• باغ vp
  • آرایشگاه مدیس

سالن زیبایی و عروس رزا متین

۲۰-اسفند-۱۳۹۶, ۱۲:۲۹ عصر
ارسال: #401
RE: میکاپ آرتیست رزا متین+بازدید عروس جمعه 25 اسفند ماه 96 + بهمراه تخفیف ویژه عقد
بچه ها من 8 فروردین مراسمم
هنوز ارایشگا انتخاب نکردم !
میشه منو راهنمایی کنید یه ذره

بله برون و جشن نامزدی : 1396/06/10
آرایشگاه بله برون : لی لی رضایی
تشریفات شام نامزدی : قریشی
عقد : به امید خدا 8 فروردین 97
گلفروشی : گل باختر
آتلیه : لیلیوم
تشریفات عقد: مهران
آرایشگاه عقد : لیلا رهبر
محل مراسم عقد : خونه پدری 
نقل قول
۲۱-اسفند-۱۳۹۶, ۰۲:۲۹ عصر
ارسال: #402

RE: میکاپ آرتیست رزا متین+بازدید عروس جمعه 25 اسفند ماه 96 + بهمراه تخفیف ویژه عقد
 تصویر: ./uploads/201803/post_104036_1520852385_92adc5a2a3d142b2437fa1a8502820cb.attach

اپلیکشن بیکیوت (Becute) 

برای دانلود به بازار و گوگل پلی مراجعه کنید .

اپلیکشن بیکیوت ویژه آرایشگران بر روی سیب آپ قرار گرفت .

بیکیوت سامانه ارتباط آنلاین شما و آرایشگاههای زنانه است .
نقل قول
۲۶-اسفند-۱۳۹۶, ۱۰:۲۰ صبح
ارسال: #403

RE: میکاپ آرتیست رزا متین
منم دیروز رفتم بازدید اولا خانم رزا متین فوق العاده مهربون و خونگرم و مثل فامیلیشون متین بودن تصویر: /images/smilies/new/lub.png اولش که البومشونو دیدم پکیج 2 تومن بود که شامل میکاپ و شینیون مژه ناخن فون بدن اصلاح ابرو بود و تاج و رنگ جدا بود که دیروز شده بود 1500 تومن شده بود بعد دو تا عروس آماده کرده بودن که من عروس اوا سبک آرایششو بیشتر دوست داشتم چون سایه حالت دودی داشت آرایش تمیز بود ولی کاش مدل شینیون بهتر درست میکنن چون من شینیوناشون دوست نداشتم عروس دوم موهاش رنگش روشن بود من رنگ سایشو دوست نداشتم رنگش طلایی تیره بود بژ اینا در کل قابل قبول بود یعنی به قول خانم رزا متین در کل منطقه زعفرانییه فقط ایشون پکیج 2 تومن چون همه جا خیلی بالاتر هستش تصویر: /images/smilies/new/embarrased.pngتصویر: /images/smilies/new/embarrased.pngتصویر: /images/smilies/new/embarrased.png
نقل قول
  • بهرام بابایی
  • اساطیر
۸-خرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۰۹ صبح
ارسال: #404
شما کاشت مژه هم انجام میدید؟
اگه انجام میدید قیمتش چنده؟

نقل قول
۲۷-خرداد-۱۳۹۷, ۱۰:۰۹ صبح
ارسال: #405
م'فرشته نامی dateline='' نوشته است:  منم دیروز رفتم بازدید اولا خانم رزا متین فوق العاده مهربون و خونگرم و مثل فامیلیشون متین بودن تصویر: /images/smilies/new/lub.png اولش که البومشونو دیدم پکیج 2 تومن بود که شامل میکاپ و شینیون مژه ناخن فون بدن اصلاح ابرو بود و تاج و رنگ جدا بود که دیروز شده بود 1500 تومن شده بود بعد دو تا عروس آماده کرده بودن که من عروس اوا سبک آرایششو بیشتر دوست داشتم چون سایه حالت دودی داشت آرایش تمیز بود ولی کاش مدل شینیون بهتر درست میکنن چون من شینیوناشون دوست نداشتم عروس دوم موهاش رنگش روشن بود من رنگ سایشو دوست نداشتم رنگش طلایی تیره بود بژ اینا در کل قابل قبول بود یعنی به قول خانم رزا متین در کل منطقه زعفرانییه فقط ایشون پکیج 2 تومن چون همه جا خیلی بالاتر هستش تصویر: /images/smilies/new/embarrased.pngتصویر: /images/smilies/new/embarrased.pngتصویر: /images/smilies/new/embarrased.png

بچه ها عروسی دختر خاله من هم بلاخره تموم شد و رزا جووون مثل همیشه گل کاشتن دختر خاله من واقعا عالی شده بود من با اینکه خودم عروس رزا بودم و خیلی خیلی راضی بودم از میکاپ و شینیونم ولی چون برای دختر خالم من معرف بودم کمی نگرانی داشتم البته این رو هم بگم که خودش هم بازدید عروس رزا رو اومده بود و مدل ها رو از نزدیک دیده بود و خیلی پسند کرده بود خلاصه اینکه دختر خاله من عالیییییی شده بود مثل ملکه ها شده بود لباسش ساده بود مدل پرونوویا و به شکل بسیار خاصی مو ، میکاپ و تاجش همخونی داشت خلاصه اینکه همه کلی لذت بردن و امار گرفتن ازش، عروس گلا امیدوارم بهتون کمک کرده باشم و همتون کلی خوش بخت بشین ضمنا اینم بگم که قیمت پکیجش ٢ میلیون شد تاج رو هم افر داده بود بهش❤️

نقل قول
۲-مرداد-۱۳۹۷, ۱۱:۵۱ صبح
ارسال: #406
سلام . چطور میشه عکس چند نمونه رءال کار میکاپ رو دید؟
پیج دارید لطفا معرفی کنید. مرسیتصویر: images/smilies/heart.gif
نقل قول
۲-مرداد-۱۳۹۷, ۰۱:۰۷ عصر
ارسال: #407

(۲-مرداد-۱۳۹۷ ۱۱:۵۱ صبح)'Yaghooti' نوشته است:  سلام . چطور میشه عکس چند نمونه رءال کار میکاپ رو دید؟
پیج دارید لطفا معرفی کنید. مرسیتصویر: images/smilies/heart.gif

https://www.instagram.com/rozamatin/

هراسم نیست از آدمها , خدا صبح ها , در خانه ام آواز میخواند تصویر: /images/smilies/new/lub.png
نقل قول
۷-خرداد-۱۳۹۸, ۱۲:۴۹ عصر
ارسال: #408
RE: سالن زیبایی و عروس رزا متین
سلام بچه‌ها
ممنونم از خانم رزا که بهترین روز‌زندگی‌خواهرم رو‌‌براش قشنگ تر کرد،چقدر ایشون ماهه،گل،کارشم‌که بیست،توضیحات تکمیلی رو خود خواهرم میاد میگه،فقط خواستم بابت همه‌چیز‌ازشون تشکر‌کنم،بهترین میکاپی که میتونست خواهرم داشته باشه
نقل قول
 سپاس شده توسط Mrs.Ariana ، Leyla skandari
۳۱-مرداد-۱۳۹۸, ۱۲:۰۱ صبح
ارسال: #409
RE: سالن زیبایی و عروس رزا متین
فقط تو یه سبک کار میکنن؟یا مخصوص هر چهره ای آرایش رو انتخاب میکنن؟

نقل قول
ارسال پاسخ

تمامی اظهار نظرهای کاربران صرفا نظرات شخصی آنان بوده و تمامی مسئولیت متوجه اظهار کننده نظر می باشد.

ارسال پاسخ صفحه قبل صفحه بعد ثبت نام