• تشریفات آدم و حوا
  • تشریفات صدف

آرایشگاه گل سرخ

(جزئیات)

تهرانپارس ، نرسیده به فلکه اول ، خیابان رشید ، خیابان بهار(حسینی)پلاک 84
تلفن: 02177727468,02177727469

گریم عروسآرایش ویژهآرایش عروس

سالن زیبایی گل سرخ

۲۷-دي-۱۳۹۶, ۰۳:۱۹ عصر
ارسال: #1841
RE: سالن زیبایی گل سرخ
بچه ها من عکس آرایش چشممو گذاشتم تو تاپیک عکس چشم روز عروسی خواستید میتونید ببینید یه نمونه کارشونو. میشه صفحه 123 ارسال 1224..من معمولی یه کم رو ب غلیظ میخواستم ولی خیلی غلیظ کرد. بعد با اصرار من غلظتشو کم کرد یه کم شد این. البته من بازم انقد غلیظ نمیخواستم.ولی دیگه شده بود دیگه.وقت نداشتم دیگه. مژه هامم از داخل گذاشت باعث شد چشمم ریز بشهتصویر: images/smilies/undecided.gif
نقل قول
۲۷-دي-۱۳۹۶, ۰۷:۵۳ عصر
ارسال: #1842
مهسا جون ممنون از پاسخت .رنگ موهات عالی شده بود عزیزمتصویر: images/smilies/heart.gif

نقل قول
 سپاس شده توسط m@|-|$a
۲۷-دي-۱۳۹۶, ۰۸:۰۱ عصر
ارسال: #1843
(۲۷-دي-۱۳۹۶ ۰۷:۵۳ عصر)'Solmaz39' نوشته است:  مهسا جون ممنون از پاسخت .رنگ موهات عالی شده بود عزیزمتصویر: images/smilies/heart.gif

خواهش میکنم عزیزم. آره انصافا همه از رنگ موهام خوششون اومده بود. من پیش سامیه رنگ کردم. عکس نشون دادم بهش و تاکید کردم زمینه تن قرمزی و هایلایت تن زردچوبه ای نداشته باشه.. حالا شاید تو عکس یکم تن زردش زیاد دیده شه ولی تا الان موهام تغییر رنگ نداده و جذابیت روزای اولو داره..

نقل قول
۲-بهمن-۱۳۹۶, ۰۹:۴۰ عصر
ارسال: #1844
سلام بچه ها 
امروز رفتم بازدید اینجا عروس داشتن میکاپش با ملیکا بود که خیلی تمیز و خوب بود و  شنیونشم با  فاطمه بود سبک کارشونو خیلی پسندیدم 
عروس دیگشون میکاپش با محیا بود ارایش نسبتا لایتی داشت و  شنیون هم با  بهارک بود 
هر دوتا عروس میکاپ لایت داشتن و خیلی کار پوستشون خوب بود 
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام