• آرایشگاه مدیس
  • باغ vp

سالن شهره دوستی

۷-مرداد-۱۳۹۸, ۰۲:۵۸ عصر
ارسال: #1
سالن شهره دوستی
سالن شهره دوستی

سعادت آباد،بلوار فرحزادی،بین بلوار دریا و دادمان،نبش بوستان دوم شرقی،سالن شهره دوستی،طبقه دوم
تماس:۰۹۱۲۰۴۶۰۹۰۰ - ۸۸۰۸۸۰۹۳۰۰۵

دیدم راجع به این سالن تاپیکی وجود نداره حس کردم حیفه.چون خودم بعد ااز کلی گشتن،اینجا رو انتخاب کردم و امروز قرارداد بستیم
اگه شما هم در رابطه با این سالن تجربیاتی دارین لطفا به اشتراک بذارید

برای مراسم عقدم
آرایشگاه:پرنسس،90درصد راضی
آتلیه:آلیس:90درصد راضی
تالار:باغ تالار یاس فرحزاد:90درصد راضی

خداکنه تو عروسیمم درهمین حد راضی باشمEmbarrased
نقل قول
۲۳-مرداد-۱۳۹۸, ۰۶:۴۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-مرداد-۱۳۹۸ ۰۷:۰۶ عصر توسط ❤Lilinaz❤.)
ارسال: #2
RE: سالن شهره دوستی
بالاخره جشن خواهرم هم گذشت و حالا میتونم درباره این سالن نظر بذارم.هم خواهرم و هم من و مامانم تو این سالن آماده شدیم.میکاپ هر سه تامون رو سیما انجام داد و شینیون هامون رو طوبی
روز قبلش به خواهرم گفتن برای شیو صورت و اصلاح ابرو بره سالن و منم همراهش رفتم تا ناخن هام رو مانیکور و طراحی کنم..سالن شون تو دو تا طبقه مجزاست.یه طبقه فقط مخصوص میکاپ و شینیونه و یه طبقه مخصوص کارهای دیگه مثل رنگ مو،ناخن و ...و بنظرم این مجزا بودن خیلی خوبه
روز مراسم هر سه تامون میخواستیم ساعت پنج عصر آماده باشیم.چون روز شلوغ و پرعروسی بود به خواهرم گفتن قبل از ساعت یازده اونجا باشه.من و مامانم ساعت دوازده و نیم رسیدیم سالن..خواهرم از یه ساعت و نیم زودتر از موعد، کاملا آماده بود اما متأسفانه کار من خیلی طول کشید و ساعت هفت تونستم از سالن بیرون برم که باعث شد نتونم طبق برنامه ریزی مون همراه خواهرم برم آتلیه و نزدیک بود برای عقدش هم بموقع نرسم اما تو این دیر آماده شدن خودم هم مقصر بودم چون تو سالن برای عکس و استوری گرفتن،زیادی وقت تلف کردم

از برخورد پرسنل خیلی خیلی راضی بودیم.هم میکاپ کارمون،سیما و هم شینیون کارمون،طوبی و هم دستیارهای هر دوشون بحدی خوش اخلاق و مهربون بودن که مطمئنم رفتار خوب شون استرس رو از هر عروسی دور میکنه.مدیریت سالن،خانم دوستی هم خیلی مهربون بودن و نگران بودن که دیرم نشه
درباره میکاپ،خیلی خیلی راضیم از کار سیماجون.برای هر کدوم مون یه سبک میکاپ متفاوت انجام داد و آرایش من و مامان و خواهرم اصلا شبیه هم نشد.متاسفانه تالار خیلی بدی انتخاب کرده بودیم و اتاق عقد کولر نداشت و سالن تالار هم خیلی گرم بود و در تمام طول مراسم شرشر عرق میریختم.با اینحال کرمم پاک نشد و آرایشم کثیف یا پخش نشد.مژه ها رو برای هر سه تامون دونه ای کار کردن،ابروهام رو همونطور ک دوس داشتم هاشوری پر کردن.کانتورینگ کامل انجام دادن و برای تک تک مراحل از خودمون هم نظر خواستن.تمام شب فامیلا هم میپرسیدن برای آرایشت کجا رفتی.مثل عروسک شدی
درباره شینیون مامان و خواهرم شینیون باز انتخاب کردن من شینیون جمع..من موهای خیلی کم پشتی دارم بحدیکه کف سرم کاملا پیداست و موهام کوتاه هم هست.بعضی از سالنها کلا کار موهای من رو قبول نمیکنن و میگن پوستیژ بذاری بهتره.اما طوبی با مو اضافه برام شینیون انجام داد،مو اضافه ها رو از دو رنگ متفاوت انتخاب کرد تا ظاهر طبیعی تری پیدا کنه و خیلی رو شینیونم کار کرد.بنظرم کسی ک بتونه موهای من رو شینیون کنه یعنی از پس هر مدلی برمیاد
تو مدتی ک تو سالن بودیم چن تا از عروس های خانم دوستی رو هم دیدیم و همه شون خوب بودن بنظرم.مخصوصا دو تا مدل عروس هم آماده کرده بودن که اونا محشر شده بودن
در مجموع از انتخاب سالن دوستی و سیماجون راضی بودیم و توصیه میکنم این سالن رو هم تو لیست بازدیدتون بذارید

برای مراسم عقدم
آرایشگاه:پرنسس،90درصد راضی
آتلیه:آلیس:90درصد راضی
تالار:باغ تالار یاس فرحزاد:90درصد راضی

خداکنه تو عروسیمم درهمین حد راضی باشمEmbarrased
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام