• جوهرات نوبل
  • لوستر

سالن سمیرا مرتضوی + ورکشاپ میکاپ 15 اذر ماه +

۱۶-آذر-۱۳۹۸, ۰۵:۰۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۶-آذر-۱۳۹۸ ۰۵:۱۲ عصر توسط nazi_zeynloo.)
ارسال: #341
RE: سالن سمیرا مرتضوی + ورکشاپ میکاپ 15 اذر ماه +
من دوره های ورکشاپ سمیرا مرتضوی ثبت نام کردم
جمعه بود ظهر
تقریبا یه 20 نفر امده بودن برا آموزش
چند تا نکته بگمتصویر: images/smilies/huh.gif
اول اینکه تمام مراحل میکاپ مرحله به مرحله و با سرعت مناسب انجام میداد و میتونستی بفهمی دقیق داره چطوری ارایش میکنه مخصوصا زیر سازی و توضیحات کامل که از چه مواد استفاده بشه برا هر پوست و متناسب با اون میکاپ انجام بشه
موادی که دیروز استفاده کرد برا ارایش
رایمر smashbox
فاندیشن hodabeauty
زیر ساز سایه mac
سایه hodabeauty
خط چشم bobby brown
ریمل tart
رژگونه mac
هایلایتر anastasia
رژ mac
کانسیلر nars
پودر بیک laura mercier
اسپری فیکس mac
دیگه نمیدونم درست نوشتم یا نه بعضی از برند ها لاتینشون تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif
و در نهایت یه مدرک دوره آموزش بهمون دادن
من اولین بار بود کلاس های آموزش میکاپ میرفتم و راضی بودم
چند تا عکس گرفتم ولی نتوستم بزارم از ادمین پرسیدم گفت حجمش باید بیارم پایینتصویر: images/smilies/undecided.gif
که فردا اوکی میکنم و میزارم ببیند
فکر میکردم میکاپ کردن عروس خیلی سخت باشه امیدوارم شدم که برم میکاپ آرتیست بشم تصویر: images/smilies/tongue.gif
سبک ارایشی خانم مرتضوی لایت و ساده بود، من از مژه که استفاده کرد  خیلی خوشم امد مژه تریدی یکسره استفاده کرد واقعاااا عالی بود 

نقل قول
دیروز, ۰۱:۰۴ عصر
ارسال: #342
RE: سالن سمیرا مرتضوی + ورکشاپ میکاپ 15 اذر ماه +
(۱۶-آذر-۱۳۹۸ ۰۵:۰۱ عصر)'nazi_zeynloo' نوشته است:  من دوره های ورکشاپ سمیرا مرتضوی ثبت نام کردم
جمعه بود ظهر
تقریبا یه 20 نفر امده بودن برا آموزش
چند تا نکته بگمتصویر: images/smilies/huh.gif
اول اینکه تمام مراحل میکاپ مرحله به مرحله و با سرعت مناسب انجام میداد و میتونستی بفهمی دقیق داره چطوری ارایش میکنه مخصوصا زیر سازی و توضیحات کامل که از چه مواد استفاده بشه برا هر پوست و متناسب با اون میکاپ انجام بشه
موادی که دیروز استفاده کرد برا ارایش
رایمر smashbox
فاندیشن hodabeauty
زیر ساز سایه mac
سایه hodabeauty
خط چشم bobby brown
ریمل tart
رژگونه mac
هایلایتر anastasia
رژ mac
کانسیلر nars
پودر بیک laura mercier
اسپری فیکس mac
دیگه نمیدونم درست نوشتم یا نه بعضی از برند ها لاتینشون تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif
و در نهایت یه مدرک دوره آموزش بهمون دادن
من اولین بار بود کلاس های آموزش میکاپ میرفتم و راضی بودم
چند تا عکس گرفتم ولی نتوستم بزارم از ادمین پرسیدم گفت حجمش باید بیارم پایینتصویر: images/smilies/undecided.gif
که فردا اوکی میکنم و میزارم ببیند
فکر میکردم میکاپ کردن عروس خیلی سخت باشه امیدوارم شدم که برم میکاپ آرتیست بشم تصویر: images/smilies/tongue.gif
سبک ارایشی خانم مرتضوی لایت و ساده بود، من از مژه که استفاده کرد  خیلی خوشم امد مژه تریدی یکسره استفاده کرد واقعاااا عالی بود 

عزیزم قیمت دوره هاش چند هست ؟ 
منم دوست دارم یاد بگیرم تصویر: images/smilies/biggrin.gif
فیلم اموزشی میگرفتی برا ما میفرستادی تا ما هم یاد بگیریم تصویر: /images/smilies/new/3 (12).gif

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام