• مدیس
  • دکتر فاطمه خانی زاده

سالن عروس و زیبایی الی بانو

۱۲-خرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۰۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۶ ۱۰:۳۲ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
سالن عروس و زیبایی الی بانو

سالن عروس و زیبایی الی بانو متخصص در امر زیبایی مفتخر است میزبان شما بانوی زیبای ایرانی باشد

از مدل های عروس ما همه روزه دیدن فرمایید

مجموعه ای از بهترین میکاپ، شینیون، رنگ و مش، کاشت ناخن، بافت و اکستنشن، کوپ و ابرو 

تلگرام:
سالن زیبایی الی
اینستاگرام:
elibanoomakeup

میکاپ آرتیست:
المیرا الناز
با مدیریت:
المیرا منشی زاده

آدرس :
بیست متری افسریه، بین 15 متری اول و دوم، مقابل بانک کشاورزی، طبقه دوم، سالن عروس و زیبایی الی
تلفن :
33814596
33814597
موبایل:
09123347817
09013347817

نقل قول
 سپاس شده توسط نلی جون ، shadi.maman ، ninaaa ، yarauf ، topol ، eternal ، nasibe_603 ، mahya1369 ، *kija* ، عروس الماس ، 3vda ، ملودی21 ، samane74 ، عـــروس دریایی
۱۲-خرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۱۹ عصر
ارسال: #2
RE: سالن عروس الی (پاسداران - افسریه) ، المیرا و الناز
بچه ها اونایی که عروس اینجا بودید واقعا" راضی هستین؟
نقل قول
۱۲-خرداد-۱۳۹۳, ۱۱:۰۷ عصر
ارسال: #3
من عروس المیرا تو گل آرا بودم هزاربار دیگه هم برگردم بازم عروس خودش میشم عاشقشم ماهه
برای عروسی برادرم هم رفتم پیشش بازم بی نظیر بود همه میگفتن از عروس بهتر شدم
الان هم برای عروسی جاری ام خیلی دنبالش گشتم دوباره مرداد ماه میرم پیشش واقعا بی نظیرع
نقل قول
 سپاس شده توسط lovelygirl26
۱۳-خرداد-۱۳۹۳, ۰۶:۲۸ صبح
ارسال: #4
قیمت آرایش ویژه غیر عروسش رو کسی میدونه؟

پروردگارا تو تکراري ترين ” حضور ” روزگار مني
و من عجيب ؛ به آغوش تو
از آن سوي فاصله ها
خو گرفته ام . . .
نقل قول
 سپاس شده توسط mahya1369
۱۳-خرداد-۱۳۹۳, ۰۴:۱۹ عصر
ارسال: #5
(۱۲-خرداد-۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ عصر)shadi.maman نوشته است:  من عروس المیرا تو گل آرا بودم هزاربار دیگه هم برگردم بازم عروس خودش میشم عاشقشم ماهه
الان هم برای عروسی جاری ام خیلی دنبالش گشتم دوباره مرداد ماه میرم پیشش واقعا بی نظیرع

شادی جون کارش بیشتر تو چه سبک هایی هستش؟غلیظه یا لایته؟
نقل قول
 سپاس شده توسط mahya1369
۱۳-خرداد-۱۳۹۳, ۰۴:۵۱ عصر
ارسال: #6
شادی جان من دوس دارم یه آرایش لایت با یه گریم خوب داشته باشم بنظرت به دردم میخوره؟خیلی واسم مهمه ها
نقل قول
۱۳-خرداد-۱۳۹۳, ۰۷:۱۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۳-خرداد-۱۳۹۳ ۰۷:۱۶ عصر توسط shadi.maman.)
ارسال: #7
(۱۳-خرداد-۱۳۹۳ ۰۴:۱۹ عصر)باد صبا نوشته است:  
(۱۲-خرداد-۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ عصر)shadi.maman نوشته است:  من عروس المیرا تو گل آرا بودم هزاربار دیگه هم برگردم بازم عروس خودش میشم عاشقشم ماهه

شادی جون کارش بیشتر تو چه سبک هایی هستش؟غلیظه یا لایته؟

عزیزم همه سبکی کار میکنه این مهمه که خودت چی میخوای مامانمو لایت آرایش کرد منو مدیوم دختر خاله ام غلیظ واقعا حرفه ایه

(۱۳-خرداد-۱۳۹۳ ۰۴:۵۱ عصر)دخترشیرازی نوشته است:  شادی جان من دوس دارم یه آرایش لایت با یه گریم خوب داشته باشم بنظرت به دردم میخوره؟خیلی واسم مهمه ها

عزیزم مطمئنم بری سبکشو ببینی میپسندی از گریم سینمایی گرفته تا گریم و میکاپ و رو عالی انجام میده تماس بگیر برو کاراشو ببین اگه با سلیقت جور بود انتخابش کن ولی من که تا الان هر مراسمی رفتم راضی بودم کاملاًNew1
نقل قول
 سپاس شده توسط nasrin_71
۱۴-خرداد-۱۳۹۳, ۰۸:۱۷ صبح
ارسال: #8
(۱۳-خرداد-۱۳۹۳ ۰۴:۵۱ عصر)دخترشیرازی نوشته است:  شادی جان من دوس دارم یه آرایش لایت با یه گریم خوب داشته باشم بنظرت به دردم میخوره؟خیلی واسم مهمه ها

عزیزم تا چه قیمتی میخوای؟ من قیمت جدیدعروس یا میکاپ های اینجا رو نمی دونم ولی احتمالا از جاهای دیگه باید کمتر باشه.
اگه قیمتش برات مهم نباشه برای آرایش لایت و گریم خوب گزینه های خیلی بهتر دیگه ای هستن.
من 3تا از دوستام با المیرا عروس شدن و یکی آرایش ویژه برای نامزدی. من خیلی دوست نداشتم. غلیظ بود آرایشاشون وچشمهارو خیلی تیره میکنه
بازم برو از نزدیک کاراششو ببین. قطعا سلیقه ها فرق میکنه شاید تو خوشت بیاد Wink

پروردگارا تو تکراري ترين ” حضور ” روزگار مني
و من عجيب ؛ به آغوش تو
از آن سوي فاصله ها
خو گرفته ام . . .
نقل قول
۱۴-خرداد-۱۳۹۳, ۱۲:۱۰ عصر
ارسال: #9
Heart RE: سالن عروس الی (پاسداران - افسریه) ، المیرا و الناز
من تا دو تومن میتونم هزینه کنم اما بیشتر نه.لباسم ام یه مدل ساده ی اروپایی میخوام بدم بدوزن با یه تاج خیلی ساده حتی سرویس طلام ام خیلی ساده و ظریفه واسه همین یه آرایش خیلی ساده و اروپایی میخوام طوریکه بیشتر گریم باشه.
نقل قول
۱۴-خرداد-۱۳۹۳, ۰۹:۲۶ عصر
ارسال: #10
(۱۴-خرداد-۱۳۹۳ ۱۲:۵۷ عصر)shadi.maman نوشته است:  عزیزم آرایش کاملاً سلیقه ایه،برو ببین سبکش میاد دستت،ا گه یک آرایش کاملاً لایت میخوای فکر.کنم مرضیه محمدی گزینه خوبی باشه

الان مرضیه تو همین سالن هستش؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام