• آذینرو
  • آرایشگاه مدیس

سالن زیبایی گل رز

۱۱-دي-۱۳۴۸, ۰۳:۳۰ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۵-خرداد-۱۳۹۷ ۰۹:۲۴ صبح توسط admin2.)
ارسال: #1
سالن زیبایی گل رز
 سالن آرایش و زیبایی گل رز واحد صنفی دارای مجوز رسمی با درجه ممتازی از اتحادیه آرایشگران، واقع در تهرانپارس در 3 طبقه و 6 واحد مجزا و امکانات رفاهی به روز شده، فضایی آرام و کادری مجرب و حرفه ای از سال 1382 مشغول به کار است. خانم ها عباسی و زهره دانشمندی مدیران این سالن افتخار دارند که سال ها با ارائه خدمات آرایشی و پیرایشی همواره در جلب رضایت بانوان زیباپسند موفق بوده اند و نیز با تعلیم و آموزش کادری مجرب، هنر امروز را با تجربه دیروز آمیخته و در خدمت شما عزیزان بوده اند.
مدیران و پرسنل گل رز هر ساله با شرکت در کلاس های آموزشی و برند های آرایشی معروف دنیا به صورت داخلی یا بین المللی همواره کوشیده اند اطلاعات، هنر و تجربه را به روز کرده و هیچگاه از عرصه رقابت بین المللی عقب نمانده اند..
سالن گل رز در حال حاضر در تهرانپارس شعبه ی دیگری ندارد. هر سال این سالن در ایام ویژه تخفیفاتی برای مشتریان خود در نظر می گیرد.با عضو شدن در باشگاه مشتریان سالن گل رز میتوانید همیشه از این مزایا بهره مند شوید.
شایان ذکر است هر هفته روزهای سه شنبه همراه با خانم زهره دانشمندی گریمور و آرایشگر عروس به صورت رایگان در خدمت خانواده های شهدا، جانبازان و مدافعین حرم هستیم و حضور این عزیزان باعث افتخار است...
با مراجعه به اتحادیه آرایشگران زنان و گرفتن معرفی نامه خدمات به این عزیزان رایگان انجام می شود.

اینستاگرام:
Goleroz.p92
وب سایت:
www.goleroz-salon.com
تلفن:
٠٩١٢٢٠٨١٥٩٩
آدرس:
تهرانپارس، چهارراه تیرانداز، بزرگراه رسالت شرق، بعد از خیابان 121، پلاک92

فیلمی کوتاه در رابطه با آفر ویژه گل رز در نیمه شعبان
https://www.aparat.com/v/yneOR

[تصویر: سالن زیبایی گل رز]

قطرات آب در طبیعت مانند قطرات خون در رگ هاست ، صرفه جویی کنیم !

شما میتوانید از طریق ایمیل زیر با بنده در ارتباط باشید.
admin@nowAroos.com

نقل قول
۱۴-دي-۱۳۹۰, ۰۷:۴۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۱-بهمن-۱۳۹۵ ۱۰:۵۲ صبح توسط admin2.)
ارسال: #2
سالن زیبایی گل رز
سلام دوستان این ارایشگاه فلکه اول تهرانپارس واقع شده و عروس های زیادی اینجا اومدن سال گذشته عروسی خواهرم اونجا بود لایت درست میکنن اون روز 20 تا عروس داشتن خیلی شلوغ بود جاش کوچیک امسال که زنگ زدم گفتن مکانشون داره عوض میشه جای بزرگتر دارن میگیرن قیمتش فعلا 400 هست ولی قراره گرون بشه اگه کسی رفته اونجا و راضی یا ناراضی بوده حتما بیاد تعریف کنه تا منم تصمیم بهتری برای انتخاب داشته باشم
نقل قول
 سپاس شده توسط زهرا110
۷-اسفند-۱۳۹۰, ۰۱:۴۵ عصر
ارسال: #3
RE: آرایشگاه گل رز
بعد از فلکه اول- بزرگراه رسالت شرق- بعد از خ 121 -پ92 - اگه چیزی میدونه ازش بگه. من گرفتم ولی نمیدونم چی بشه
نقل قول
 سپاس شده توسط sajede shadoone
  • بهرام بابایی
  • اساطیر
۱۳-اسفند-۱۳۹۰, ۱۲:۳۶ صبح
ارسال: #4
عزیزم دوست من واسه عروسیش رفته بود
من عکس هاشو دیدم قشنگ شده بود
البته اون هم به پیشنهاد گروه فیلمبرداریش رفت
انگار اول الماسو رزرو کرده بود
نقل قول
 سپاس شده توسط mahrokh1987
۱۸-اسفند-۱۳۹۰, ۱۲:۳۱ عصر
ارسال: #5
سلام دوست جونا بالاخره عروسیم تموم شد راحت شدم اخیییشش یکی از بهترین قسمتاش ارایشگاهم بود من که راضی بودم منو مریم درست کرد موهامو پروانه درست کرد امید وارم که شما هم راضی بشید
نقل قول
 سپاس شده توسط mahrokh1987 ، samira khosh ، sajede shadoone
۴-فروردين-۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ عصر
ارسال: #6
(۲۶-اسفند-۱۳۹۰ ۰۴:۴۷ عصر)hsh نوشته است:  salam bache ha ,man vase aroosim gole ros raftam,vaghan razi boodam,kheyli ali bood karesh

عزیزم میشه بگی کار مو و آرایشت با کی بود؟ از هردو هم راضی بودی؟ من شنیدم میترا واسه گریم خوبه. ممنون عزیزم.Rolleyes
نقل قول
۱۰-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۱۰:۰۲ عصر
ارسال: #7
من امروز رفتم یه آتلیه چندتا عروس داشت که مدل بودن.آرایششون خیلی ناز بود آقاهه گفت عروس گل رز بودن.من که خیلی خوشم اومد.کنجکاو شدم برم کاراشونو از نزدیک ببینم.
نقل قول
۱۶-ارديبهشت-۱۳۹۱, ۰۹:۱۹ صبح
ارسال: #8
سلام دوستان.
میشه لطفا شماره تلفن و آدرس دقیق آرایشگاه گل رز تهرانپارس رو بذارید. اگر شماره همراهی هم از آرایشگران مثل مریم یا پروانه دارید بذارید لطفاً. من خیلی فوری به شماره نیاز دارم. خیلی متشکرم.
نقل قول
۲-خرداد-۱۳۹۱, ۱۲:۴۷ صبح (آخرین تغییر در این ارسال: ۲-خرداد-۱۳۹۱ ۱۲:۵۲ صبح توسط آیه.)
ارسال: #9
سلام به همه من24 خرداد عروسیمه اول با ربکا قرارداد بستم اما همین2روز پیش رفتم گل رز انصافا عروساش قشنگن من تعریفشو شنیدم عروساشم دیدم مخصوصا مریم کارش حرف نداره.نرخش هم از400تا800.میارزه شک نکنید

سلام به همه من24 خرداد عروسیمه اول با ربکا قرارداد بستم اما همین2روز پیش رفتم گل رز انصافا عروساش قشنگن من تعریفشو شنیدم عروساشم دیدم مخصوصا مریم کارش حرف نداره.نرخش هم از400تا800.میارزه شک نکنید
Angel

کسی نیسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسستش؟
نقل قول
 سپاس شده توسط فاطیما خاتون
۴-خرداد-۱۳۹۱, ۰۶:۰۶ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۷-تير-۱۳۹۱ ۰۳:۱۰ صبح توسط وینی.)
ارسال: #10

منم تو مسابقه عروس ف..س یه عکس از این آرایشگاه دیدم ، ملایمه آرایشش و شینیون عروس هم شیک و تمیزه . حالا بین 400-800 فرقش چیه ؟!چون تولرانسش خیلی بالا بید !

-گذاشتن عکس ایرانی مطلقا ممنوع و پیگرد قانونی دارد
-لباس عروس خارجی بایدباپوشش سر و دست باشد
-به منظور حفظ حریم خصوصی، از گذاشتن عکس خود برای سایر اعضاءبصورت آنلاین جداخودداری نمائید
- به هر گونه مطلب وبحث خارج ازموضوع تاپیکها اخطار داده میشود . پس دوستان گلم خودتون بیشتر رعایت کنید تا دچار مشکل نشیم New1
نقل قول
 سپاس شده توسط shania
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام