• لوستر
  • جوهرات نوبل
نظرسنجی: ساید چی خوبه عزیزم؟
ال جی
فریجیدر
جنرال الکتریک
ویرپوول
سایر
[نمایش نتایج ]
توجه: این یک نظرسنجی عمومی است و سایر کاربران می‌توانند رای شما را ببینند.

ساید بای ساید

۱۱-بهمن-۱۳۹۳, ۰۷:۳۰ عصر
ارسال: #4501
RE: ساید بای ساید
ساید سامسونگ یه مدلش 5.130 تومن داره تو سایتا بزنی میبینی
نقل قول
 سپاس شده توسط lmina
۱۱-بهمن-۱۳۹۳, ۰۷:۳۴ عصر
ارسال: #4502
من وایت هاوس 30 فوت خریدم..
تو فامیلم چند نفر داشتن همه راضی بودند...
نقل قول
 سپاس شده توسط Tara94
۱۲-بهمن-۱۳۹۳, ۱۲:۲۸ صبح
ارسال: #4503
(۱۱-بهمن-۱۳۹۳ ۰۷:۰۸ عصر)lmina نوشته است:  تو نمایشگاه لوازم خانگی ساید امرسان بود پارس بود چندتا مارک دیگه هم بودن رنج قیمت همشون هم 3.500تا 4.500 بود!
در صورتی که ساید سامسونگ فکر نمیکنم زیر 7 باشه!

عزیزم یخچال جزئ مهمترین وسایل آشپزخونه اس که تا مدتها باید ازش استفاده کنی.به نظرم از یه وسیله دیگه ات بزن،مثلا" من خودم سرویس چینیم رو 300تومن گرفتم ولی برقیام خییییلی برام مهم بودن.به نظرم فکر ساید ایرانی رو نکن.من به جنسای ایرانی اونم ساید اعتقادی ندارم.البته این نظر منه.اون دوستمونم گفت :سامسونگ مونتاژه ایرانه.درست.ولی مهم قطعاته که همه اصله.
در ضمن کی گفته ساید سامسونگ زیر 7 تومن نیست.من سایدمو 5 تومن خریدم تازه سفیدش 4700 بود.فکر نمیکنم در عرض 1سال خیلی بالا رفته باشه.عکسشو دو ص قبل گذاشتم.New1
به نظر من یخچال فریزر سامسونگ وحتی ال جی به ساید ایرانی شرف داره.بازم میگم این نظره منه البته.باز خودت بهتر شرایط خودتو میدونی.Wink

خدايا شكرت به خاطر داشتن بهترين شوهر دنيا شكرت
خدایا شکرت بخاطر داشتن دختر نازم
خدایا هییییچ کس رو با بچه امتحان نکن
نقل قول
 سپاس شده توسط ..elham.. ، ghazalleh ، lmina
  • آرته
۱۲-بهمن-۱۳۹۳, ۰۸:۴۴ صبح
ارسال: #4504
(۱۲-بهمن-۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ صبح)bahar khanoum نوشته است:  
(۱۱-بهمن-۱۳۹۳ ۰۷:۰۸ عصر)lmina نوشته است:  تو نمایشگاه لوازم خانگی ساید امرسان بود پارس بود چندتا مارک دیگه هم بودن رنج قیمت همشون هم 3.500تا 4.500 بود!

عزیزم یخچال جزئ مهمترین وسایل آشپزخونه اس که تا مدتها باید ازش استفاده کنی.به نظرم از یه وسیله دیگه ات بزن،مثلا" من خودم سرویس چینیم رو 300تومن گرفتم ولی برقیام خییییلی برام مهم بودن.به نظرم فکر ساید ایرانی رو نکن.من به جنسای ایرانی اونم ساید اعتقادی ندارم.البته این نظر منه.اون دوستمونم گفت :سامسونگ مونتاژه ایرانه.درست.ولی مهم قطعاته که همه اصله.
در ضمن کی گفته ساید سامسونگ زیر 7 تومن نیست.من سایدمو 5 تومن خریدم تازه سفیدش 4700 بود.فکر نمیکنم در عرض 1سال خیلی بالا رفته باشه.عکسشو دو ص قبل گذاشتم.New1
به نظر من یخچال فریزر سامسونگ وحتی ال جی به ساید ایرانی شرف داره.بازم میگم این نظره منه البته.باز خودت بهتر شرایط خودتو میدونی.Wink

عزیزم مدل شما 23 فوته راضی هستی از اندازش؟
نقل قول
۱۲-بهمن-۱۳۹۳, ۱۰:۲۶ صبح
ارسال: #4505
عزیزم به نظر من هم ساید ایرانی نگیر اگر هم دوست داری بگیری اسنوا بگیر هر کی داشته راضی بوده

من عاشق همسرمم Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط lmina ، ..elham..
۱۲-بهمن-۱۳۹۳, ۰۲:۵۸ عصر
ارسال: #4506
اره اسنوا باز توی مارک های ایرانی یکم بهتره وگرنه به نظر منم که برو سراغ ال جی و سامسونگ

صدایی تو جهانم نیست فقط تصویر میبینم Smile
نقل قول
 سپاس شده توسط lmina ، Mashhad-Supervisor ، ..elham..
۱۲-بهمن-۱۳۹۳, ۰۳:۰۱ عصر
ارسال: #4507
سلام بچه هاا..من سولار و لباسشویی و ظرفشویییم و الجی گرفتم رنگ سفید..حالا ساید و نمیدونم سامسونگ بگیرم یا بنتلی الجی!!! برام خیلی مهمه یخچال خوشگل باشه ..سایدای سامسونگ قشنگن ..بنتلی هم جدیده مدلش ..به نظرتون چیکا کنم؟؟

عروسی 27 آذر 94
آرایشگاه:مریم رهنما
آتلیه : باراد آریا
لباس:مزون هستی
تمام انرژی های مثبت و واسه قشنگ ترین روز زندگیم جذب میکنم
نقل قول
 سپاس شده توسط ..elham..
۱۲-بهمن-۱۳۹۳, ۰۴:۰۲ عصر
ارسال: #4508

I hear and I forget

I see and I remember

I do and I understand

Wink
نقل قول
 سپاس شده توسط naz-banoo ، FaRzAnEh 731
۱۲-بهمن-۱۳۹۳, ۰۴:۲۵ عصر
ارسال: #4509
(۱۲-بهمن-۱۳۹۳ ۰۸:۴۴ صبح)ghazalleh نوشته است:  
(۱۲-بهمن-۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ صبح)bahar khanoum نوشته است:  

عزیزم مدل شما 23 فوته راضی هستی از اندازش؟

گلم من کاملا" راضیم تو پستای قبلیمم توضیح دادم و عکسم گذاشتم.حالا باز به خودتون مونده.به نظرمن 23 واسه 5نفرم کافیه. خود من آشپزخونه ام خیلی جمع و جوره.به نظرم اگه ساید بزرگتر میگرفتم دیگه تو آشپزخونم جایی برای راه رفتن نداشتم.

خدايا شكرت به خاطر داشتن بهترين شوهر دنيا شكرت
خدایا شکرت بخاطر داشتن دختر نازم
خدایا هییییچ کس رو با بچه امتحان نکن
نقل قول
 سپاس شده توسط ..elham..
۱۲-بهمن-۱۳۹۳, ۰۹:۳۶ عصر
ارسال: #4510
عزیزم عکس یخچالت کجاس من ندیدم.
اقا اگه میشه تو اون تاپیک قیمت هم بزنید............

New2
نقل قول
 سپاس شده توسط ..elham..
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام