• دکتر فاطمه خانی زاده
  • علیوثوق
نظرسنجی: ساید چی خوبه عزیزم؟
ال جی
فریجیدر
جنرال الکتریک
ویرپوول
سایر
[نمایش نتایج ]
توجه: این یک نظرسنجی عمومی است و سایر کاربران می‌توانند رای شما را ببینند.

ساید بای ساید

۲۴-شهريور-۱۳۹۹, ۱۲:۱۱ عصر
ارسال: #6461
RE: ساید بای ساید
(۱۱-شهريور-۱۳۹۹ ۰۸:۱۹ عصر)'nazgol22' نوشته است:  اره خوبه نظرات سایتها خارجی همه خوب بود
قیمتش چنده الان

چه خوب خداروشکر بالاخره پرونده یخچالمم بستم تصویر: images/smilies/biggrin.gif
۴۶ خریدمش من.

نقل قول
۱۴-مهر-۱۳۹۹, ۰۸:۱۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۴-مهر-۱۳۹۹ ۰۸:۳۹ صبح توسط من و عشقم.)
ارسال: #6462
بچه ها اینایی که گارانتی اصلی نیستن مثل همین که تو آنتیک کالا زده و به قولی بانه ای هستن چجوری اعتماد میکنید میخرید؟
آخه مثلا داداش من کولر گازی معمولی اوجنرال از نمایندگی خرید بعد ما با همون مبلغ مدل اینورترش از بانه خریدیم از نظر ظاهری خیلی شبیه هست با مدل مشابهشا ولی پول برقش از اون مدل معمولیش که از نمایندگی گرفتیم بیشتر میشه خب معلومه قطعات داخلش فرق داره
یدونه هم دوسال پیش الجی گرفتیم صدای زیادی داره نسبت به اصلش که دیدم معلومه اصل نیست فقط برند الجی خورده
پسر خاله مامانم هم فوت کرده الان ولی اون موقع که زنده بود تو امین حضور فروشگاه داشتن می‌رفت یخچال ایرانی می‌گرفت مدلای مشابه بعد میبرد برند الجی و سامسونگ و دوو روش میزد بدون گارانتی میفروخت
مثلا الان یخچالای ایرانی دیپوینت یا بنس دیدید کپی الجی هست از کجا میدمیدونید همینا نیست فقط برند الجی رو روش زدن مثلا
من نمیتونم به این بدون گارانتی ها با این اوصاف اعتماد کنم که مثلاً موتور یخچال همون باشه
الان خواهر شوهرم یخچال ساید بای ساید میخواد دوو کسی راضی بوده تا 45 اینا چی خوبه
می‌خوام بدونم

الان این چهاردر هایسنس 25 تومنه کسی راضی بوده
https://www.3rah.net/product/rq-56wc4sa-white/

افراد موفق کارهایی را انجام میدهند که افراد ناموفق تمایلی به انجام آنها ندارند.‏
برندگان در زندگی تسلیم نمیشوند.‏
برندگان هنگام سختی ها باز نمی ایستند.‏
برندگان،هرگز اجازه نمیدهند کسی رویای آن ها را بدزدد!
نقل قول
 سپاس شده توسط خانم فسقلی
۱۴-مهر-۱۳۹۹, ۰۹:۲۸ صبح
ارسال: #6463
مثلا ساید بای ساید 28 فوت بکو دیدم 40 تومن
بعد ساید 29فوت دوو موتور اینورتر که ضمانت ده ساله موتور هم داره 33 تومن
آدم میمونه چی انتخابکنه

افراد موفق کارهایی را انجام میدهند که افراد ناموفق تمایلی به انجام آنها ندارند.‏
برندگان در زندگی تسلیم نمیشوند.‏
برندگان هنگام سختی ها باز نمی ایستند.‏
برندگان،هرگز اجازه نمیدهند کسی رویای آن ها را بدزدد!
نقل قول
 سپاس شده توسط خانم فسقلی
۱۸-مهر-۱۳۹۹, ۱۲:۴۵ صبح
ارسال: #6464

من و عشقم
پیچ اینستا من ببین تو امضام ادرسش هست
تو یک پست در مورد وسایل فیک و اصل و تفاوت توضبخ دادم

بچه ها اين پيچ اينستا منه دوست داشتيد فالو كنيد
nazgol22nowaroos
نقل قول
 سپاس شده توسط من و عشقم
۱۹-مهر-۱۳۹۹, ۰۲:۵۴ عصر
ارسال: #6465
سلام دوستان عزیز
تو این شرایط خاص کشور و وضع قیمت ها با کلی گشتن آخر ساید ال جی j247  با ظرفیت ۲۸ فوت خریدم الان که نظر ها رو خوندم خیلی ها نوشته بودن ۲۸ کوچیکه خیلی دودل شدم
برم عوض کنم ؟؟

نقل قول
 سپاس شده توسط خانم فسقلی
۱۹-مهر-۱۳۹۹, ۰۳:۱۵ عصر
ارسال: #6466
(۱۹-مهر-۱۳۹۹ ۰۲:۵۴ عصر)'Zibbbaaa' نوشته است:  سلام دوستان عزیز
تو این شرایط خاص کشور و وضع قیمت ها با کلی گشتن آخر ساید ال جی j247  با ظرفیت ۲۸ فوت خریدم الان که نظر ها رو خوندم خیلی ها نوشته بودن ۲۸ کوچیکه خیلی دودل شدم
برم عوض کنم ؟؟

منم 28 فوت خریدم، البته سامسونگ دو در
خونه خودمونم 28 فوت داریم؛ ببین یخچال خوب و کاملا مناسبه، ولی فریزیرش به نسبت یخچال کوچیکتره ولی جاداره .. اینطور هم نیست چون کوچیکتر باشه جادار نباشه، نه خوبه. البته ما فریزر جدا هم داری
راستش من خودم همین فوت رو ترجیح دادم
بستگی به فریز کردنت هم داره، ولی به نظرم اگه اصولی و مرتب بچینی کافیه .. طبیعتا" فوت های بزرگتر جای بیشتری دارن و جای بیشتری میخوان از نظر فضا
باز نظر خودت و طرز استفادت مهمهتصویر: /images/smilies/new/new1.gif

٦ آبان تصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۲۰-مهر-۱۳۹۹, ۰۸:۰۶ صبح
ارسال: #6467
(۱۹-مهر-۱۳۹۹ ۰۲:۵۴ عصر)'Zibbbaaa' نوشته است:  سلام دوستان عزیز
برم عوض کنم ؟؟

زیبا جون اولا یخچالت مبارکه عزیزم.دوما به نظرم اگه امکانش هست عوض کن.28 خیلی کوچیکه.من 30 دارم.گاهی اوقات میگم کاش32 داشتمتصویر: images/smilies/rolleyes.gif

نقل قول
۲۴-دي-۱۳۹۹, ۰۵:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۴-دي-۱۳۹۹ ۰۵:۴۳ عصر توسط rm1386.)
ارسال: #6468
دوستان یه مشکلی برام پیش اومده میشه لطفا کمکم کنید. من یخچالم ساید الجی Door-in-Door  SX-B532S هست، 5 سالی هست دارمش و هیچووقت مشکل نداشته ولی الان سه روزه سمت یخچال بشدت سرد می کنه حتی مواد غذایی مثل میوه و ... یخ زده بود (حالت انجماد سطحی) که دیروز که برقمون دو ساعتی قطع شد کلشو تمیز کردم دیگه تا شب چک کردم فکر کردم خوب شده الان دوباره بشدت سرد کرده و حس میکنم بازم کم مونده مواد غذایی یخ بزنن. توی دفترچه ش هم میخوندم نوشته احتمالا دما رو سرد تنظیم کردید ولی من مثل قبل گذاشتمش.
لازمه به الجی زنگ بزنم سرویس کار بیاد؟ شما تجربه شو داشتید؟

عروسی:94/6/20
حنابندون:94/6/11
عروسی و حنابندونم بینهایت عالی بود، همه چی بهترین شد، فوق العاده خوش گذشت،دلم تنگ شده واسش، خدای خوبم شکرت،خودت هوامونو داشته باش.
نقل قول
۲۴-دي-۱۳۹۹, ۰۷:۲۸ عصر
ارسال: #6469

اره زنگ بزن حتما به خدمات پس از فروش
اگه هم محتفظ بزق نداره براش بخر حتما

بچه ها اين پيچ اينستا منه دوست داشتيد فالو كنيد
nazgol22nowaroos
نقل قول
 سپاس شده توسط rm1386
۲۴-دي-۱۳۹۹, ۰۷:۵۷ عصر
ارسال: #6470
(۲۴-دي-۱۳۹۹ ۰۷:۲۸ عصر)'nazgol22' نوشته است:  اره زنگ بزن حتما به خدمات پس از فروش
اگه هم محتفظ بزق نداره براش بخر حتما

مرسی. نه همیشه محافظ داره.

عروسی:94/6/20
حنابندون:94/6/11
عروسی و حنابندونم بینهایت عالی بود، همه چی بهترین شد، فوق العاده خوش گذشت،دلم تنگ شده واسش، خدای خوبم شکرت،خودت هوامونو داشته باش.
نقل قول
 سپاس شده توسط nazgol22
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام