• تقی زاده
  • مرضیه محمدی

سالن زیبایی صدف

(جزئیات)

تهران تهرانسر نبش کوچه نیلگون پلاک ۳۰۶ (بالای قنادی عمه عادله) طبقه ۵ واحد ۲۰
تلفن: 02144576551
موبایل: 09191387867

گریم عروساکستنشن موآرایش عروس

سالن زیبایی و عروس صدف (خانم رسولی)

۱۴-فروردين-۱۳۹۸, ۰۶:۴۱ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۱-خرداد-۱۳۹۸ ۰۸:۱۰ عصر توسط گزارشگر نوعروس.)
ارسال: #1
سالن زیبایی و عروس صدف (خانم رسولی)
[تصویر: سالن زیبایی و عروس صدف (خانم رسولی)]

سالن زیبایی صدف یکی از سالنهای زیبایی غرب تهران است که مدیریت آن را سرکار خانم رسولی بر عهده دارد.
وقتی با خانم رسولی صحبت کردم متوجه شدم که چقدر به کسب و کارشون اهمیت میدن و همین نشون میده که برای مشتری اهمیت و ارزش زیادی قائل هستن.

شماره سالن :
٤٤٥٧٦٥٥١

شماره همراه :
٠٩١٩١٣٨٧٨٦٧

آدرس :
تهران تهرانسر نبش کوچه نیلگون پلاک ۳۰۶ (بالای قنادی عمه عادله) طبقه ۵ واحد ۲۰

اینستاگرام :
sadaf.salon@

پاسخگویی به سوالات شما در تلگرام [تصویر: سالن زیبایی و عروس صدف (خانم رسولی)]

نقل قول
۱۹-فروردين-۱۳۹۸, ۱۱:۵۳ صبح
ارسال: #2
RE: سالن زیبایی صدف (خانم رسولی)
سلام ببخشید راجبه تعرفه هاشون کسی اطلاع داره که ازچقدر شروع میشه؟؟

نقل قول
۱۳-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۲:۰۵ عصر
ارسال: #3
RE: سالن زیبایی و عروس صدف (خانم رسولی)
سلااام دوستان سالن صدف ی سالن همه چی تمومه با یه کادر کاملا حرفه ای..من ک ازشون خیلییییییییی راضی ام..چنروز پیشم دوستم عروس ایشون بودن و اونقدررررر دوستم زیبا شده بود ک همه ماتشون برده بود..خودمم کار ناخن پیششون داشتم ک اینقد معرکه بود ک نگم براتونHeartHeartLubLub
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • اساطیر
۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۸, ۰۲:۳۲ عصر (آخرین تغییر در این ارسال: ۲۳-ارديبهشت-۱۳۹۸ ۰۲:۳۶ عصر توسط سمیرا محمدی.)
ارسال: #4
سلامتصویر: /images/smilies/new/lub.png
من تو عید نامزدیم بود،و کارامو پیش صدف جان انجام دادم
چندروز قبلش یه پاکسازی عالی تو سالنشون انجام دادم و پوستم واقعا تغییر کرد ،
از طرفی ابروکار حرفه ای سالن فرم ابروهامو طبق چهره‌م تغییر دادن ک واقعا راضی کننده بود
نظارت خود خانم رسولی به انجام اینکارا آدمو دلگرم میکنه ک حواسشون ب رضایت مشتری هستتصویر: images/smilies/heart.gif

میکاپ رو خودشون انجام دادن و واقعا بی نقض.
در عین حال ک زیباتر شده بودم قیافمو عوض نکرده بودن با گریم و میکاپ سنگین و همین باعث شده بود همه تعریف کنن از میکاپ خوبم.
هم زیبا بود هم ب خاطر کیفیت مواد موندگاری خوبی داشت و تا وقتی خودم پاکشون کردم تغییر نکردن.
از شینیون هم راضی بودم با اینکه موهام سنگین و لخت بود ولی تا ۳ شب ک میخوابیدم خراب نشده بود.
حتمن برای عروسی هم میرم پیش خودشون.
بهتون پیشنهاد میکنم حتمن باهاشون تماس بگیرین و برید سالن تا از کیفیت کارشون مطمئن بشین.تصویر: /images/smilies/new/new2.gif

(۱۹-فروردين-۱۳۹۸ ۱۱:۵۳ صبح)'farzanehhh' نوشته است:  سلام ببخشید راجبه تعرفه هاشون کسی اطلاع داره که ازچقدر شروع میشه؟؟

با خودشون تماس بگیرین در مورد قیمت کاری ک میخواین انجام بدین.
چون منم اول پیجشونو تو اینستا دیدم و تماس گرفتم بهم قیمت دادن و بعدم ک حضوری مرفتم
نسبت ب کیفیت و سبک کارشون واقعا عالیه قیمت هاشون

نقل قول
۱۰-خرداد-۱۳۹۸, ۰۳:۳۶ عصر
ارسال: #5
سلام عروس خانوما.کسی اطلاعاتی داره از این سالن؟
تو میکاپ کاراش کی از همه بهتره؟کسی میدونه از چه مواد آرایشی استفاده میکنن آیا؟
نقل قول
۱۰-خرداد-۱۳۹۸, ۰۴:۱۹ عصر
ارسال: #6
سلام به دوستای گل نوعروسی
بچه ها خدا روشکر که همه چیز ختم به خیر شد.مخصوصا آرایش و میکاپ که برای خواهر شوهر جان تو الویت قرار داشت .راستش انقدر دور و اطراف آرایشای شلوغ دیده بود اونم با چه قیمتایی !ولی وقتی اومدیم و کارای سالن صدف رو دیدیم خیلی خیلی حالش بهتر شد.اولش خیلی زمان برد تا چندین بار رفت و اومد تا بالاخره قرار داد بستیم و قیمتشونم خیلی خیلی خوب بود.هیچ وقت فکر نمیکردم انقدر عروس خوجلی بشه.از تیم صدف و به خصوص خانم رسولی عزیز تشکر میکنم که اینجوری هواشو داشتن و اجازه دادن اونجوری که دلش میخواد بشه(معرفش من بودم و کلی میترسیدم) نه مثل خیلی از سالنا که به جای عروس کار مدلینگ انجام میدن.شینیونش هم یه شینیون ساده و اروپایی که مطمِِئنم 30 سال دیگه هنوز مده.خلاصه پیشنهادم به شما گل عروسا اینا که حتما نمونه کاراشون رو از نزدیک ببینین.
نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام