• آرایشگاه مدیس
  • آذینرو

سبزی خردکن

۱۰-تير-۱۳۹۶, ۰۶:۲۴ عصر
ارسال: #101

RE: سبزی خردکن
بودجعه؟؟
نقل قول
۱۷-شهريور-۱۳۹۶, ۰۱:۰۹ عصر
ارسال: #102
نازگل جون بدون درنظر گرفتن قیمت، سبزی خردکن خوب چه مارکی رو پیشنهاد میدین؟ سبزی خردکنی ک موتورش قوی باشه با ماندگاری بالا.
خیلی ممنون از لطفت
نقل قول
۱۷-شهريور-۱۳۹۶, ۰۱:۴۰ عصر
ارسال: #103

باران
تو سبزی خوردکن میخوتی؟یا خردکن ؟
اندازه و حجمش برات مهمه؟؟؟
نقل قول
 سپاس شده توسط baran89
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۱۷-شهريور-۱۳۹۶, ۱۱:۵۲ عصر
ارسال: #104
(۱۷-شهريور-۱۳۹۶ ۰۱:۴۰ عصر)nazgol22 نوشته است:  باران

والا فرقشون نمیدونم چیه. اگه خردکن بخرم میتونم باهاش سبزی هم خرد کنم؟ حجمش درحد متوسط باشه.

نقل قول
۱۸-شهريور-۱۳۹۶, ۰۳:۳۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۸-شهريور-۱۳۹۶ ۰۳:۳۶ عصر توسط nazgol22.)
ارسال: #105

ببین
این مارکها بچه داشتن راضی بودن
اول
سبزایران
بیتا
سبزه ریزه
کننود
اینم تجربه بچه ها برای بهتر خوردشدن و نخوه کارباهاش
ا همیشه بعد استفاده و شستن تیغه حتما تیغه رو چرب کنین این خیلی مهمه و اینکه سبزی هارو مثل سبزی خوردن تکه تکه کنین و من بعد از شستن سبزی یه سفره رو میز یا زمین پهن میکنم وروی اونو یه پارچه میکشم که مخصوص این کاره و سبزیام رو پهن میکنم و پنکه روجلوش روشن میکنم تا نیم ساعت و مدام سبزی رو زیرو رو میکنم تا ابش بره بعد کمی میریزم تو سبزی خرد کن و روشن میکنم و حین چرخش تیغه چند دسته دیگه میپاشم روش نه اینکه بندازم توش یهویی که تیغه بایسته

'baran89 dateline='' نوشته است:  
'nazgol22 dateline='' نوشته است:  باران

والا فرقشون نمیدونم چیه. اگه خردکن بخرم میتونم باهاش سبزی هم خرد کنم؟ حجمش درحد متوسط باشه.

اره با خرذکن میشه اگه فقط برای خودت میخوای و خیلی مصرف نداری سبزی خوردکن جدا نخر
از همون خردکن غذاساز یا خردکن تک کاره یا گوشتکوبت استفاده کن
البته دستگاه سیری خردکن یکم حرفه تر خورد میکنه نسبت به خرذکن ولی خوب جاگیرتره
نقل قول
 سپاس شده توسط baran89
۱۹-اسفند-۱۳۹۷, ۰۹:۲۱ عصر
ارسال: #106
بچه ها. نازگل جان میشه به منم کمک کنید؟ خیلی فوری امشب یا فردا باید از دیجی کالا سفارش بدم.
مادرشوهرم خردکنش خراب شده. برای ریز کردن پیازچه، سبزی های دسته ای کوچیک مثل جعفری و شوید و ریز کردن پیاز
نیاز به خرد کن داره. باید زود سفارش بدم که به موقع به دستم برسه کادوی مناسبتی هستش.
فقط هم از دیجی کالا میخوام بخرم. میشه چندتا لینک از دیجی بهم بدین.
مصرفش هم فقط واسه موارد بالا. میخوام جنسش خوب باشه با دوبار مصرف کند نشه. نمیدونم پارس خزر خوبه؟ چه مارکایی خوبن؟

شیوا جون هر جا که هستی خدا پشت و پناهت باشه عزیز دلم
دلم خیلیییییی برای بچه های قدیمی اینجا تنگ شده مخصوصا بچه های تایپیک عطر و لوازم آرایش. چه روزایی با هم داشتیم. همه دیگه رفتن و جمع پراکنده شده. حیف...
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام