• مرضیه محمدی
  • لی لی رضایی

سایت ارزانلود (لاغری و تناسب اندام در خانه)

۲۲-دي-۱۳۹۲, ۰۵:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-شهريور-۱۳۹۳ ۰۳:۴۸ عصر توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #1
سایت ارزانلود (لاغری و تناسب اندام در خانه)
گزارشگر نوعروس:
امروز سایت ارزانلود رو براتون معرفی می کنیم که در زمینه فروش DVDهای ورزشی و لاغری و تناسب اندام مشغول به فعالیت هست و قراره کاربری با نام mitra8 از امروز پاسخگوی شما عزیزای ما باشه.

رفع مسئولیت:
سایت نوعروس صرفا معرفی کننده بیزنس ها می باشد و هیچ گونه دخالتی در خرید یا فروش محصولات ندارد (مگر در مواردی که صراحتا اشاره شده باشد) و هرگونه مسئولیت در قبال کسب و کار آنها را از خود سلب می نماید.
در همین راستا کپی مدارک شناسایی و آدرس ارزانلود نزد سایت محفوظ است تا در صورت مطالبه مراجع ذیصلاح، در اختیار ایشان قرار بگیرد.

از زبان ارزانلود:
دوستای عزیزم سلام
مفتخریم که در خدمت شما دوستان عزیز هستیم. سایت ارزانلود در زمینه فروش برترین دی وی دی های ورزشی، لاغری و تناسب اندام فعالیت دارد، بی شک هممون میدونیم که در این دوران بهترین و عاقلانه ترین راه برای لاغری-چاقی-کاهش سایز و فرم دهی بدن ورزش هست.

من با شما هستم و هر سوالی که داشته باشید پاسخگو خواهم بود.

لیست دی وی دی های فرو شگاه ارزانلوود رو میتونید با کلیک روی لینک زیر ببینید

جهت مشاوره رایگان میتونید با شماره تلفن 34416610 041 تماس بگیرید

همچنین تمامی محصولاتمون دارای تضمین هستند.

راستییییییی برای هر خرید یک اشانتیون میتونید انتخاب کنید(به جز محصولاتی که به صورت پک و یا مجموعه هستند)

هزینه ارسال برای دوستهای تبریزی عزیز رایگان هست

دی وی دی ها با قاب سخت و کاور اورجینال ارائه میشن

تاپیکمون جهت رسیدگی به درخواستها و مشکلات خریدارهای عزیزمون افتتاح شده. پس در ادامه با شما هستیم ...
نقل قول
 سپاس شده توسط sevdayi ، nasibe_603 ، تكتم ، ماهی قرمز ، گلنازوسعید ، Sefeid ، reyhaneh25 ، mahsa khanome aidin
۲۲-دي-۱۳۹۲, ۰۶:۵۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-تير-۱۳۹۴ ۰۴:۵۴ عصر توسط mitra8.)
ارسال: #2
RE: سایت ارزانلود (لاغری و تناسب اندام در خانه)
سلام دوستای گلم من میترا هستم مشاور سایت ارزانلود در جهت فروش کاملترین دی وی دی های ورزشی-لاغری-فرم دهی-حاملگی -ورزش چهره-ورزش کودکان و ...
میتونم برای انتخاب ورزش و رژیم بهتر کمکتون کنم تا بتونید تو مدت زمان کمتری به اون نتیجه ای که میخواهید برسید.

دی وی دی ها با قاب سخت و کاور ارائه میشن

لیست دی وی دی های فرو شگاه ارزانلوود رو میتونید با کلیک روی لینک زیر ببینید
http://arzanload.ir/index.php?route=prod...ry&path=60

همچنین تمامی محصولاتمون دارای تضمین هستند.

Heartهزینه ارسال برای دوستهای تبریزی عزیز رایگان هستHeart

این جا جهت رسیدگی به درخواستهااا و مشکلات خریدارهای عزیزمون افتتاح شده.ممنون میشم به دوستانتون معرفی کنین و اگر کمکی خواستین در خدمتتون هستم New1

در ضمن اگر من نبودم و سوالی داشتین ممنون میشـــــــــم برام پیغام خصوصــــــی بزارین و یا با این شـــــــــماره ها 041-34416610 و09141055963تماس بگیرین در سریعترین زمان پاسخگو خواهم بود

خب دوستای گلم برای شروع می خوام رژیم کالری شماری رو براتون معرفی کنم چون بهترین رژیم همراه ورزش هست چون از همه غذاها استفاده میشه و اصلا محدودیتی وجود نداره .. شما می تونین هر روز هر چی دوست دارین میل کنین فقط باید کالری های مصرفیتونو داشته باشین مثلا اگر مصرف روزانه کالری بدن 2000 تا باشه با کم کردن 550 تا در 14 روز میشه یک کیلو لاغر شد و اگه این عمل همراه با ورزش باشه در 14 روز دوکیلو وزنتون کم میشه

یه لینک براتون میزارم که کالری شماری کامل توضیح داده شده ،روش کلیک کنید تا براتون باز بشه

میترا هستم مشاور سایت ارزانلود (لاغری و تناسب اندام در خانه) تو صفحه انجمن هاي نوعروس / خانه داری نوعروس / زیبایی ، سلامتی و تندرستی توی تاپیکم منتظرتونم♥
بعد از مشاور آنلاین سایت انجمن و آپلود سنتر فروشگاه هم راه اندازی شد Lub
نقل قول
 سپاس شده توسط topol ، sevdayi ، amitida ، تكتم ، ماهی قرمز ، گلنازوسعید
۲۲-دي-۱۳۹۲, ۱۱:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-دي-۱۳۹۲ ۱۱:۱۴ عصر توسط mitra8.)
ارسال: #3
(۲۲-دي-۱۳۹۲ ۱۰:۵۴ عصر)zori نوشته است:  قد 157 . وزنم 57. سن 25 سال.

عزیزم وزن شما مطلوب هست ووزن ایده آلت 56.7
کالری مصرفیه روزانت 1641 هست بدون ورزش اگه دوس داری کم بشی باید 550 تا کمتر بخوری
اگه ورزش دوس داری خبرم کن برات بگم چیا برات خوبن

(۲۲-دي-۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ عصر)ماهتیسا نوشته است:  قد 161 و وزن 63.سن 25

وزن ایده آلت 59.6
کالری روزانت بدون ورزش 1719
اگه می خوایی ورزش هم برات بگم که با 550 تا کالری که ازین کم میکنی توی 14 روز 1 کیلو همراه با ورزش 2 کیلو کم میکنی عزیزم

(۲۲-دي-۱۳۹۲ ۱۰:۴۷ عصر)topol نوشته است:  من قدم 168 است و وزنمم 67 و سنم 20

1780 کالری روزانت بدون ورزش
62.1 وزن ایده آلت هست عزیزم

میترا هستم مشاور سایت ارزانلود (لاغری و تناسب اندام در خانه) تو صفحه انجمن هاي نوعروس / خانه داری نوعروس / زیبایی ، سلامتی و تندرستی توی تاپیکم منتظرتونم♥
نقل قول
 سپاس شده توسط topol ، ماهی قرمز
  • گروه ژ
  • تشریفات وندا
۲۲-دي-۱۳۹۲, ۱۱:۲۵ عصر
ارسال: #4
(۲۲-دي-۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ عصر)mitra70 نوشته است:  سلام من دوست دارم 5 کیلو لاغر کنم
قدم 158 و وزنم 55 کیلو هست و2 هفتس با fit clob ,کانال gem life ورزش میکنم

عزیزم شما وزنت نرمال هست احتمالا دوس داری مانک باشی گلم
برا سریع لاغر شدن من شاونتی رو معرفی می کنم
http://arzanload.ir/index.php?route=prod...uct_id=162

اما اگه دوس داری فرم بگیری جیلیان - سودابه یزدی - جنت رو معرف یمیکنم
http://arzanload.ir/index.php?route=prod...duct_id=50

نقل قول
 سپاس شده توسط mitra70 ، ماهی قرمز
۲۲-دي-۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-دي-۱۳۹۲ ۱۱:۵۳ عصر توسط mitra8.)
ارسال: #5
سلام
قد 163 . وزن 63 سن 31

شیرین جونم
وزن ایده آلت 61.1
میزان کالری مصرفی روزانت بدون ورزش 1695
Heart
درباره ورز شهم خواستی پیغامبده توضیح بدم New1

(۲۲-دي-۱۳۹۲ ۱۱:۳۱ عصر)سبزپری نوشته است:  سلام من 158سانتیمتر+94کیلو-30سال
میدونم خیلی چاقم توروخداکمکم کنید چقدر درروزبخورم وبه نظرشماتاعید چقدرمیتونم با این روش کم کنم؟ اگه ورزشم بیشتر باشه میتونم در14روزبیشتراز2کیلوکم کنم

عزیزدلم نگران نباش New1
وزن ایدهآلت : 57.4

کالری مصرفی روزانت بدون ورزش : 2041
ببین گلم شما 14 روز بدون ورز با این رژیم یه کیلوکم میکنی اما با ورزش دوکیلو
پس حتما ورز شکن
اما چون وزنت بالای 80 هست برای این که بدنت آسیب نبینه سودابه یزدی برات خوبه چون مرحله به مرحله هم لاغر میشی هم فرم میگیری
http://arzanload.ir/index.php?route=prod...duct_id=50
تا عید اگه مدام ورزش کنی ین ی6 روز در هفته ورزش کنی و کالری شماریتو رعایت کنی م یتون تا 9 تا 10 کیلو کم کن یالبته بگم سعی کن آرووم لاغر شی تا برگشت نداشتهباشه و بدنت سرحال بمونه
HeartNew1

نقل قول
 سپاس شده توسط ماهی قرمز
۲۳-دي-۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-دي-۱۳۹۲ ۱۱:۰۳ صبح توسط mitra8.)
ارسال: #6
(۲۳-دي-۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ صبح)مین مینا نوشته است:  من قدم 162 وزنم 69 و سنم 27 هستش.
که تو 2ماه گذشته با کم خوردن (کالری شماری که البته تنبلی کردم درست بشمرم فقط یه هفته شمردم) 5 کیلو کم کردم.عاشق ورزش کردن هستم البته نه بدنسازی و وزنه. ولی از ورزش نا امید شدم.چون بیشتر چاقی من بالاتنه هستش مخصوصا شکم و پشت سوتین و هر وقت باشگاه میرم پاهام آب میشه.
توی سایت شما رو که نگاه کردم تنوع خیلی زیاد بود.میشه راهنماییم کنید بگید کدوم برنامه برای من مناسبه ؟
ممنونم.

Heart سلام عزیز دلم
وزن ایده آلت 60.4 هست
کالری مصرفی روزانت بدون ورزش 1779 کالری شماری خیلی آسونه گلم فقط باید بهش عادت کنی یه مدت کالریهای غذاها رو بشمری همه رو حفظ میکنی دیگه نیازی نمیشه که همش بری سرچ کنییه پک ورزشی دارم مخصوص بالاتنه هست عزیزم فقط رو بلاتنه کار میکنه خیلی عالی هست لینکش هم اینه گلم:
http://arzanload.ir/index.php?route=prod...uct_id=157
دو نو ع فرمت داره یکیش پک با منوی ارجینال و فارسی(با قابلیت پخش در تمامی پلیرها)
دومی پک با فرمت divx(قابل پخش در پلیرهای با قابلیت پخش avi)
بعد خرید هم من برنامه انجام هفتگی این ورزشها رو برا میدم که راحت انجام بدی گلم
سوالی بود در خدمتمNew1

(۲۳-دي-۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ صبح)faarima نوشته است:  قد 173 وزن 73 سن 25

New1سلام عزیزم ممنون از سوالت
وزن ایده آلت میشه 68.8
کالری مصرفی روزانت بدون ورزش 1860

اگر حدود 550 کالری در روز کمتر مصرف نمایید ،طی 14 روز یک کیلو گرم از وزنتان کم می شود که به همراه ورزش کردن دو کیلو گرم از وزنتان در همین مدت زمان کاسته می شود
HeartHeartNew1
سوالی درباره وزش و یا همین رژیم داشت یدر خدمتم عزیزم

نقل قول
 سپاس شده توسط مین مینا ، گلنازوسعید
۲۳-دي-۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-دي-۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ صبح توسط mitra8.)
ارسال: #7
(۲۳-دي-۱۳۹۲ ۰۹:۰۱ صبح)havva70 نوشته است:  قد 160 وزن 57 سن 22
من دوست دارم کمرم باریک بشه با بقیه قسمتهای بدنم مشکلی ندارم و اندازشو دوست دارم

Heart
وزن ایده آل : 56.3
کالری مصرفیه روزانت : 1664

این پک ورزش مخصوص لاغری شکم ،پهلوها و کمر به سبک بازیگران هالیوودی
http://arzanload.ir/index.php?route=prod...uct_id=133
سوالی بود درخدمتم
اگر خواستی سفارش بدی خبرم کن یا خواستی از سایت خرید کنی حتما در قسمت توضیحات بنویس از نو عروس سفارش پک دادی
ممنون New1

(۲۳-دي-۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ صبح)susi نوشته است:  سلام من 159 و 51 هستم

سلام گلم وزنت مطلوب هست و وزن ایده آلت 58.1
کالری مصرفیه روزانت : 1576 هست
اگر حدود 550 کالری در روز کمتر مصرف نمایید ،طی 14 روز یک کیلو گرم از وزنتان کم می شود که به همراه ورزش کردن دو کیلو گرم از وزنتان در همین مدت زمان کاسته می شود.

برای ورزش هم خواستی در خدمتتم چون برای هر یکی از اندامها برای فرم دهیشون سی دی ورزش یداریمNew1

نقل قول
۲۳-دي-۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ عصر
ارسال: #8
(۲۳-دي-۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ عصر)نیلوفربی بی نوشته است:  سلام عزیزم . خوشحالم که اومدی !

قد من 1.76 وزنم 64 سن من هم 29 سال ...

سلام عزیزدلم مرسی گلم New1
عزیزم شما وزن ایده آلت 71.2 ینی خیلی وزن کم داری الان البته مونده به سلیقه و خواست خودت گلم
اینم کالری مصرفی روزانت 1740 اگه دوس داری چاق شی باید 550 تا بیشتر بخوری گلم اگه نه م یخوای همین وزنوداشته باشی همون 1740 تا رو بخور
درباره ورزش هم بگم تو چاقی و لاغری کنار کالری شماری عال یجواب میده
اگه بخوای چاق بشی بعد ورزش باید سریع غذا بخوری ولی اگه میخوای لاغر شی باید دو ساعت فاصله بدی بعد غذا بخوری
ورزشهامون هم همه جوره داریم عزیزم از فکر کنم دوس داشته باشی فرم بدی به اندامت مثلا بالا بردن باسن و قلمبه کردنش
اگه دوس داشتی و می خوای م یتونم راهنماییت کنم New1New1

نقل قول
 سپاس شده توسط نیلوفربی بی
۲۳-دي-۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-دي-۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ عصر توسط mitra8.)
ارسال: #9
(۲۳-دي-۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ عصر)susi نوشته است:  
(۲۳-دي-۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ صبح)susi نوشته است:  سلام من 159 و 51 سنمم 23
باسنم صافه میخوام یکم برجسته شه س ی ن ه ا مم شل میخوام سفت شن باید چکار کنم؟

عزیزم میشه کمکم کنی که بدنم فرم بگیره؟New2

سلام گلم ببخش ندیده بودم نوشتتو اخه پیغام خصوصی هم زیاددارم تا اونا رو جواب بدم ازینجا غافل میشم ببخش گلم
Heart
بله حتما عزیزم
برا برجستگی باسن اینو داریم خیلیا باهاش کار کردن و خیلی راضی هستن مجموعه ای از رقصهای بسیار زیبای برزیلی,حرکات کاردیو,حرکات کششی و sculpying جهت فرم دهی به باسن هست
http://arzanload.ir/index.php?route=prod...uct_id=142

و اما برا برجسته شدن س ی ن ه اینو پیشنهاد میدم عزیزم

(۲۳-دي-۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ عصر)mitra8 نوشته است:  
(۲۳-دي-۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ عصر)susi نوشته است:  
(۲۳-دي-۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ صبح)susi نوشته است:  سلام من 159 و 51 سنمم 23
باسنم صافه میخوام یکم برجسته شه س ی ن ه ا مم شل میخوام سفت شن باید چکار کنم؟

عزیزم میشه کمکم کنی که بدنم فرم بگیره؟New2

سلام گلم ببخش ندیده بودم نوشتتو اخه پیغام خصوصی هم زیاددارم تا اونا رو جواب بدم ازینجا غافل میشم ببخش گلم
Heart
بله حتما عزیزم
برا برجستگی باسن اینو داریم خیلیا باهاش کار کردن و خیلی راضی هستن مجموعه ای از رقصهای بسیار زیبای برزیلی,حرکات کاردیو,حرکات کششی و sculpying جهت فرم دهی به باسن هست
http://arzanload.ir/index.php?route=prod...uct_id=142

و اما برا برجسته شدن س ی ن ه اینو پیشنهاد میدم عزیزم

عزیزم اگه خواستی سفارش پکهای ورزشیمونو بدی
حتما خبرم کن تا برات یه اشانتیون هم بزارم New1
یادت نره گلم New1

نقل قول
۲۳-دي-۱۳۹۲, ۰۱:۴۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-دي-۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ عصر توسط mitra8.)
ارسال: #10
(۲۳-دي-۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ عصر)nafasak نوشته است:  من قدم 160 هست وزنم 58 سنم 26
یه کوچولو شکم در اوردم میخام حدودا 4 تا 5 کیلو کم کنم
مصرف کالری روزانه ام چقد باید باشه واسه کم کردن؟

گلم شما 1653 کالری مصرفیه روزانت هست اگهمیخوای کم بشی باید 550 تا کمتر بخوری ینی 1103تا
اینجوری 1 کیلو تو ی14 روز کم میکنی اما اگه همراه ورزش باشه 2 کیلو در 14 روز کم میکنی
برای لاغریه شکمت اینو پیشنهادمیدم این پک کاملشه
http://arzanload.ir/index.php?route=prod...uct_id=143
اما اگه دوس داری با رقص همراه باشه و حرکاتت زمینی نباشه پک شاونی رو پیشنهاد میدم خودم این پکو دارم و خیلی عالیه
قسمت هیپ هاپیش شکم رو عالی کممیکنه

راستی اگه خواستی سفارش بدی حتما خبرم کن تا برات یه اشانتیون هم بزارم عزیزم New1New1

(۲۳-دي-۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ عصر)tiamo نوشته است:  سلام.قدم 169.وزنم 58.سن 28.

وزنت مطلوبه هزیزم اینم وزن ایده آلت65.7
1661 کالری مصرفیه روزانت هست که اگه دوس داری وزنت بالا بره 550 تا بیشار میخوری اگه نه می خوای همن وزنت ثابت بمونه 1661 کالری که مصرف می کنی رو حفظ کن
برا تناسباندام و فرم دهی و .. در خدمت هستم New1

نقل قول
 سپاس شده توسط tiamo
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام