• تخت جمشید
  • آرایشگاه گیوا

آرایشگاه گل سرخ

(جزئیات)

تهرانپارس ، نرسیده به فلکه اول ، خیابان رشید ، خیابان بهار(حسینی)پلاک 84
تلفن: 02177727468,02177727469

گریم عروسآرایش ویژهآرایش عروس

سالن زیبایی گل سرخ

۲۷-شهريور-۱۳۹۶, ۱۰:۱۹ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-شهريور-۱۳۹۶ ۱۰:۲۲ عصر توسط 3pide taheri.)
ارسال: #1801
RE: سالن زیبایی گل سرخ
سلام
من این هفته ٢بار به مهمونى خانواده همسرم دعوت شدم
با میکاپ کار عروسیم مليکا جون فیش آرایشى گرفتم
البته معمولى ولى چون عروس خودش بودم از مواد ویژه استفاده کرد برام
خیلى نمیخواستم آرایش داشته باشم که البته همونى شدم که میخواستم
واقعاً ممنونم ازشون
من روز اول ذهنیتم از سالن آرایشاى غلیظ بود ولى خوب کاملاً ذهنیتم عوض شد و مشترى ثابتشون شدم
نقل قول
۱-مهر-۱۳۹۶, ۰۳:۲۳ عصر
ارسال: #1802
میگن کارشون مثل قدیم نیس دیگه
درسته؟
نقل قول
۱۰-مهر-۱۳۹۶, ۰۳:۵۷ عصر
ارسال: #1803
سلام دوستای عزیزم کسی اینجاهست که عروسیش نزدیک باشه؟

نقل قول
۴-آبان-۱۳۹۶, ۱۲:۱۷ عصر
ارسال: #1804
من اواخر شهریور رفتم اینجا بازدید‌...
از نظر من فاجعه بود فاجعه....
بسیاااااااااااار شلووووووووغ
یعنی صدا به صدا نمی رسید، فکر کنم نزدیک ده تا فقط عروس داشتن، یعنی شینیون کاری بود که صندلی مشتریشو وسط راه پله گذاشته بود بس که شلوغ بود....
میکاپ عروس ها بد نبود، من توو آرایشگاه دیدم نمی دونم برن بیرون چی بشن، میشه گفت تمیز بود موضوعی که وجود داشت همه عروس ها مثل هم بودن فقط مدل شینیون و رنگ رژ و رژگونشون فرق داشت.
ولی انصافا باید بگم با توجه به تعدد خدماتی که به عروس میدادن قیمت پکیج ها خیلی پایین بود.
نقل قول
۷-آبان-۱۳۹۶, ۱۲:۰۸ عصر
ارسال: #1805
(۱۰-مهر-۱۳۹۶ ۱۲:۲۷ عصر)'شادی معنوی' نوشته است:  سلام دوستای عزیزم کسی اینجاهست که عروسیش نزدیک باشه؟

من عروسیم آذر ماهه بین رها و ملیکا مونده بودم کدومو انتخاب کنم و اخر رها رو انتخاب کردم اما هنوزم دو دل هستمتصویر: /images/smilies/new/sad.pngتصویر: /images/smilies/new/sad.pngتصویر: /images/smilies/new/sad.pngتصویر: /images/smilies/new/sad.pngتصویر: /images/smilies/new/sad.pngتصویر: /images/smilies/new/sad.png

نقل قول
۲۳-آبان-۱۳۹۶, ۰۷:۰۳ عصر
ارسال: #1806
دوستان منم این آرایشگاه برای مراسم عروسی انتخاب کردم حالا بنظرتون منکه موهام تا کمره و هایلایت میخوام پکیج ۱۲۰۰ انتخاب کنم یا ۱۵۰۰ ؟؟؟؟
فقط رو پکیج ۱۵۰۰ رنگ داره. میخوام بدونم چجوری بصرفه میشه پول رنگو خودم جدا بدم یا همون پکیج فوق vipبردارم
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد