• گل سنتر
  • مهناز

سالن سمیرا مرتضوی + یک عروس خوش شانس پکیج رایگان عروس در روز دوشنبه 30 مهر ماه

۲۶-مرداد-۱۳۹۷, ۰۴:۲۰ عصر
ارسال: #291
RE: سالن زیبایی سمیرا مرتضوی
سلام من برای عروسی یکی از فامیلامون یه میکاپ و یه شینیون
ویژه رفتم پیششون راضی بودم خیلی ورجه ورجه کردم اما اصلا ارایشم خراب نشد و شینیونم هم خیلی دوس داشتم از اینا که خیلی تافت میزنن موها میچسبه بهم اصلا دوس نداشتم و به عاطفه جان گفتم و اونم برام عالی و کم تافت درس کردتصویر: /images/smilies/new/angel.png
نقل قول
۲۸-مرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۲۸ عصر
ارسال: #292
RE: سالن زیبایی سمیرا مرتضوی
سلام بچه ها به نظرتون برم موهامو صاف کتم یا نه
خیلی جدیدا دلم میخواد اما اقاییی اجازه نمیده هی استوری های سالن سمیرا جونم میبینم باز تحریک میشم که برم انجام بدم تصویر: images/smilies/blush.gif

نقل قول
۲۹-مرداد-۱۳۹۷, ۰۱:۲۷ عصر
ارسال: #293
RE: سالن زیبایی سمیرا مرتضوی +جمعه ٢ شهریور ساعت ٤ تا ٦ بازدیدعروس به همراه آفر استثنای
سلام بچه ها کسی از قیمت خانم مرتضوی -عروس بدون رنگ و بدون کاشت ناخن و میدونه چقدر در میاد ؟؟؟؟؟تصویر: /images/smilies/new/new2.gif
پاکسازی هم باشه 
فوم بدنم باشه 

نقل قول
 سپاس شده توسط haliii jooni
  • بیکیوت مدیس کاشت مژه
  • بیکیوت مدیس میکروپیگمنتیشن
۲۹-مرداد-۱۳۹۷, ۰۳:۵۴ عصر
ارسال: #294
RE: سالن زیبایی سمیرا مرتضوی +جمعه ٢ شهریور ساعت ٤ تا ٦ بازدیدعروس به همراه آفر استثنای
تصویر: ./uploads/201808/post_101336_1534766826_981c56072917dffd4b7154603e498c54.attach

بچها من این عکسو ازاستوری اینستا برداشتم
بیاین بریم خیلی خوبه برای  افتتاحیه  سالن جدیدشون  هم یازدید دارن و هم آف  برای قرارداد

فایل‌های ضمیمه
.jpeg  WhatsApp Image 2018-08-20 at 16.01.56.jpeg (اندازه: 63.91 KB / دانلودها: 0)
نقل قول
 سپاس شده توسط haliii jooni
۳۰-مرداد-۱۳۹۷, ۰۵:۱۸ عصر
ارسال: #295
سلام بچه ها خیلی ازم سوال کرده بودید که پاک سازی پوستشون خوبه یا نه
خیلی خوب بود برای من کارشون پوستم خیلی خراب شده بود و جرم داشت جوش هم داشتم چند جاهم قبلا رفته بودم پاکسازی ولی زیاد راضی نبودم و خیلی هم موثر نبود برام اما الان خوب شده پوستم البته درمانی هست و ماهی 1 بار باید یه مدت برم که خوب بشه کامل
نقل قول
۳۰-مرداد-۱۳۹۷, ۰۵:۴۲ عصر
ارسال: #296
مرسی هانی جون از اطلاعت ساعت چنده افتتاحیشون ؟ ادرس جدید شون کجا میشه
نقل قول
۱-شهريور-۱۳۹۷, ۰۳:۴۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-شهريور-۱۳۹۷ ۰۳:۴۶ عصر توسط nazii BANO.)
ارسال: #297
(۳۰-مرداد-۱۳۹۷ ۰۵:۱۸ عصر)'haliii jooni' نوشته است:  سلام بچه ها خیلی ازم سوال کرده بودید که پاک سازی پوستشون خوبه یا نه
خیلی خوب بود برای من کارشون پوستم خیلی خراب شده بود و جرم داشت جوش هم داشتم چند جاهم قبلا رفته بودم پاکسازی ولی زیاد راضی نبودم و خیلی هم موثر نبود برام اما الان خوب شده پوستم البته درمانی هست و ماهی 1 بار باید یه مدت برم که خوب بشه کامل

اره  واقعا پوست ادم خیلی مهم و کسی که این کارو میکنه هم خیلی باید کار بلد و حرفه ای باشه و از محصولات خوبی هم استفاده کنه منم  پس میرم و امتحان میکنم
واقعاااا پوستم به پاکسازی نیازداره
مرسی عشقولم بابت راهنماییتتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
۹-مهر-۱۳۹۷, ۰۴:۴۸ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۰-مهر-۱۳۹۷ ۰۲:۲۶ عصر توسط admin3.)
ارسال: #298
RE: سالن زیبایی سمیرا مرتضوی ++ بازدید عروس ++ 13 مهر ماه
بازدید عروس تصویر: /images/smilies/new/angel.png

سالن زیبایی : سمیرا مرتضوی 

تاریخ : 12 مهر ماه 

ساعت بازدید : 13

نقل قول
۲۱-مهر-۱۳۹۷, ۱۲:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-مهر-۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ عصر توسط admin3.)
ارسال: #299
RE: سالن سمیرا مرتضوی ++شما هم دعوتید هدیه ویژه ما به یک عروس خوش شانس پکیج رایگان عروس د
شما هم دعوتید 

هدیه ویژه سالن زیبایی سمیرا مرتضوی پکیج رایگان عروس 

به یک عروس خوش شانس 

در روز دوشنبه 30 مهر ماه 
نقل قول
۲۵-مهر-۱۳۹۷, ۰۳:۲۱ عصر
ارسال: #300
RE: سالن سمیرا مرتضوی + یک عروس خوش شانس پکیج رایگان عروس در روز دوشنبه 30 مهر ماه
سمیرا جان واقعا عالی هستید همیشه موفق باشید،من عروستون بودم همه چی عالی بود،ممنون از کادر خوبتون پاینده باشیدتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: /images/smilies/new/lub.png

نقل قول
 سپاس شده توسط فرشته نامی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام