma_saadat ، negin.n ، shamimmim ، sahar.banoo ، nikita68 ، nastaran_es ، شاد و خوشبخت ، ناناز عروس ، Rozam ، مریم رایانی ، dianasrv
۲۲-شهريور-۱۳۹۳, ۰۲:۰۷ عصر
ارسال: #2
RE: آرایشگاه گل ( جردن )
دوستان سلام کسی کار ستاره محبی رو تو این سالن دیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عقد92/8/2
نامزدی11/24هتل هما/آتلیه میلاد اسدالهی
عروسی94/2/25/آدم وحوا/آتلیه رابی/لباس پرنویا کانادا
سالگرد95/2/24/خوشبختی/مزون رویال/آتلیه عمارت فردا
گل پوژان/کیک شیرخدایی/میکاپ سپیده فرمانیه
نقل قول
 سپاس شده توسط بهار مهر ، مریم رایانی
۹-اسفند-۱۳۹۳, ۰۷:۱۱ عصر
ارسال: #3
RE: آرایشگاه گل ( جردن )
(۲۲-شهريور-۱۳۹۳ ۰۲:۰۷ عصر)mahya1369 نوشته است:  دوستان سلام کسی کار ستاره محبی رو تو این سالن دیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام من از شاگردان استاد محبی هستم و دوره های گریم عروس و سینمایی را در کلاسهای ایشون گذراندم ... ایشون علاوه بر رفتار بسیار خوب در حرفه شان
هم جزو بهترین ها هستند
نقل قول
 سپاس شده توسط مریم رایانی
۱۰-اسفند-۱۳۹۳, ۰۵:۲۸ عصر
ارسال: #4
RE: میکاپ آرتیست ستاره محبی ( سالن زیبایی گل جردن )
واى چه عجب یه تاپیک از ستاره جون گذاشتید!!! دوست جونا یه دونست بى نظیره!! اخلاقش کارش سلیقش خدارو هزار بار شکر میکنم که پیداش کردم همیشه دعاش میکنم هم به خاطر آرایش و گریم بى نهایت زیبا هم به خاطر مهربونیش که همه استرسامو برطرف کرد. هم سبک لایت داره هم پررنگ تر ولى خیلى شیک. ارایشم تکون نخورد حتى رژ لبم خودم باورم نمیشد وقتى ساعت ٤ صبح بعد از عروسى دیدم میکاپم کامل سرجاشه! خلاصه ستاره جون اگر این پیامو خوندى خواستم ازت تشکر کنم . تو ایران مثل شما خیلى کم داریم. راستى شینیونم هم فوق العاده بود هم نرم هم محکم و ماندگار

ارايشگاه : ستاره محبى بهترينننننن
اتليه : رابى
گل : دوستم
تشريفات : مشيرى عالى
نقل قول
۱۹-اسفند-۱۳۹۳, ۰۸:۳۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-اسفند-۱۳۹۳ ۰۸:۳۴ عصر توسط saharnaz1392.)
ارسال: #5
سلام
من عروس اول اسفند ستاره جون بودم.واقعا واقعا از همه چیز راضی بودم و خیلی خوشحالم واسه انتخابم.با ستاره جون یه روز خیلی خیلی خوب داشتم هم از کارش راضی بودم هم اخلاقش.اول خیلی استرس داشتم که نکنه به نظرم اهمیت نده ولی هم آرایشم هم موهام همه چیزش همونی بود که میخواستم....من یه چیز کلاسیک میخواستم و همونم شد...

راستی عکس اولی که گذاشتن عروس روز قبل بودن که روز عروسیه من واسه آرایش پاتختی شون اومده بودن و من عکس لیتشون رو دیدم

ازت ممنونم ستاره جون

گور بابای بعضیا، سلام عرض میکنم به بعدیا3 (12)
نقل قول
۲۰-اسفند-۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ صبح
ارسال: #6
بچه هایی که عروس ستاره بودین شینیون شمارو کی انجام داد؟؟
نقل قول
۲۲-اسفند-۱۳۹۳, ۰۵:۰۷ عصر
ارسال: #7
بچه ها کار پوستشون خوبه؟؟ کرم نمیماسه رو پوست؟؟؟

من میخام اینجا شهادت بدم که خدا به وعده ش عمل میکنه.
شبنم نظیف: عاااالی مهربووون، همون که میخاستم شدم/ الماس الوند: عاااالی/ ژاو:...
نقل قول
۲۲-اسفند-۱۳۹۳, ۰۵:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-اسفند-۱۳۹۳ ۰۵:۴۰ عصر توسط Tina bride.)
ارسال: #8
(۲۰-اسفند-۱۳۹۳ ۱۱:۲۱ صبح)asali نوشته است:  بچه هایی که عروس ستاره بودین شینیون شمارو کی انجام داد؟؟

شینیون منو لیلا انجام داد میدونم که فقط با لیلا کار میکنه کار لیلا هم حرف نداره

(۲۲-اسفند-۱۳۹۳ ۰۵:۰۷ عصر)علوس نوشته است:  بچه ها کار پوستشون خوبه؟؟ کرم نمیماسه رو پوست؟؟؟

علوس جون کلاً خیالت راحت میشه با خودش صحبت کنى مواد کارش عالیه همش بهترین برند الان جدیداً دمو پوست میزاره براى عروساش قبلا نبود دمو ولى بازهم عالى بود چون کارش بیشتر گریمه زیرسازیش حرف نداره من که هرکسى دیدم گفته راضى بوده خودم هم که خیلى خوشحالم از انتخابم

نقل قول
 سپاس شده توسط asali ، علوس
۳-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۳:۲۳ عصر
ارسال: #9
حدود قیمت اینجا چقدره؟ تینا جون شما چه خدماتی تو پکیجت بود؟

نامزدی 95/6/10 آرایشگاه:بهاره اله وردی دوست داشتنی و بدترین انتخابم ملکه زیبا تصویر: images/smilies/angry.gif
عروسی: 4فروردین 96
تالار100%
خونه 100%
جهیزیه 100%
آرایشگاه100%
آتلیه 100% 
لباس عروس وداماد100%
گل 100%
کیک؟
نقل قول
۴-ارديبهشت-۱۳۹۴, ۰۸:۱۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۴-ارديبهشت-۱۳۹۴ ۰۸:۱۵ عصر توسط Tina bride.)
ارسال: #10
مرضیه جون پکیجشون کامله همه چیز داره انصافاً هیچى کم نمیزاره ستاره براى عروسهاش اپیلاسیون کامل ناخن دست و پا ابرو تاج رنگ مو حتى دکلره بدن جدیداً براى دوستم یک میکاپ رایگان هم براى پاتختیش گفته میزاره قبلاً نداشت اینو برو با خودش صحبت کن راه میاد

قیمتش از ١/٢٠٠ تا ٢/٥٠٠ شده

نقل قول
 سپاس شده توسط dianasrv
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام