• آتلیه ملکه زیبا
  • مهناز

سالن زیبایی پاپیون (مرزداران)

۲۸-دي-۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱-شهريور-۱۳۹۵ ۰۹:۰۲ صبح توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #1
سالن زیبایی پاپیون (مرزداران)
آدرس: بلوار اصلی مرزداران بین خیابان ایثار و سرسبز جنوبی پلاک 66 (طبقه دوم پیتزا ناخدا )

تلفن: 44276035 - 44235125
موبایل: 09124144212

جهت عقد قرارداد در روز یکشنبه 22 آذر برابر با یک ربیع الاول از 20 درصد تخفیف بهره مند شوید
جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

[تصویر: سالن زیبایی پاپیون (مرزداران)]

نقل قول
 سپاس شده توسط کاملیا ، پرنسس عشق ، مریمی ، bahar.b ، L naz ، سراب ، nasibe_603 ، Nilo 01 ، tala680067 ، نائمه ، sasha5000 ، عاشقای عاشق
۱۴-فروردين-۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ عصر
ارسال: #2
RE: سالن زیبایی پاپیون(مرزداران)
خوب من رفتم امروز کاراینجا رو دیدم
با خود خانم مریم صحبت کردم که خیلی هم خوش برخورد بودند ....
به نظر من کار آرایش مدیومش خیلی خیلی بهتر از کارای لایتش بود و واسه دوستانی که مثل من کار خیلی لایت نمیخوان خوبه .......
قیمتاشم عروس ساده 600 و عروس ویژه 900 تومانه که البته عروس ویژه علاوه بر مواد بهتر اپیلاسیون کامل بدن ، پاتختی یا حنا بندون ، رنگ یا هایلایت و تور و تاج هم اضافه بر عروس ساده داره ........... و گفت مثلاً اگه کسی رنگ نخواد یه مقدار از پول و کم میکنه ............
یه نکته دیگه اینکه ساعت 11 که من اونجا رسیدم عروس حاضر بود و معلومه که دستشونم تنده ...............
به نظر من واقعاً ارزش داره کسایی که دنباله آرایش یه کم رنگ و رو دارن از آلبومهای اینجا هم دیدن کنن
فقط اینکه این آرایشگاه تابلو نداشت و این یه کم تو ذوقه من زد .............

امیدم به خداست

11 خرداد بهترین شب زندگیم بود Heart
نقل قول
 سپاس شده توسط ستاره66 ، ati05 ، bahar ، shirin bano ، kitty ، L naz ، سراب ، sasha5000 ، نیکی (Niki)
۱۷-فروردين-۱۳۹۲, ۰۹:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۱۷-فروردين-۱۳۹۲ ۰۹:۴۲ عصر توسط hali.)
ارسال: #3
(۱۷-فروردين-۱۳۹۲ ۰۹:۳۵ عصر)ستاره66 نوشته است:  
(۱۷-فروردين-۱۳۹۲ ۰۹:۳۱ عصر)hali نوشته است:  ستاره جون عروسایی که دیدی از پاپیون لایت بودن یا مدیوم ؟؟؟؟؟

دختر خالم لایت بود وعروسشون مدیوم و فوق العاده تر از دختر خالم....من گریم خالی نمی پسندم.

منم مثل شمام فقط گریم و نمی پسندم ، منم که رفتم عروسشون و دیدم تقریباً مدیوم بود خوب شده بود واقعاً من می پسندیدم فقط ابروهاش بود که خیلی بالا برده بود که احتمالاً خودش خواسته بوده ...........

امیدم به خداست

11 خرداد بهترین شب زندگیم بود Heart
نقل قول
  • بیکیوت مدیس کاشت مژه
  • بیکیوت مدیس میکروپیگمنتیشن
۷-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۱:۴۴ عصر
ارسال: #4
Smile آرایشگاه پاپیون-مرزداران
آرایشگاه پاپیون
آدرس : مرزداران - بلوار آریافر(دانش) - جانبازان شرقی

تلفن : 44235125_44276035

دوستان کسی تاحالا اینجا رفته ؟
کاراشونو کسی دیده ؟

♪ ♥ ♪ ♥ ♪ روزای پر انرژی و شاد بالاخــــــره اومـــــــــــــــــــــــــدن ♪ ♥ ♪ ♥ ♪

به بعضیام باس گفت تو که به تیپ مردم میگی خز تیپ خودتم دیدی؟! Huh
نقل قول
 سپاس شده توسط سراب ، خانوم گلی
۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۰:۵۳ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۲-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۱۰:۵۵ عصر توسط ستاره ناهید.)
ارسال: #5
سلام به همگی
من امروز رفتم پیش خانم عزیزی یعنی مریم جون
اونم آخر وقت
با اینکه میخواست بره جایی و تعطیل کرده بود کاملا برای من وقت گذاشت
من برای عروسی داییم که خیلی واسم مهمه کجا برم رفتم که کارشونو ببینم
آلبومه عروساشونو نشونم داااااااااااااااااااد New2
باید بگم شینیوناشون فوق العاده تمیز و شیک بود
آرایشاشونم تاپ نه ولی خیلی زیبا بود
البته مریم جون کار خودش خیلی عالی بود
یه خانم به اسم پریسا که من ندیدم مثه اینکه آرایش همراهو انجام میده که آلبوم نمونه کار ایشونم دیدم به قشنگی مریم جون نبود ولی خوب بود...من که خوشم اومد و وقت گرفتم
قیمتشونم عالیه به نظرم
شینیون از 35 تا 50
میکاپ بهترینش 80
عروساشون خیلی خوشگل بودن خدایی
دعا کنید منو مامانمم خوشگل شیم
Embarrased
نقل قول
 سپاس شده توسط asali ، سراب ، نائمه ، sasha5000
۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۲:۱۷ عصر
ارسال: #6
(۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۱۲:۱۸ عصر)asali نوشته است:  ببین این مریم هم میکاپ انجام میده هم شینیون؟؟؟ آخه تا جایی که من اطلاع دارم تخصص اصلیش تو زن روز که بود فقط شینیون بود که کارشم عالیه... شما گفتی عروس درست میکنه تعجب کردم...Huh شما میکاپتو با خود مریم گرفتی؟

آره خودشم گفت که تخصصم 11 ساله شینیونه
اما میکاپ عروسا هم با خودش بود که قشنگ بود
همراهو میکاپ نمیکنه راستم گفت اونوقت با عروس چه فرقی داره همراه شینیونو میکاپ با خودش باشه Big Grin
شینیون برای من خیلی مهم تره چون فکر میکنم اونقدر بیس دارم که با ساده ترین میکاپم خوب شم(چقده تعریف کردم از خودم 3 (12))
نقل قول
 سپاس شده توسط asali
۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۲:۵۰ عصر
ارسال: #7
(۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۲:۳۵ عصر)** کــــژال ** نوشته است:  ناهید جان چه تاریخی میرین برای میکاپ و شینیون؟

من ستاره ام اسم مامانم ناهیده میشه ستاره ناهید Big Grin
ما این پنجشنبه 26 ام میریم
عروسم داره + همراهای عروساش که 2-3 نفرن
مامانمو قرار شد واسه 1 و نیم آماده کنه منم تا 3
نقل قول
۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۹:۲۷ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ عصر توسط asali.)
ارسال: #8
نه عزیزم گیر چیه..Big GrinBig Grin اگر دقت کنی حرف من منطقیه.Smiling میگم یه نفر که این همه سال فقط شینیون میکرده یه دفعه داره کار میکاپم انجام میده اونم واسه عروس!! Huh البته من مطمئنم کار شینونش خوبه.. ولی میکاپشو واقعا نمیتونم نظری بدم.Blush حالا شما رفتی بعدا بیا تعریف کن..از اونایی هم که میکاپشون با مریم بود بپرس ببین راضی بودن یا نه..Wink
نقل قول
۲۷-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۰۳:۴۴ عصر
ارسال: #9
من تا حالا پیش نیومده خودم برای آرایش و شینیون برم اونجا ولی برای کار ابرو و اپیلاسیون و رنگ همیشه میرم پاپیون .خداییش هم کارشون خیلی خوبه هم قیمتاشون من که راضی بودم به خیلی ها هم معرفی کردم رفتن راضی بودن.البته من کار شینیون و آرایششونو روی مشتریهای دیگه دیدم که به نظرم خوب بودولی خودم تا حالا تجربه نکردم و نمیدونم که چقدر موندگاره و آیا به مرور زمان خراب میشه یا نه بخاطر همین نمیتونم نظری بدم.
نقل قول
 سپاس شده توسط کیانا خانوم
۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۲, ۱۰:۲۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۹-ارديبهشت-۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ عصر توسط ستاره ناهید.)
ارسال: #10
سلام بچه ها
پنج شنبه من و مامانم هم رفتیم واسه میکاپ و شینیون
ویژه داشتیم که نفری 120 در اومد
هم من هم مامانم هم همه ی فامیل راضی بودیم
من چون لباسم کلاسیک بود یه مدل کلاسیک میخواستم که دقیقا همونی شد که خواستم مریم جون سریع گرفت چی میخوام
مامانمم همونی که میخواست شد
با اینکه خیلی خسته بود مریم جون همه رو با حوصله درست میکرد و مهربون
اولم عروساشو درست کرد و به اونا رسید
دوتاشونم خوشگل شدن من دوست داشتم عروس بودن واقعا تو ذوق نمیزدن
آرایشمونم تکون نخورد کار پریسا جونم دوست داشتم اما با مریم راحت تر بودم همه جـــــــــــــــــــــــوره
تا 3-4 ما مراسم داشتیم خوبه خوب مونده بود New1
نقل قول
 سپاس شده توسط khanoom ، asali ، کیانا خانوم
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام