• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس
نظرسنجی: ساید چی خوبه عزیزم؟
ال جی
فریجیدر
جنرال الکتریک
ویرپوول
سایر
[نمایش نتایج ]
توجه: این یک نظرسنجی عمومی است و سایر کاربران می‌توانند رای شما را ببینند.

ساید بای ساید

۱۲-بهمن-۱۳۹۰, ۰۹:۰۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۲-بهمن-۱۳۹۰ ۰۹:۱۱ عصر توسط هاله.)
ارسال: #31
RE: ساید بای ساید
یخچال های ویرپول که با نام ایتالیایی تو بازار هستن، اصلا ایتالیایی نیستن. ما خیلی تو نت هم گشتیم. نفهمیدیم اینا ساخت کجان. فقط می دونم الکندی الکترونیات و عبد گروپ تو دبی، مسئول این یخچالاست. من اصلا نمی خوام کیفیت اینا رو زیر سوال ببرم ( دو تا از آشنایان دارن و راضین)، ولی ترجیح میدم جنسی رو بخرم که میدونم کجا داره تولید میشه و گارانتی داره.

طراحی داخلی PSHW6YGZSS GE خیلی قشنگه ولی 26 فوته و هیچ تضمینی واسه خدماتش وجود نداره (به رغم تبلیغاتی که فروشنده ها می کنن)، همین طور اگه قاب یخساز در بیاد می بینین که به شدت پلاستیکیه. آدم می ترسه یهو 5 تومن پول بی زبونو بده، یهو بگن یه قطعه-ش خراب شده و در ایران وجود نداره. ریسکش زیاده. از طرفی هم ممکنه سالها کار کنه و اصلا خراب نشه.

مدل جدید 33 فوتی LG به پای GE نمیرسه، ولی خیلی خودشو نزدیک کرده. حدود 1.5 ارزون تره و شنیدم که اگه یخچال خراب باشه و قطعه نباشه، با جا عوضش می کنن (البته از فروشنده های LG نشنیدما Big Grin). چراغای LED اضافه کرده که باعث زیباییش شده و دو فن داره. من به کیفیتش اطمینان نداشتم ولی دیدم مدل مشابه امریکاییش هم داره تولید میشه:
http://www.lg.com/us/refrigerators/lg-LS...frigerator
همین طور دیدم LG با مدل های آمریکایی مثل ویرپول و جنرال رقابت می کنه و بعضی مدلاش جز ده مدل برتر دنیاست:
http://side-by-side-refrigerator-review....eviews.com

نکته جالب تر اینکه در امریکا LG با ویرپول و جنرال تقریبا هم قیمته ولی در ایران 1 تا 2 تومن اختلاف قیمت دارن!!!

دلم میگه جنرال، عقلم میگه LG!!
نقل قول
۱۴-بهمن-۱۳۹۰, ۰۹:۰۹ عصر
ارسال: #32
(۱۱-بهمن-۱۳۹۰ ۰۹:۲۸ عصر)هاله نوشته است:  یه ساید جدید LG اومده، 33 فوت!!! دو تا فن داره. یه فن برای یخچال و یکی برای فریزر. خوبیش اینه که دیگه مث قدیم مواد داخل یخچال بوی فریزر نمی گیرن. از بین سایدایی که من دیدم (جنرال،زیمنس،LG و ویرپول)، فقط یه مدل جنرال این حالتو داره. ولی جنرالش خیلی گرونه.

ما بلاخره نفهمیدیم چی شد! یه سری میگن همه مدلاش دو فن داره، یه سری هم میگن نه!
خلاصه گویا همه مدلاش یک موتور داره و دو فن جدا.
نقل قول
۲۷-بهمن-۱۳۹۰, ۱۱:۱۸ عصر
ارسال: #33
من سامسونگ خریدم. خیلی هم راضی ام. خوشگل هم هست.ال جی شانسیه. من چند مورد تو اقوام دیدم خراب شده.

٢١ اردیبهشت آغاز آرامشم.خدایا شکرت به خاطر همه چیز .
آدرس اینستام shahrzad_salon
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • گروه ژ
۲۷-بهمن-۱۳۹۰, ۱۱:۳۷ عصر
ارسال: #34
من امروز رفتم سامسونگ مدل فرنچ گرفتم. هم خوشگله هم جا داره..... بابت گارنتی و خدمات پس از فروششم خیالم راحته
ال جی هم فکر کنم به ما نمیفته. هرچی ازش خریدیم فوری خراب شده.... ولی سامسونگ عالیه
نقل قول
۹-اسفند-۱۳۹۰, ۰۴:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۹-اسفند-۱۳۹۰ ۰۴:۴۳ عصر توسط Melina.)
ارسال: #35
بچه ها کسی بلومبرگ نخریده؟؟؟؟؟من بلومبرگ 30فوت ساید بای ساید خریدم کسی اطلاعی راجع بهش نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نقل قول
۹-اسفند-۱۳۹۰, ۰۴:۵۴ عصر
ارسال: #36
فریجیدر عالیه

بزرگترین آرزوم خدمت به مردمه
نقل قول
۱۴-اسفند-۱۳۹۰, ۱۱:۰۲ صبح
ارسال: #37
RE: ساید چه مارکی بخرم بهتره؟
من ال جی گرفتم خیلی هم راضیم قیمتش هم فکر کنم الان همین حدود 2300-2400 باشه...

Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط مهشاد ، mina747
۱۴-اسفند-۱۳۹۰, ۱۱:۰۳ صبح
ارسال: #38

ال جی
نقل قول
 سپاس شده توسط مهشاد
۱۴-اسفند-۱۳۹۰, ۱۱:۱۷ صبح
ارسال: #39
دوو خوبه ؟میگن برا عروس زشته دوو بخره !!!!

درزندگي هيچ چيز ارزشش را ندارد ...........جز محبت!!
نقل قول
 سپاس شده توسط mina747
۱۴-اسفند-۱۳۹۰, ۱۲:۰۳ عصر
ارسال: #40
سامسونگ از همه بهتره

آرش اما همچنان خاموش،
از شکاف دامن البرز بالا رفت.
وز پی او، پرده های اشک پی درپی فرود آمد.Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط mahboob banoo
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام