• تقی زاده
  • آرایشگاه مدیس

سالن سمیرا مرتضوی + بازدید عروس سمیرا مرتضوی 23 آبان ماه +

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-آبان-۱۳۹۸ ۰۵:۱۷ عصر توسط admin2.)
ارسال: #1
سالن سمیرا مرتضوی + بازدید عروس سمیرا مرتضوی 23 آبان ماه +

روز عروسی شما هرگز تکرار نخواهد شد پس با انتخاب صحیح آن را به خاطره ای خوش و ماندگار تبدیل کنید،ما در تبدیل رویای شما به واقعیت همراهتان خواهیم بود.

آموزش گریم و خودآرایی،تکنیک های جدید کانتورینگ و معرفی برندهای روز دنیا،کلاس های خصوصی آموزش گریم عروس
گریم و میکاپ تخصصی عروس توسط سمیرا مرتضوی دانش آموخته کانون سینماگران و دوره دیده در آکادمی سامر خوزامی میکاپ آرتیست برتر بین المللی،با استفاده از برترین برندهای روز دنیا Mac,Clarins,Makeup for ever,NAKED,Dior Estee Lauder

ارائه جدیدترین شینیون ها(مدرن و کلاسیک)با توجه به سلیقه و متناسب با فرم چهره شما با ماندگاری بالا

ارائه جدیدترین تکنیک های رنگ و لایت آمبره،سامبره،پوشینگ ارائه جدیدترین متدهای تخصصی بوتاکس مو،حجم دهی و کانتورینگ مو احیا و بازسازی موهای آسیب دیده توسط کارشناس مو دارای بورد تخصصی رنگ و لایت از اسپانیا

حرفه ای ترین پاکسازی پوست توسط کارشناس و متخصص Skin Care با سالها تجربه پاکسازی پوست با بهترین برندهای روز دنیا تالگو فرانسه تگودر اسپانیا فوراور امریکا هالیود استایل امریکا دکتر بلتر آلمان

آب رسانی پوستهای خشک ،درمان جوش و جای جوش ،سیاهی دور چشم و چروک و پف ،لیفت صورت ،درمان سر سیاه و اکنه پوستهای چرب و مشکل دار

خدمات تخصصی ناخن،کاشت ترمیم صدف سازی بیبی بومر جواهر سازی گل برجسته ژلیش مانیکور و پدیکور(کفسابی،اسکراب)

خدمات میکروپیگمنتیشن و میکروبلدینگ

خدمات تخصصی اکستنشن مو و مژه

خدمات بافت ، براشینگ ،کوپ و اپیلاسیون بصورت کاملا حرفه ای

تلفن:
88088795
88571160
موبایل:
09128388233
آدرس:
سعادت آباد، بلوار پاکنژاد، ٤راه سرو، ضلع شمال شرقی، پلاک ٧٩، طبقه ٣
 [تصویر: سالن سمیرا مرتضوی + بازدید عروس سمیرا مرتضوی 23 آبان ماه + ]

یکدیگر را تشویق کنید ، بالا ببرید و تقویت کنید . چرا که وقتی یک نفر انرژی مثبت را دریافت کند ، همه ما آن را احساس می کنیم .
شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
 سپاس شده توسط 71261-نوعروس ، الهام زینلی ، Hengameh_sol
۳۰-فروردين-۱۳۹۵, ۰۹:۲۸ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۸-خرداد-۱۳۹۶ ۰۳:۰۴ عصر توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #2
سالن زیبایی سمیرا مرتضوی : 20% OFF بازدید عروس 1و 2 تیر
سلام دوستان

من هر چقدر گشتم تاپیکی از سمیرا جون پیدا نکردم.ایشون به تازگی سالنی به اسم خودشون زدن تو سعادت آباد.
من برای میکاپ ویژه وقتی ایشون تو سالن رویال صدف بودن رفته بودم و از کارشون خیلی راضی بودم.
سمیرا جون بسیار دختر آروم و خوش اخلاقیه.
در حال حاضر که سالنشون رو تغییر دادن من اطلاعاتی راجع به شینیون کارشون ندارم.
خوشحال میشم اگه کسی به سالنشون رفته اطلاع بده و بگه از کار شیدا راضی بودن یا نه؟

نقل قول
 سپاس شده توسط sh:deh ، رویا متین ، azadeh alikhani ، N.golchin
۶-دي-۱۳۹۵, ۰۹:۱۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۶-دي-۱۳۹۵ ۰۹:۱۳ عصر توسط عاطفه٢٨.)
ارسال: #3
RE: سالن زیبایی سمیرا مرتضوی
چندتا پکیج واسه عروس دارن ؟؟ قیمت پکیجاشون چنده ؟ ایا پاکسازی پوست جز پکیجشون هست؟؟؟لطفا راهنمايي كنيد
نقل قول
 سپاس شده توسط mahsa s ، N.golchin
  • اساطیر
  • بهرام بابایی
۱۱-دي-۱۳۹۵, ۰۴:۱۵ عصر
ارسال: #4
دنبال ارایشگاه خوب میگردم ایا کار رنگشون خوبه؟؟؟؟؟
نقل قول
۱۲-دي-۱۳۹۵, ۰۵:۲۰ عصر
ارسال: #5
Tongue RE: سالن زیبایی سمیرا مرتضوی
سلام من عروس 2 دی سمیرا جون بودم اینجا خیلی دنبال آرایشگاه خوب و قیمت مناسب گشتم ولی سمیرا جون بی نظیر بودن اینقدر با اخلاق و حرفه ای که من میخوام واسه خود آرایی برم خدمتشون باغ من کرج بود منو 8 ونیم حاضر کردن با وجود اینکه 3 تا عروس داشتن حواسشون به همه چیز بود مشاور عروسشون هم خانوم ونوس کل کارامو هندل کردن مثل یه خواهر برام وقت گذاشتن مدله تاج و شینیون هم زیر نظر خوده سمیرا جون بود Heartروزه مراسم هم صبحانه عالی در نظر گرفته بودن همه چیز به وقت بود ونوس جون لنزمو گذاشتن بعد هم سمیرا جون کارشونو شروع کرد میکاپم فوق العاده تمیزو ماندگار بود شینیون هم همینطور تا ساعت 3 که مراسم بود من تکون نخوردم وقتی دیدم تو انجمن نو عروسم هستن خواستم بقیه هم مطلع بشن در کل خواستم تشکر کنم چون هر چه قدر تعریف کنم کمه راستی لایتم هم خانوم آزاده انجام دادن که محشر شده بود HeartHeartHeart
نقل قول
 سپاس شده توسط golnazasadi ، azadeh alikhani ، N.golchin
۱۴-دي-۱۳۹۵, ۰۸:۲۶ عصر
ارسال: #6
(۱۲-دي-۱۳۹۵ ۰۵:۲۰ عصر)marii joon نوشته است:  سلام من عروس 2 دی سمیرا جون بودم اینجا خیلی دنبال آرایشگاه خوب و قیمت مناسب گشتم ولی سمیرا جون بی نظیر بودن اینقدر با اخلاق و حرفه ای که من میخوام واسه خود آرایی برم خدمتشون باغ من کرج بود منو 8 ونیم حاضر کردن با وجود اینکه 3 تا عروس داشتن حواسشون به همه چیز بود مشاور عروسشون هم خانوم ونوس کل کارامو هندل کردن مثل یه خواهر برام وقت گذاشتن مدله تاج و شینیون هم زیر نظر خوده سمیرا جون بود Heartروزه مراسم هم صبحانه عالی در نظر گرفته بودن همه چیز به وقت بود ونوس جون لنزمو گذاشتن بعد هم سمیرا جون کارشونو شروع کرد میکاپم فوق العاده تمیزو ماندگار بود شینیون هم همینطور تا ساعت 3 که مراسم بود من تکون نخوردم وقتی دیدم تو انجمن نو عروسم هستن خواستم بقیه هم مطلع بشن در کل خواستم تشکر کنم چون هر چه قدر تعریف کنم کمه راستی لایتم هم خانوم آزاده انجام دادن که محشر شده بود HeartHeartHeart

قیمت پکیج عروسشون چنده ؟؟؟ چه چیزایی شامل پکیج عروس میشه؟؟؟
نقل قول
 سپاس شده توسط N.golchin
۱۷-دي-۱۳۹۵, ۰۱:۰۵ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-دي-۱۳۹۵ ۰۱:۰۸ عصر توسط marii joon.)
ارسال: #7
(۱۱-دي-۱۳۹۵ ۰۴:۱۵ عصر)صوفیا نوشته است:  دنبال ارایشگاه خوب میگردم ایا کار رنگشون خوبه؟؟؟؟؟

سلام عزیزم من لایت کردم بی نظیر شدهHeart

(۱۴-دي-۱۳۹۵ ۰۸:۲۶ عصر)عاطفه٢٨ نوشته است:  
(۱۲-دي-۱۳۹۵ ۰۵:۲۰ عصر)marii joon نوشته است:  سلام من عروس 2 دی سمیرا جون بودم اینجا خیلی دنبال آرایشگاه خوب و قیمت مناسب گشتم ولی سمیرا جون بی نظیر بودن اینقدر با اخلاق و حرفه ای که من میخوام واسه خود آرایی برم خدمتشون باغ من کرج بود منو 8 ونیم حاضر کردن با وجود اینکه 3 تا عروس داشتن حواسشون به همه چیز بود مشاور عروسشون هم خانوم ونوس کل کارامو هندل کردن مثل یه خواهر برام وقت گذاشتن مدله تاج و شینیون هم زیر نظر خوده سمیرا جون بود Heartروزه مراسم هم صبحانه عالی در نظر گرفته بودن همه چیز به وقت بود ونوس جون لنزمو گذاشتن بعد هم سمیرا جون کارشونو شروع کرد میکاپم فوق العاده تمیزو ماندگار بود شینیون هم همینطور تا ساعت 3 که مراسم بود من تکون نخوردم وقتی دیدم تو انجمن نو عروسم هستن خواستم بقیه هم مطلع بشن در کل خواستم تشکر کنم چون هر چه قدر تعریف کنم کمه راستی لایتم هم خانوم آزاده انجام دادن که محشر شده بود HeartHeartHeart

قیمت پکیج عروسشون چنده ؟؟؟ چه چیزایی شامل پکیج عروس میشه؟؟؟

عزیزم من پکیج کامل برداشته بودم قیمتها تو منطقه عالیه Angelواقعا نسبت به کارشون منصفانه است
نقل قول
 سپاس شده توسط N.golchin
۱۷-دي-۱۳۹۵, ۰۱:۳۳ عصر
ارسال: #8
RE: سالن زیبایی سمیرا مرتضوی++تخفیف ٥٠٪‏ پاکسازی پوست تا آخر دی ماه
سلام دوستان منم عروس سمیرا جون بودم اول که عاشقه خودشو شخصیتشو تیمش شدم دلم میخواد هر روز برم سالنشون اینقدر خوب استقبال میکنن ولی اگه بخوام از کارشون بگم بینظیره عالیییییییییییییییییییییییییییییییی من دو تا عروس براشون فرستادم اینقدر خودم خوب شده بودم و ماندگار رنگ لایتم ومدل شنیون رنگ میکاپ همه بینظیر بود بهترین روزه عمرم با سمیرا جون شکل گرفت مشاور عروسشون همه ی گارامو انجام میداد من هیچ استرسی نداشتم با خیاله راحت برید پیشش سمیرا جون عاشقتمLubLubLubLub
نقل قول
 سپاس شده توسط *MAH* ، azadeh alikhani ، N.golchin
۱۹-دي-۱۳۹۵, ۱۰:۳۹ صبح
ارسال: #9
پاکسازی
(۶-دي-۱۳۹۵ ۰۹:۱۲ عصر)عاطفه٢٨ نوشته است:  چندتا پکیج واسه عروس دارن ؟؟ قیمت پکیجاشون چنده ؟ ایا پاکسازی پوست جز پکیجشون هست؟؟؟لطفا راهنمایی کنید

سلام عزیزم من جمعه برای پاکسازی صورت رفتم سالن سمیرا جون عروس داشت پاکسازی صورت عروس هم جزء پکیج بود کار شیرین جون هم حرف نداره عالیه تخصصی کار میکنه و کاملا با حوصله مرسی از سمیرا جون برای همچین فضای خوب و صمیمی از شیرین جون هم ممنونم برای پوست خوبی که به من داد
نقل قول
 سپاس شده توسط azadeh alikhani ، N.golchin
۱۹-دي-۱۳۹۵, ۰۲:۴۲ عصر
ارسال: #10
RE: سالن زیبایی سمیرا مرتضوی++تخفیف ٥٠٪‏ پاکسازی پوست تا آخر دی ماه
اینجا همون لی لی سابقه ؟ هزینه ترمیم ناخن چقدره ؟
نقل قول
 سپاس شده توسط سعیده قاسمی
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام