• تقی زاده
  • باغ vp

سالن سمیرا مرتضوی + بازدید عروس سمیرا مرتضوی 23 آبان ماه +

۲۸-فروردين-۱۳۹۶, ۰۸:۵۱ صبح
ارسال: #31
RE: سالن زیبایی سمیرا مرتضوی
(۱۴-دي-۱۳۹۵ ۰۸:۲۶ عصر)'عاطفه٢٨' نوشته است:  
(۱۲-دي-۱۳۹۵ ۰۵:۲۰ عصر)'marii joon' نوشته است:  سلام من عروس 2 دی سمیرا جون بودم اینجا خیلی دنبال آرایشگاه خوب و قیمت مناسب گشتم ولی سمیرا جون بی نظیر بودن اینقدر با اخلاق و حرفه ای که من میخوام واسه خود آرایی برم خدمتشون باغ من کرج بود منو 8 ونیم حاضر کردن با وجود اینکه 3 تا عروس داشتن حواسشون به همه چیز بود مشاور عروسشون هم خانوم ونوس کل کارامو هندل کردن مثل یه خواهر برام وقت گذاشتن مدله تاج و شینیون هم زیر نظر خوده سمیرا جون بود Heartروزه مراسم هم صبحانه عالی در نظر گرفته بودن همه چیز به وقت بود ونوس جون لنزمو گذاشتن بعد هم سمیرا جون کارشونو شروع کرد میکاپم فوق العاده تمیزو ماندگار بود شینیون هم همینطور تا ساعت 3 که مراسم بود من تکون نخوردم وقتی دیدم تو انجمن نو عروسم هستن خواستم بقیه هم مطلع بشن در کل خواستم تشکر کنم چون هر چه قدر تعریف کنم کمه راستی لایتم هم خانوم آزاده انجام دادن که محشر شده بود HeartHeartHeart

قیمت پکیج عروسشون چنده ؟؟؟ چه چیزایی شامل پکیج عروس میشه؟؟؟

شینینون شمارو کی انجام داد؟
راضی بودی؟

نقل قول
۲-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۱۲:۱۴ عصر
ارسال: #32
RE: سالن زیبایی سمیرا مرتضوی++بازدید عروس++تخفیف ویژه در روزهای بازدید
سلام ببخشید می تونم در رابطه با هزینه پکیج های عروس ازتون سوال کنم ؟ قیمت ها را لطف می کنید ...
نقل قول
۳-ارديبهشت-۱۳۹۶, ۰۵:۳۴ عصر
ارسال: #33
عزیزم برای قیمت ها لطفا تماس بگیرین   09128388233    22068126
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • اساطیر
۱۰-خرداد-۱۳۹۶, ۰۶:۴۶ عصر
ارسال: #34
من عروس سالن سمیرا مرتضوی بودم. 
راستش من واسه بعضی چیزهای عروسیم ماهها گشتم و در نهایت انتخاب نسبتا خوبی داشتم. واسه آرایشگاهم یک هفته گشتم و باید بگم بهترین انتخابم بود. (در واقع ارایشگاه و گلفروشیم تصویر: /images/smilies/new/tounge.png
با توجه به مکان و شیکی و مدرن بودن سالن و کیفیت کار قیمتشون واقعا واقعا مناسب بود. تازه چون روز بازدید عروس رفتم تخفیف هم دادن. 
روز عروسیم هم همه خوش اخلاق و تر و فرز بودن و تو همه چیز نظر خودمو پرسیدن
لوازمشون همه بهترین مارکها بود (مک و ...) تازه چون سمیرا جون دید من عادت دارم رژ لبم رو زیاد می خورم یه رژ لب داد همراهم ببرم که فرداش براشون بردمش
من مدل نسبتا ساده و کلاسیک دوست داشتم و اینم بگم که دختر خاله من که خیییییلی سخت پسنده بهم گفت خوشگل ترین عروسی شدی که تاحالا دیدم تصویر: images/smilies/blush.gifتصویر: images/smilies/biggrin.gif

عروس ٢٧ ارديبهشت ٩٦
تالار: باغ ترانه ... خيلي زيبا
ارايشگاه: سميرا مرتضوي ... درجه يك
اتليه: نوعروسها... خيلي خوب
ديجي: اسمشو نمي دونم مال تالار بود (خوب نبود تصویر: /images/smilies/new/sad.png)
عقد: تالار باغ سعادت ... خيلي شيك

نقل قول
 سپاس شده توسط (کژال)
۱۱-خرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۳۸ عصر
ارسال: #35
آرایش غیر عروس چنده؟

نقل قول
۱۶-خرداد-۱۳۹۶, ۱۲:۳۱ عصر
ارسال: #36
راستش نمی دونم. اما زنگ بزنید حتما میگن

عروس ٢٧ ارديبهشت ٩٦
تالار: باغ ترانه ... خيلي زيبا
ارايشگاه: سميرا مرتضوي ... درجه يك
اتليه: نوعروسها... خيلي خوب
ديجي: اسمشو نمي دونم مال تالار بود (خوب نبود تصویر: /images/smilies/new/sad.png)
عقد: تالار باغ سعادت ... خيلي شيك

نقل قول
۱۷-خرداد-۱۳۹۶, ۰۳:۵۲ عصر
ارسال: #37
سالن زیبایی سمیرا مرتضوی یکی از بهترین‌سالنهایی هست که من باهاش آشنا شدم. این سالن رو با حساسیت بالا پیدا کردم
کارها و برخورد عوامل بسیار عاااالیه. پارسال برای عروسی یکی از نزدیکان با وسواس زیاد سالن سمیرا مرتضوی رو انتخاب کردم و اونقدر عالی شدم که همه میگفتن از عروس زیباتر شدم. برای عروسی خودم هم خودمو سپردم دست سمیرا جون و از انتخابم ۱۰۰% راضیم. مهمترین و بهترین روز بهترین و عااالی ترین عروس شدم. یه روز فوق العاده رو برام ساختن و روزم رو درکنارشون با کلی انرژی و نشاط شروع کردم و خیییلی خییییلی ممنونم. همه خدمات عروس عااالی
نقل قول
۲۱-خرداد-۱۳۹۶, ۱۱:۵۶ صبح
ارسال: #38
من تقریبا همه کارای عروسیمو کردم مونده انتخاب آرایشگام کسی از عروسای قبلی میتونه کمکم کنه بگه اینجا چطوریه؟
نقل قول
۲۲-خرداد-۱۳۹۶, ۱۱:۲۷ صبح
ارسال: #39
آرایش غیر عروس رو میشه قیمت بدید لطفا

نقل قول
۲۳-خرداد-۱۳۹۶, ۰۱:۰۵ عصر
ارسال: #40
سلام روز های بازدید عروستون در چه روزی است ؟
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام