• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

سالن سمیرا مرتضوی

۲۳-اسفند-۱۳۹۷, ۰۸:۴۵ عصر
ارسال: #321
RE: سالن سمیرا مرتضوی "آخرین بازدید عروس سال97" از 20 تا 24 اسفند،فرصت استثنایی
تصویر: ./uploads/201903/post_97641_1552583733_1d8a67e7dc5f5ab6a4301898d337aa28.attach

فایل‌های ضمیمه
.jpg  SLIDE8.jpg (اندازه: 232.81 KB / دانلودها: 1)
نقل قول
۲۴-اسفند-۱۳۹۷, ۰۸:۵۴ عصر
ارسال: #322
RE: سالن سمیرا مرتضوی "آخرین بازدید عروس سال97" از 20 تا 24 اسفند،فرصت استثنایی
بچه ها سلام، امیدوارم حال همه تون خوب باشه ! تصویر: /images/smilies/new/lub.png بهار هستم و هفتم اسفند ماه عروس سمیرا جون بودم تصویر: /images/smilies/new/angel.png تو روزی که بهترین روز زندگیم بود، خیلی خوشحال بودم که این سالن و سمیرا جون و برای میکاپ عروسم انتخاب کرده بودم ! خیلی دوستون دارم و ممنون بابت همه چی .... تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

عروس اسفند ماه 97 سمیرا مرتضوی
نقل قول
۲۶-اسفند-۱۳۹۷, ۱۲:۳۸ عصر
ارسال: #323
RE: سالن سمیرا مرتضوی
سلام به همگی تصویر: /images/smilies/new/embarrased.png منم نیلوفرم و عروس دهم اسفند ماه سمیرا جون. مرسی که عروساتونو تو این سایت ثبت نام می کنید تا بتونن نظراتشونو اینجا بنویسن تصویر: /images/smilies/new/lub.png من تو بهترین روز زندگیم، تو سالن شما با بهترین آدمای دنیا آشنا شدم. آدمایی که منو به آرزوم رسوندن تصویر: /images/smilies/new/angel.png از همه تون ممنونم و براتون آرزوی برکت و موفقیت دارم  تصویر: /images/smilies/new/new1.gif(نیلوفر عصار)

عروس اسفند ماه 97 سمیرا مرتضوی
نقل قول
  • اساطیر
  • بهرام بابایی
۲۸-اسفند-۱۳۹۷, ۱۱:۱۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-اسفند-۱۳۹۷ ۱۱:۲۲ عصر توسط میکاپ آرتیست سمیرا مرتضوی.)
ارسال: #324
RE: سالن سمیرا مرتضوی "آخرین بازدید عروس ویژه امسال: 15، 16 و 17 اسفند"
(۱۵-اسفند-۱۳۹۷ ۰۲:۲۱ صبح)'الهام زینلی' نوشته است:  سلام من عروس ۲۵ اردیبهشت ۹۷ سالن سمیرا مرتضوی هستم.سمیرا جون با تیم شون جوِ صمیمی ایجاد کردن. با مشاوره خوبشون خیالم راحت شد چون خیییییلی نگران آرایشگاه بودم

مرسی الهام جان برای تعریفت ! خوشحالم که از آرایشت راضی بودی ! تصویر: /images/smilies/new/lub.png  همیشه خوشبخت و سلامت باشی عزیزم تصویر: images/smilies/heart.gif

(۲۴-اسفند-۱۳۹۷ ۰۸:۵۴ عصر)'Bahar17' نوشته است:  بچه ها سلام، امیدوارم حال همه تون خوب باشه ! تصویر: /images/smilies/new/lub.png بهار هستم و هفتم اسفند ماه عروس سمیرا جون بودم تصویر: /images/smilies/new/angel.png تو روزی که بهترین روز زندگیم بود، خیلی خوشحال بودم که این سالن و سمیرا جون و برای میکاپ عروسم انتخاب کرده بودم ! خیلی دوستون دارم و ممنون بابت همه چی .... تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

سلام بهار عزیز! باعث افتخاره مجموعه ما بوده که ما رو تو بهترین روز زندگیت انتخاب کردی! امیدوارم از ما راضی بوده باشی ! چیزی به اومدن فصل زیبات نمونده خانم بهار...... جوونه بزن ! زیبا شو .....تصویر: /images/smilies/new/lub.png

نقل قول
۱۱-فروردين-۱۳۹۸, ۰۵:۲۶ عصر
ارسال: #325
سلام به همه دوستای گلم، ساناز هستم، عروس اسفند ماه سالن سمیرا مرتضوی تصویر: /images/smilies/new/angel.png حدود یک سال و نیم پیش با سالن سمیرای عزیزم و گروه حرفه ای و خوش انرژیشون آشنا شدم. تمام این مدت رو انتظار کشیدم تا روز جشن عروسیم برسه و بهترین روز زندگیمو از صبح زود با سمیرا جونم و توی سالن خوب و مثبتشون شروع کنم.

نمیتونم وصف کنم برای خوانندگان این متن که چقدر خوشحالم و چقدر از انتخابم راضی ام. همه چیز بهتر از اون چیزی بود که حتی تصورش رو می کردم.

سمیرای عزیز، هنرمند، خوش انرژی و مهربونم ! ای زنی که صبحانه خورشید در پیراهن توست ! تصویر: /images/smilies/new/lub.png پیروزی عشق نصیب تو باد ! عاشقتم و نمیدونی چقدر مشتاقم که برام همیشگی شی و بمونی ! تو همه جای زندگیم میخوامت ! تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/tounge.png
نقل قول
۲۴-فروردين-۱۳۹۸, ۱۱:۳۰ صبح
ارسال: #326
RE: سالن سمیرا مرتضوی ++ 1 اریبهشت ++ تخفیف ویژه به مناسبت نیمه شعبان
تصویر: /images/smilies/new/angel.png بازدید عروس تصویر: /images/smilies/new/angel.png

سالن سمیرا مرتضوی 

1 اریبهشت به مناسبت نیمه شعبان 

به همراه 

تصویر: images/smilies/exclamation.gif تخفیف ویژه تصویر: images/smilies/exclamation.gif

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !

شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۳:۵۵ عصر
ارسال: #327
RE: سالن سمیرا مرتضوی ++ بازدید عروس ++ 9 خرداد
تصویر: /images/smilies/new/angel.png بازدید عروس تصویر: /images/smilies/new/angel.png

تصویر: images/smilies/heart.gif میکاپ ارتیست : سمیرا مرتضوی تصویر: images/smilies/heart.gif

تصویر: images/smilies/exclamation.gif زمان : 9 خرداد تصویر: images/smilies/exclamation.gif

admin@nowAroos.com

نقل قول
۸-خرداد-۱۳۹۸, ۰۳:۳۲ عصر
ارسال: #328

RE: سالن سمیرا مرتضوی ++ بازدید عروس ++ 9 خرداد همراه با آفر فرمالیته رایگان
بچه ها قیمت پکیج هاشون چقدر خبر دارین ؟

خدایا شکرتتصویر: /images/smilies/new/lub.png

نقل قول
۶-تير-۱۳۹۸, ۱۲:۳۱ عصر
ارسال: #329
(۱۱-فروردين-۱۳۹۸ ۰۶:۲۶ عصر)'Sanaz_rad' نوشته است:  سلام به همه دوستای گلم، ساناز هستم، عروس اسفند ماه سالن سمیرا مرتضوی تصویر: /images/smilies/new/angel.png حدود یک سال و نیم پیش با سالن سمیرای عزیزم و گروه حرفه ای و خوش انرژیشون آشنا شدم. تمام این مدت رو انتظار کشیدم تا روز جشن عروسیم برسه و بهترین روز زندگیمو از صبح زود با سمیرا جونم و توی سالن خوب و مثبتشون شروع کنم.

نمیتونم وصف کنم برای خوانندگان این متن که چقدر خوشحالم و چقدر از انتخابم راضی ام. همه چیز بهتر از اون چیزی بود که حتی تصورش رو می کردم.

سمیرای عزیز، هنرمند، خوش انرژی و مهربونم ! ای زنی که صبحانه خورشید در پیراهن توست ! تصویر: /images/smilies/new/lub.png پیروزی عشق نصیب تو باد ! عاشقتم و نمیدونی چقدر مشتاقم که برام همیشگی شی و بمونی ! تو همه جای زندگیم میخوامت ! تصویر: /images/smilies/new/lub.pngتصویر: /images/smilies/new/tounge.png

عزیزم از نظر هزینه و قیمت هاشون چطور بود؟

نقل قول
۱۷-تير-۱۳۹۸, ۱۰:۲۴ صبح
ارسال: #330
RE: سالن سمیرا مرتضوی ++ بازدید عروس ++ 20 تیر

تصویر: images/smilies/heart.gif  میکاپ آرتیست : سمیرا مرتضوی تصویر: images/smilies/heart.gif 

تصویر: images/smilies/lightbulb.gif پنج شنبه ، 20 تیر تصویر: images/smilies/lightbulb.gif

تصویر: images/smilies/exclamation.gif هدیه به نوعروس هایی که در همون روز قرار داد ببندن : تاج عروس + دسته گل تصویر: images/smilies/exclamation.gif

admin@nowAroos.com

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام