• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

سالن سمیرا مرتضوی + بازدید عروس سمیرا مرتضوی 23 آبان ماه +

۱۹-دي-۱۳۹۵, ۰۴:۲۹ عصر
ارسال: #11
RE: سالن زیبایی سمیرا مرتضوی++تخفیف ٥٠٪‏ پاکسازی پوست تا آخر دی ماه
چند تا ناخن کار دارن ؟ کدومشون بهتره ؟ و یه سوال دیگه ابنکه ترمیم میکسه یعنی ژلم میزنن یا فقط پودره ؟
نقل قول
۱۹-دي-۱۳۹۵, ۰۵:۱۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۹-دي-۱۳۹۵ ۰۵:۲۳ عصر توسط hamranggg1367.)
ارسال: #12
(۱۹-دي-۱۳۹۵ ۰۲:۴۲ عصر)taaraa68 نوشته است:  اینجا همون لی لی سابقه ؟ هزینه ترمیم ناخن چقدره ؟

بله عزیزم همونه من ترمیم انجام دادم با لاک 45 شد کار ناخنشون حرف نداره جدید ترین دیزاین هارو دارن Lub

(۱۹-دي-۱۳۹۵ ۰۴:۲۹ عصر)taaraa68 نوشته است:  چند تا ناخن کار دارن ؟ کدومشون بهتره ؟ و یه سوال دیگه ابنکه ترمیم میکسه یعنی ژلم میزنن یا فقط پودره ؟

من پیش خانوم سمیرا ترمیم میکنم و خیلی راضیم گاهی پیش میاد که 40 روز ترمیم نمیکنم اما اصلا هوا نمیگیره هر دو کارو انجام میدن دیگه بستگی به خودتون داره
نقل قول
 سپاس شده توسط azadeh alikhani
۱۹-دي-۱۳۹۵, ۰۸:۲۷ عصر
ارسال: #13
من برای اکستنشن موهام رفتم اینجا خیلی حساس بودم چون هم میخواستم موهامو لایت کنم و هم اکستنشن از رنگ لایتم خیلی راضی بودم موهامم یکم آسیب دیده بود برای همین بهم گفتن با اولاپلکس برات انجام میدیم که صدمه نبینه
از هر دو کارم راضی بودم واقعا دستشون درد نکنهEmbarrasedSmilingLubNew1
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • اساطیر
۲۱-دي-۱۳۹۵, ۰۲:۲۸ عصر
ارسال: #14
سلام بچه ها من تازه اینجا رو پیدا کردم کسی میتونه کامل و جامع در مورده این خانوم و سالنشون برام بگه من عروسیم فروردینه میخوام ببینم اینجا کارشون چجوریه همه جا اسمشون هست اینستا /تمام مجله ها میخوام ببینم اینقدر که گل کردن کارشونم عالی هست سمیرا مرتضوی البته قرار گذاشتم امروز بعد از ظهر برم خدمتشون ولی عروسایه دیگه بگن حتما موثر تره ممنون میشم راهنمایی کنید
نقل قول
۲۲-دي-۱۳۹۵, ۱۲:۳۶ عصر
ارسال: #15
(۲۱-دي-۱۳۹۵ ۰۲:۲۸ عصر)رویا متین نوشته است:  سلام بچه ها من تازه اینجا رو پیدا کردم کسی میتونه کامل و جامع در مورده این خانوم و سالنشون برام بگه من عروسیم فروردینه میخوام ببینم اینجا کارشون چجوریه همه جا اسمشون هست اینستا /تمام مجله ها میخوام ببینم اینقدر که گل کردن کارشونم عالی هست سمیرا مرتضوی البته قرار گذاشتم امروز بعد از ظهر برم خدمتشون ولی عروسایه دیگه بگن حتما موثر تره ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام خانوم خواهر من عروسشون بود خودمم واسه میکاپ و شینیون رفتم ما خیلی گشته بودیم تعریف کار سمیرا جون رو وقتی رویال صدف بودن شنیده بودم برای همین توی گزینه هام قرار داده بودم که برم ببینمشون و بین سالنایی که ما رفتیم کارشونو پسندیدیم و همینطور برخورد خوبشونو روز قرارداد خیلی برامون وقت گذاشتن در حالیکه جاهای دیگه اصلا اینطوری نبود و میگفتن تا قرارداد نبندین هیچ مشاوره ای نمیدیم.از کارشونم واقعا راضی بودیم همونی بود که میخواستیم خیلی هم ماندگار بود میکاپمون همه موادشون حرفه ای بود.امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم بنظر من با خیال راحت برین پیششون
نقل قول
۲۲-دي-۱۳۹۵, ۰۳:۲۶ عصر
ارسال: #16
RE: سالن زیبایی سمیرا مرتضوی++بازدید عروس++تخفیف ویژه در روزهای بازدید
وای چقدر قشنگه آرایش چشمشون خیلی خوشم اومد
نقل قول
۲۶-دي-۱۳۹۵, ۰۳:۰۳ عصر
ارسال: #17
سلام خانم مرتضوی واقعا ممنونم از ناخن کاراتون کارشون عالی بودLubNew1
مژه هامم خیلی خوب شده شوهرم گفت خیلی طبیعی شده.
مچکرم از تیم عالیتونNew1
نقل قول
۳-بهمن-۱۳۹۵, ۰۶:۳۵ صبح
ارسال: #18
RE: سالن زیبایی سمیرا مرتضوی
(۱۷-دي-۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ عصر)marii joon نوشته است:  
(۱۱-دي-۱۳۹۵ ۰۴:۱۵ عصر)صوفیا نوشته است:  دنبال ارایشگاه خوب میگردم ایا کار رنگشون خوبه؟؟؟؟؟

سلام عزیزم من لایت کردم بی نظیر شدهHeart

(۱۴-دي-۱۳۹۵ ۰۸:۲۶ عصر)عاطفه٢٨ نوشته است:  
(۱۲-دي-۱۳۹۵ ۰۵:۲۰ عصر)marii joon نوشته است:  سلام من عروس 2 دی سمیرا جون بودم اینجا خیلی دنبال آرایشگاه خوب و قیمت مناسب گشتم ولی سمیرا جون بی نظیر بودن اینقدر با اخلاق و حرفه ای که من میخوام واسه خود آرایی برم خدمتشون باغ من کرج بود منو 8 ونیم حاضر کردن با وجود اینکه 3 تا عروس داشتن حواسشون به همه چیز بود مشاور عروسشون هم خانوم ونوس کل کارامو هندل کردن مثل یه خواهر برام وقت گذاشتن مدله تاج و شینیون هم زیر نظر خوده سمیرا جون بود Heartروزه مراسم هم صبحانه عالی در نظر گرفته بودن همه چیز به وقت بود ونوس جون لنزمو گذاشتن بعد هم سمیرا جون کارشونو شروع کرد میکاپم فوق العاده تمیزو ماندگار بود شینیون هم همینطور تا ساعت 3 که مراسم بود من تکون نخوردم وقتی دیدم تو انجمن نو عروسم هستن خواستم بقیه هم مطلع بشن در کل خواستم تشکر کنم چون هر چه قدر تعریف کنم کمه راستی لایتم هم خانوم آزاده انجام دادن که محشر شده بود HeartHeartHeart

قیمت پکیج عروسشون چنده ؟؟؟ چه چیزایی شامل پکیج عروس میشه؟؟؟

عزیزم من پکیج کامل برداشته بودم قیمتها تو منطقه عالیه Angelواقعا نسبت به کارشون منصفانه است

چند بار ازتون قیمت پکیج عروسشون یا پکیجی که خودتون برداشتید رو پرسیدن
کاش دوستان به جز تعریف قیمت ها رو هم لطف کنند و بگنExclamation

آرایشگاه: نرگس شریفی (گل نرگس) افتضاح و بد اخلاق تصویر: /images/smilies/new/new3.gif
آتلیه : مهران (تهرانپارس) تا اینجا خوب
مزون: هستی
تالار: عطر سیب
انتخاب های من بستن

آرایشگاه: نرگس شریفى

آتلیه: آتلیه مهران - تهرانپارس

لباس عروسی و نامزدی: مزون هستی

تالار و باغ: تالار عطر سیب

نقل قول
 سپاس شده توسط Shamim Y
۳-بهمن-۱۳۹۵, ۰۵:۳۱ عصر
ارسال: #19
کمتر تبلیغ کنید این کار بدتر باعث بی اعتمادی میشه.Tongue
نقل قول
 سپاس شده توسط Shamim Y
۴-بهمن-۱۳۹۵, ۰۱:۰۰ عصر
ارسال: #20
RE: سالن زیبایی سمیرا مرتضوی
(۳-بهمن-۱۳۹۵ ۰۶:۳۵ صبح)عروس فروردین 94 نوشته است:  
(۱۷-دي-۱۳۹۵ ۰۱:۰۵ عصر)marii joon نوشته است:  
(۱۱-دي-۱۳۹۵ ۰۴:۱۵ عصر)صوفیا نوشته است:  دنبال ارایشگاه خوب میگردم ایا کار رنگشون خوبه؟؟؟؟؟

سلام عزیزم من لایت کردم بی نظیر شدهHeart

(۱۴-دي-۱۳۹۵ ۰۸:۲۶ عصر)عاطفه٢٨ نوشته است:  
(۱۲-دي-۱۳۹۵ ۰۵:۲۰ عصر)marii joon نوشته است:  سلام من عروس 2 دی سمیرا جون بودم اینجا خیلی دنبال آرایشگاه خوب و قیمت مناسب گشتم ولی سمیرا جون بی نظیر بودن اینقدر با اخلاق و حرفه ای که من میخوام واسه خود آرایی برم خدمتشون باغ من کرج بود منو 8 ونیم حاضر کردن با وجود اینکه 3 تا عروس داشتن حواسشون به همه چیز بود مشاور عروسشون هم خانوم ونوس کل کارامو هندل کردن مثل یه خواهر برام وقت گذاشتن مدله تاج و شینیون هم زیر نظر خوده سمیرا جون بود Heartروزه مراسم هم صبحانه عالی در نظر گرفته بودن همه چیز به وقت بود ونوس جون لنزمو گذاشتن بعد هم سمیرا جون کارشونو شروع کرد میکاپم فوق العاده تمیزو ماندگار بود شینیون هم همینطور تا ساعت 3 که مراسم بود من تکون نخوردم وقتی دیدم تو انجمن نو عروسم هستن خواستم بقیه هم مطلع بشن در کل خواستم تشکر کنم چون هر چه قدر تعریف کنم کمه راستی لایتم هم خانوم آزاده انجام دادن که محشر شده بود HeartHeartHeart

قیمت پکیج عروسشون چنده ؟؟؟ چه چیزایی شامل پکیج عروس میشه؟؟؟

عزیزم من پکیج کامل برداشته بودم قیمتها تو منطقه عالیه Angelواقعا نسبت به کارشون منصفانه است

چند بار ازتون قیمت پکیج عروسشون یا پکیجی که خودتون برداشتید رو پرسیدن
کاش دوستان به جز تعریف قیمت ها رو هم لطف کنند و بگنExclamation

عزیزم ماله من پکیج کامل بود 2300 شد اگه تعریف کردم هم علت کاره عالیشون بودHeart
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام